Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/176 anonim ***** válasza:
61%

Wehehe, na, mondtam én, hogy lesz még itt némi "lehet utánam csinálni"-attitűd 🙂

A bájos pofikát is lehet amúgy az ilyenek után csinálni - mármint az anyjuk meg az apjuk után 😛

2020. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/176 anonim ***** válasza:
40%
80.-s szerintem te betegebb vagy mint a 41%-os En meg soha sehol nem hallottam hogy beszoltak volna egy olyan nonek aki normalisan oltozott. Ellenben hallottam olyanoknak beszolni akik ugy oltoztek mint egy ri banc. Amugy szinte minden masodik nonek jo teste van es megsem szolnak be nekik. De te biztos valami nagyon kulonleges lehetsz.
2020. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/176 anonim ***** válasza:
55%
Szóval akkor már a létezésem inzultus a hozzád hasonló nemcsak kívül, hanem belül is ocsmány egyének számára? :) Vedd már észre magad.
2020. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/176 anonim ***** válasza:
60%

De igen, beszólnak minden 2. nőnek. Sőt, a konkrét szexuális zaklatás valamilyen formáját is átéli majdnem minden nő.

15 éves voltam, amikor egy barátnőmmel beszélgettünk egy parkban, és egy 50 körüli fazon egy fa mögül leskelődött és verte a pötsét. És majdnem az összes nőismerősömnek van hasonló sztorija.

De persze, biztos kis neveletlen qrvák voltunk, azért történt. :)

2020. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/176 anonim ***** válasza:
65%

#80: "Azt megjegyzem, hogy azért van jó testem, mert keményen edzek évek óta és nem zabálok ész nélkül, hanem egészségesen eszem (nem, nem tartok semmilyen drága diétét)."

Erre lett volna egy nagyobb összegem.:) Gondolom a D-kosarat, a pisze orrot és a dús hajat is úgy gyúrtad össze magadnak, hisz ezekre mind vannak gépek a konditermekben. Még mindig nem arról van szó, hogy takargasd magad, meg ne menj emberek közé, nehogy beszóljanak a férfiak, a nőknek meg kisebbségi komplexusai legyenek. Pár napja írt ki valaki kérdést a férfi szerénységről. Ott az jött ki, hogy a nőknek bejön, ha egy férfi szerény, de tisztában van a saját értékeivel. Ugyanez igaz a nőkre is. Rendben van, elhisszük hogy jó alakod van. De miért kell ezt naponta közszemlére tenni idegeneknek és munkatársaknak? Elmondásod szerint nem azért, mert kell a napi egó simogatás. Akkor viszont már csak egy ok marad: a kivagyiság. Ez pedig egy olyan tulajdonság, ami kiül az emberre és mások messziről meglátják. Kitalálod, hogy ez a különböző emberekből milyen reakciókat vált ki? Igen, pontosan azokat, amikről egész idáig beszéltünk. A suttyóbb férfiak beszólogatnak, a nők meg ellenségesek lesznek. Persze kizárólag ők a hibásak.

2020. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/176 anonim ***** válasza:
9%
76% szövegértés nem működik le írtam világosan ha úgy öltözöl ahogyan a linkben szereplő nők akkor nem ne légy felháborodva de ha mégsem akkor nyugodtan!!! tényleg nem megy a szövegértés! amúgy intelligenciáról beszélgethetünk meg jogokról is meg amúgy komolyabb témákról is meglássunk ki mennyit tud értelmesen hozzá szólni.....
2020. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/176 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi ostoba no van itt es ez nagyjabol reprezentalja az orszagos viszonyokat.
2020. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/176 anonim ***** válasza:
10%

Ha nincs kint a mell a fenek vagy tevepata esetleg nem vag be hátul teljesen mértékben akkor a sracokkal van a gond ha viszont meg is akkor a nőkkel! Ennyi


A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.

# 75/86 Időpont ma 20:39 Privát üzenet Ez a te válaszod.


tessék

2020. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/176 anonim ***** válasza:
51%

Nem teszem közszemlére a testem, nem öltözöm kihívóan, csak nőiesen, csinosan. Az egyik válaszoló által linkelt képekhez közöm sincs. Nem teszem ki a mellem, nem vág be semmi, és a ruháim többsége nem "dögös", hanem csinos. Pl. virágos blúz, A-vonalú, nem tapadós szoknya, stb. Nem mások mérgező frusztrációi fogják meghatározni, hogyan öltözködök. Van saját életem, párom, becsületem, szakmai hitelességem,, és alapjáraton barátságos vagyok másokkal. Ha valaki innentől kezdve ellenséges velem azért, mert sértésnek veszi, hogy csinosabb vagyok nála, az az ő sara.

Nincs D-kosaras mellem, az orrom pedig kifejezetten nagy. :) Ja, és konditerembe sem járok, itthon edzek.


Nem fogja itt senki megmagyarázni, hogy miért lennék egy tetves qrva (vagy akár a többi enyémhez hasonló tapasztalatokkal rendelkező válaszoló), és miért tehetek arról, ha beszólogatnak, vagy ha frusztrált, sérült nők utálkoznak rám. Felőlem napokig folytathatjuk, nekem van sok szabadidőm, és szórakoztattok is kicsit. :) Szerintem hamarabb megunjátok, mint én.

2020. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/176 anonim ***** válasza:
12%

amúgy a helyes írás kösz nagyon jól megy persze nem telon mert sokszor úgy bele javít hogy nem is látom... az meg a másik hogy eddig értelmes racionális érveket írtam ti erre csak a saját kis egótokat írtátok le... meg hasonlók

én beküldtem a linkeket hogy a férfiak mire értik a qurvás öltözködést ha ti rátok ez nem vonatkozik akkor miért vagytok ennyire felkapottak??? az tényleg igaz hogy minden 3. nő jól néz ki mégis ebből 60% qurvás és csak a maradék 5%-a kap negatív beszólásokat az utcán ártatlanul! most ha ti ebbe az 5%-ba tartoztok oké akkor tényleg a srácokkal van a gond! ahogy már leírtam sok milliószor de valahogy nem fogjátok fel!

2020. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!