Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/176 anonim ***** válasza:
51%

Igen, a másik a hibás azért, ha irigykedésből viselkedik velem ellenségesen, mikor én nem tettem semmi rosszat ellene. Szerintem lelkileg beteg az ilyen ember. Vicc, hogy leírtad ezeket a gondolatokat, én a helyedben még így anonimitásban sem merném vállalni.


A férfiakkal meg semmi bajom nincs, csak azokkal, akik alsóbbrendű, buta ösztönlényként viselkednek. Nem vagyok felelős ezért, mivel erre nemcsak én, hanem más sem szolgál rá, valamint a többség tud viselkedni. Annak meg melyik részét nem érted, amit többen is írtunk, hogy farmerban, pólóban, vagy akár kabátban is kapjuk ezeket?

2020. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/176 anonim ***** válasza:
39%

"Felnőtt emberként minden tettednek súlya van és felelősséggel tartozol a döntéseidért és a cselekedeteidért is. Az olyan apróságokért is, hogy milyen ruhát viselsz, milyen a megjelenésed."


Egy normális világban mindenki azt visel, amit akar. Nem tudom, mit szólnál, ha nyáron mindenféle dagadt, idős nő füttyögne utánad....ja várj, tudom, simogatná az egódat.


Azt nem fogjátok fel, hogy egy férfi többnyire fizikai fölényben van egy nővel szemben és az ilyen viselkedés valamilyen szinten támadó hatást kelt. Mert mi van ha utánam jön? Mi van ha hozzám nyúl? Az emberek nem fogjál leállítani, elfordítják a fejüket.


Sok nő esett már át szexuális zaklatáson akár gyerekként, akár felnőttként. Ezek az emlékek ilyenkor visszatérnek és fojtogatóak.


Engem az utcán simán letapiztak 17 éves koromban többször is, pedig sosem öltöztem kihívóan, mindig farmer-bakancs-póló. De a nagy melleket nem tudod hova dugni. Undorító, hogy még azokat védik itt egyesek, akik nem tudják visszafogni magukat. Senkinek nincs joga fogdosni, és beszólogatni sem a másik embernek, mert ez zaklatás. És mindegy, hogy a másik mit visel. Aki ezt nem érti, az éljen valami iszlám államban oda való az ilyen szemlélet.

2020. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/176 anonim ***** válasza:
10%

Utolso az a baj hogy te is ösztön lényként viselkedsz amikor vad idegeneknek mutogatod magad... meg ha az csak combfix rövid szoknya meg dekoltázs 😅😂😬🧐

Se azzal egyetértek ha te normális vagy vele erre ő ellenséges csak azert mert te jobban mutogatod magad vagy pedig ha tényleg az van hogy csak adsz magadra (habár a dekoltázs meg combfiix és rövid szoknya az pont az ellenkezője... tudom jol hogy milyen a magyar dekoltázs szerintem ezzel le szoltad magad...) akkor viszont azzal egyetértek veled hogy az o hibája de a többi valószínűleg a tiéd... szerintem ezzel akkor tisztáztad is magad... mint ahogy mondtam magadnak bizonyítasz nem nekünk!

2020. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/176 anonim ***** válasza:
13%
61-es!
2020. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/176 A kérdező kommentje:

Kezd viccbe átmenni, ami itt folyik.

Magyarul már csinos sem lehet egy nő?

Én vagyok a hibás, amiért nem narancsbőrös a lábam?

Fogadjátok el, hogy a legtöbb nő nem öltözködik lotyósan, mégis kapják az undorítóbbnál undorítóbb beszólásokat. Teljesen mindegy, hogy milyen ruhában megyek ki az utcára. Volt már olyan, hogy csak melegítő nadrágban vittem le a szemetet és rácsaptak a seggemre.

Ha ti ezt nem élitek át folyamatosan, akkor mi a francért szóltok bele?

2020. ápr. 9. 20:10
 66/176 anonim ***** válasza:
73%

Idézd kérlek, hol beszéltem én combfixről és dekoltázsról! Harisnyát említettem, konkrétan fekete harisnyanadrágot. Combfixet soha életemben nem vettem fel a hálószobán kívül sehová, és a mellemet sem szoktam kitenni. Fantáziálhatsz itt a jó magyar dekoltázsról, de még véletlenül sem rólam szól a fantáziád, ezt most megmondom, mielőtt beleélnéd magad.

Azt is írtam, hogy a legrövidebb szoknyám combközépig érő, tehát vagy olyat hordok, vagy hosszabbat, nem p.icsaszoknyát.


Azzal nem mész semmire, ha olyasmit hozol fel, amit én nem írtam, de azért rám húzod.

2020. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/176 anonim ***** válasza:
13%

Ha nem te írtad akkor bocs lehet félre néztem a lényeg van egyfajta felolessegunk következmények!

És kérdező az megint qurvára mas ha teged fizikailag is hozzádérnek és megint mas ha csak be szólnak...! És megint mas ha jogosan

2020. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/176 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan, hogy jogosan. De nálam még olyan sincs, amit te jogosnak hiszel. Mégis megteszik. És nekem is jogom van megalázót visszaszólni, ha pedig hozzám ér, azt megtorolni. Ennyi.
2020. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/176 A kérdező kommentje:

Nem értelek, drága.

Szerinted van olyan helyzet, amiben jogos beszólni egy nőnek?

2020. ápr. 9. 20:22
 70/176 anonim ***** válasza:
29%

Kicsit nézzetek at utána a jognak “drága” meg torolni meg nem lehet semmit sem vagyis jogi következmények nélkül! Önvédelem van!

Kisebb beszolasokért amik igazából tény közlő azokért nem tud büntetni a jog viszont becsület sértésért kisebb mértékben igen valamint ott van hogy te is megvedheted a becsületedet jogosan! Viszont nem léphetsz tul!!! Ezzel jobb tisztában lenni

Pl ha egy srac be szol hogy hu de jo lehetsz az agyba van kedved hozza stb te erre nem utheted meg de vissza szolhatsz neki hogy qurva anyad stb

Deeee

2020. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!