Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
 151/176 anonim ***** válasza:
60%

A jelenlegi szabályozás nincs felkészülve erre a helyzetre. De ne süllyedjünk már le Amerika szintjére, hogy mindent szabályozni kelljen. Persze valahogy törvénybe lehetne foglalni, hogy a nők külsejére és öltözködésére megjegyzést tenni úgy, hogy a nő kellemetlen helyzetbe kerül tőle törvénybe ütköző, de akkor hol lesz a határ? Megtiltjuk a nőknek bizonyos ruhadarabok viselését közterületen, mert így indokolatlan szexuális vágyakat okoznak számukra idegen férfiaknak? Mert akár ez is lehetne.


Ugyanannak az érmének a két oldala: a fiatal nők ösztönösen csábítani szeretnének, ennek a legkézenfekvőbb módja a nőiesség kihangsúlyozása. Nagy a verseny, így egyre többet mutatnak meg magukból. A férfiak meg ösztönösen hódítani akarnak, és mivel a korábbinál nagyobb és több inger éri őket, ezért a reakció is erőteljesebb lesz. Még egyszer: soha nem szóltam be senkinek az öltözködése miatt, nem füttyögettem, szexuális utalást se tettem soha. Nem értek egyet azokkal a férfiakkal, akik ezt csinálják. Ugyanígy sok nő sem érzi fontosnak kipakolni a testét az utca népének és egyéb módon sem szeretnék felhívni magukra a figyelmet. Kicsit sem. Viszont az emberek nem egyformák. De ha az egyik oldalnak korlátozod az ösztönös viselkedéshez való jogát, akkor a másiknak is korlátoznod kell, mivel a törvény előtt mindenki egyenlő.

2020. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/176 anonim ***** válasza:
51%

Megint teljesen elkalandoztál, még csak köze sincs ahhoz, amiről én beszélek.


Teljesen átlagos, nem kihívó öltözködésű nők zaklatásától hogyan jutottál el a csábítgatásig....


Értelmetlen ilyen emberekkel vitázni.

2020. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/176 anonim ***** válasza:
48%
Nem kalandoztam el. Csupán én azt állítom, hogy 99%-ban nem véletlenül azok fogják ki az ilyen bunkókat, akik.
2020. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/176 A kérdező kommentje:

"Nem kalandoztam el. Csupán én azt állítom, hogy 99%-ban nem véletlenül azok fogják ki az ilyen bunkókat, akik."


Mesélj még...

Ez a mondat ez teljesen valótlan.

2020. ápr. 10. 13:55
 155/176 anonim ***** válasza:
53%

Csak hogy neked nincs rálátásod, mint mondtam, nem csak az a célcsoport, akiket te itt kiemelsz. Hiába próbálsz mást állítani, egyszerűen nincs így.

Magyarországon a legoptimistább becslések szerint is minden második nőt zaklattak már a munkahelyén. A munkahelyén!!! Ahova elvileg dolgozni járnak az emberek.

Gondolom meg mered kockáztatni a tippet, hogy minden második nő krvásan öltözködik és direkt csábítgatni akar.

Minden harmadik lány első szexuális élménye erőszakos, vagy kierőszakolt. Minden harmadik lány gondolom krvás.


Egyszerűen teljesen más világban jársz.

Mindig az az okos a másik problémájában, akinek egyszerűen köze nincs hozzá, se nem érintett, de még csak rálátása sincs.

Hogy mire alapozod a feltevéseidet, azt nem tudom, az enyémre statisztikák vannak.

2020. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/176 anonim ***** válasza:
47%
A mesét meghagyom nektek. Nem én állítom, hogy átlagosan kinéző és viselkedő nőknek is heti/havi szinten kell átélniük azt, amiről a kérdésed szól.
2020. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/176 A kérdező kommentje:

Itt csak az a probléma, hogy ezt naivabb kislányok is elolvashatják, akiket szexuálisan zaklattak/zaklatnak és azt fogják olvasni, hogy ők a hibásak.

Engem pont nem érdekel, hogy itt mit mond néhány okos.

Tudom, hogy nem öltöztem/viselkedtem provokálóan. Azt is elmondom századjára, hogy akkor sem lenne joga senkinek hozzá.

2020. ápr. 10. 14:06
 158/176 anonim ***** válasza:
47%

#157: Becsléseid vannak, ami nem ugyanaz.

A szexuális zaklatás pedig egy nagyon ingoványos terület és a kérdés nem is arról szól.

2020. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/176 A kérdező kommentje:

Akkor hagyjuk ezt a dolgot.

Szerinted mit érez egy 13-14 éves lány, amikor az utcán beszólogatnak neki?? Fogalmad nincs róla és nem is lesz róla soha.

Nincs alapja annak, amiről beszélsz.

Nem mindenesetben van kiprovokálva. Sőt, legtöbbször nincs.

2020. ápr. 10. 14:11
 160/176 anonim ***** válasza:
72%

"Szerinted mit érez egy 13-14 éves lány, amikor az utcán beszólogatnak neki??...Nem mindenesetben van kiprovokálva."

Na ebben végre egyetértünk. Amiről eddig nem esett szó és szerintem fontos összetevője a témának az a gyengeség látszata. Sokszor olyanokat találnak meg az ilyen suttyók, akiket gyengének gondolnak. Legyen 13 éves, vagy 33. Mindegy. Ha azt látják, hogy az illető nem tud védekezni (nem fizikálisan), nem mer visszaszólni, félénk, visszahúzódó, akkor rajta akarják megmutatni, hogy ők mekkora macsók. Ugyanígy a környék "helyi bikájának" a barátnőjét, húgát, nővérét, édesanyját mind békén hagyja.

2020. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!