Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/176 anonim ***** válasza:
74%

Nyáron általában így öltözködöm, az alakom is ilyen:

[link]

Gyakran szólnak be, hogy milyen aktust mennyiét vállalok, villantsak már valamit, stb. Az olvasás és zenehallgatás nem tudom mióta provokatív, szóval kétlem, hogy az esetek jelentős részében a nő lenne a felelős.

Megjegyzem, csak Magyarországon tapasztalok ilyet, más külföldi országban, amikor nyaraltam és néha lengébben öltöztem, mint a linkelt szett (például short-ban és bikini felsőben ültem be egy strandos étkezdébe), akkor sose kaptam "többet", mint egy flörtölős, vágyakozó mosoly.

Nem lenne egyszerűbb nem bámulni másokat, és akkor nincs probléma?

Nem szokott zavarni, ha néznek vagy beszólnak, (ha a szomorú, szürke életükben ez az egyetlen öröm) de ettől függetlenül borzasztó nagy pofátlanságnak tartom.

A linkelt képek elég hülye példák, tekintve, hogy az őket viselő modellek direkt kitolják a feneküket, hogy hangsúlyozzák. Nekem ugyanilyen edzőnadrágom van a nyári időszakra, és ha nem vonaglik így benne az ember lánya, messze nem elég provokatív ahhoz, hogy ilyen állatias reakciókat kapjon rá.

21/L

2020. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/176 A kérdező kommentje:
Példának mondtam a mezteleneséget, ember...
2020. ápr. 9. 21:50
 103/176 anonim ***** válasza:
8%

utolsó a link amit küldtél teljesen normális hozzá teszem a strand az megint más oda fürdeni megyünk más etiketti és törvényjogi szabályok vonatkoznak rá!

valamint azt hozzá teszem hogy te edzeni olyan nadrágban mész amiben kint a feneked? ":S

2020. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/176 anonim ***** válasza:
20%

kérdező lényegtelen! mert a példáddal akartad igazolni az igazadat...! mintha az úgyis lenne! sokadszorra le írom én is! a nők hibája ha kirakják az intim nemi testrészüket (ez nem a térd hanem a segg! a tevepata! és a teljes mellek!) a férfi hibája ha beszól jogtalanul

aki ezen van felháborodva az magából indul ki azaz provokatív

2020. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/176 A kérdező kommentje:

Olvass már a sorok közt, könyörgöm.

Pont azt mondta szegény lány, hogy nincs kint.

2020. ápr. 9. 21:56
 106/176 anonim ***** válasza:
10%
a linkek szerintem teljesen jól példázzák! nem értem mit nem lehetett abból nem érteni... én nagyon sok ilyent látok nap mint nap! mégsem szólok be nekik inkább csendben borzadok és még véletlenül sem foglalkozok vele azzal a nővel mert az közel sem barátnőnek való! persze ha megkérdezik a véleményem az megint más akkor elmondom ahogy itt is!
2020. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/176 anonim ***** válasza:
13%
lány?
2020. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/176 anonim ***** válasza:
54%

"aki ezen van felháborodva az magából indul ki azaz provokatív"


Megmondtam kb. 50x, hogy nincs kint sem a mellem, sem a fenekem, és tevepatám sincs. De ennek ellenére úgy gondolom, hogy olyan nőnek is gusztustalan dolog beszólogatni, vagy zaklatni, tapizni, akinek kint vannak ezek. Érdekes, a többség meg tudja tenni, hogy ne szólogasson be undorító dolgokat. Tehát nem magamból indulok ki.

Az pedig még mindig tény, hogy közel sem csak ilyeneknek szólnak be, mivel ez a jelenség nem az öltözéknek, hanem a nő külsejének szól, ami igenis látszik kb. mindenben, ami nem zsákruha.

Ha simán felvesz az ember egy teljesen szimpla női pólót egy farmerral, abban is igencsak jól látszik, milyen az alakja.

2020. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/176 anonim ***** válasza:
12%
utolsó elmondom én is 50X nem kell magadra venni! de te mégis! és elmondom még 20x a zaklatás és tapizás az már más téma! az bűncselekmény!!!!!!!!!!! egy egyszerű beszólás még nem minősül annak! ne akard már kiforgatni ezt is!
2020. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/176 A kérdező kommentje:

A könyökömön folyik ki a sok hülyeség, amit itt összeírogatsz.

Nincs értelme tovább ragozni ezt az egészet. Rengetegszer elmondtam, hogy nem öltözök úgy, hogy az megérdemeljen bármilyen szexuális zaklatást. Mégis folyamatosan megkapom. Azt is többször leírtam már, hogy teljesen mindegy hogyan öltözik egy nő, senkinek nincs joga őt zaklatni. Neki az tetszik, ő úgy érzi jól magát. Ennyi. Pont.

2020. ápr. 9. 22:05
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!