Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/176 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként sok nő egójának igenis jót tesz a beszólás, hagyjuk már a könnyeket...
2020. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/176 anonim ***** válasza:
94%
Megnézni én is meg szoktam azokat a lányokat, akik tetszenek, kortól függetlenül. Beszólni nem szokásom, azt bunkóságnak tartom.
2020. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/176 anonim ***** válasza:
71%
Most erre veritek, hogy beszólnak a nőknek? Remélem, anyátoknak is.
2020. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/176 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem bámultam meg nőket, pláne nem szóltam be vagy füttyögettem nekik. Akkor sem, ha tényleg kihívóan öltözködtek vagy viselkedtek. Viszont olyat se láttam, hogy átlagosan, esetleg nőiesen öltözködő és viselkedő nők tömegesen kapnának beszólásokat. 1-1 megeshet, tényleg vannak taplók, bárki belefuthat ilyenbe. De ha valaki rendszeresen "kapja az ívet", akkor ő nem nőiesen, viselkedik és öltözik, hanem kihívóan.

Gyakran a nők önmaguk ezzel nincsenek is tisztában. Sok olyat láttam már, hogy egy nő egyik napról a másikra elkezdett kihívóbban öltözködni, viselkedni. Először ezt mi férfiak vesszük észre, hamar meg is kapja a kérdést, hogy "csak nem tetszik valaki?". Persze a nő tagad, "miből gondoljátok? Nincs rajtam semmi furcsa, csak melegebb van...". Aztán lassan a többi nő is észreveszi rajta a változást, ők is nyaggatni kezdik. Ő pedig teljesen komolyan nem érti, hogy miért látja rajta mindenki a változást, mikor ő nem változott. Pedig változott, csak saját magán nem veszi észre, mivel ez nem tudatos, hanem ösztönös viselkedés. Ezt nem kell szégyellni, sőt ez jelenti, hogy működik a nőiessége. Máson ő is ugyanúgy meglátja ezt, de saját magán nagyon ritkán.

2020. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/176 anonim ***** válasza:
82%
Nyáron a melegben, ha egy csinos nő van sortban, spagetti pántos pólóban, az kapja a beszólásokat rendesen. Ha egy nem túl csinos, az valamivel kevesebbet, vagy bunkót. De senki nem fog zsákruhába öltözni azért, hogy "szegény pasik ne legyenek ingerelve". Ugyanígy, ha randira megyek magas sarkúban egy szűk, testhezálló ruhában (ami nem túl rövid és nem túl kivágott) én egyetlen férfinek akarok tetszeni, őt akarom "elcsábítani". Nincs szükségem harminc másik nyálcsorgatására és beszólásokra. Nehogy már nekünk kelljen csadorban járni, az ilyen nyomik miatt! Nem, nincs joga beszólni és hagyjuk már a dumát, hogy a nők "kvásan" öltöznek. Erre elég egy short vagy szoknya és egy top. Elég ha látszik a lábad, akár harisnyában. A nagy mell egy zárt pólóban is domborodik. Amúgy rengeteg önbizalomhiányos, esetleg már molesztált kamaszlány azért hízik el mert öntudatlanul a zsírréteggel akar védekezni a férfiak tekintete és beszólásai ellen. Szépen "láthatatlanná" válik a pasiknak. Tudom, én is egy voltam közülük.
2020. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/176 anonim ***** válasza:
56%

Azt majd én eldöntöm, hogy milyen az öltözködésem, nem látatlanban fogjátok itt megmondani, és persze, olyan kitalált törvényszerűségekkel, hogy "magán észre sem veszi", könnyű bebástyázni a szánalmas véleményedet. Nem öltözöm kihívóan és kész, és van párom, rohadtul nem érdekel a többi férfi. És igen, elég egy térd fölött végződő szoknya (combközépig érőnél rövidebb szoknyám nincs), fekete harisnya, vagy nyáron egy rövidnadrág (nem, nincs kint belőle a fenekem) és máris jönnek az undormány beszólások. Nézni lehet, az ellen nem tehetek és nem is különösebben akarok tenni semmit, de a beszólásokra nem szolgáltam rá, és igenis visszaszólok. Írtam, hogy szokott is lenni meglepődés rendesen. Mivel h.ülyének, könnyen alázhatónak is néznek. Erre sem szolgálok rá.

Ha pedig fogdosni is mer, kapja a paprikaspray-t vagy a rúgdosást és kész.

2020. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/176 anonim ***** válasza:
41%

Ragozhatjátok bármeddig. Te döntöd el, hogy fel akarod kelteni mások figyelmét vagy sem. Ha igen, akkor számolnod kell azzal, hogy olyanok is felfigyelnek rád, akiket nem szeretnél. Jogod van így öltözni, nekik meg joguk van hangosan kinyilvánítani a véleményüket, egészen addig, míg nem érnek hozzád, vagy nem akadályoznak a szabadságodban. Bunkók lesznek ettől? Igen. De attól még a joguk megmarad. Ahogy neked is jogod van ahhoz, hogy felhívd magadra mások figyelmét.

A sok "bunkó pasi beszólt" féle reakció mellett persze elegánsan hallgattok arról, hogy 1 ilyen bunkóra jut több tucat normális férfi, aki csak egy elismerő pillantással vagy mosollyal adja a tudatotokra, hogy tetszik neki a látvány. Esetleg a barátnője mellől lopva végigmér benneteket, ami persze "fúj, gusztustalan, szegény lányt biztos meg is csalja...", de azért jól esik az egótoknak. És ezért is csináljátok, nem azért mert az a kényelmes meg mert nem akartok zsákruhában meg csadorban járni.

2020. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/176 anonim ***** válasza:
65%

Elegánsan hallgatott a nénikéd. :)


Ott van az előző oldalon a válaszom, idéznék belőle:

"Az udvarias, tisztességes férfiaknak pedig minden tiszteletem, és ne feledjétek, ti vagytok a csendes többség. :)"

Ott van ebben, hogy tisztában vagyok vele, hogy az a többség, aki nem bunkó.


A másik meg, hogy világosan leírtam, hogy sima farmer-póló cuccban is kapom ezeket a sutyerák reakciókat, valamint nemcsak én, hanem más is írta.

A bunkó beszólások nagy része nem sima proli stílusú elismerés, hanem megalázó beszólások is akadnak.

Nagyrészt ez nem az öltözékről szól, hanem arról, hogy jól néz ki a nő.

Hogyan ne hívjam akkor fel mások figyelmét, ha jó alakom van? Rondítsam el? :D

A kérdés költői, mert azt is legalább 3x leírtam, hogy a figyelem nem zavar, de nem is hízlalja az egómat különösebben, csak a bunkóság és az esetleges fogdosás zavar.

2020. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/176 anonim ***** válasza:
23%

amugy így az utolsonak és fölötte a 3. és 4.-nek!!!

itt nem arról van szó hogy neked mihez van jogod (habár utolsó előtti szépen leírta a férfiak részéről is hogy nekik is van ehhez ahhoz ugyan ugy joguk!) az meg a másik hogy a zsák nem egyenlő a nőies öltözködéssel ami nem mutatja a tényleges nemi testrészeket!!! a vita itt főként erről van nem arról hogy te hogyan öltözködsz meg azt veszel fel amit akarsz meg hogy magassarkú harisnya szoknya ami nyilván nem mini fenék mutogató mert itt azokról a ruhákról van szó amikben kint vannak a tényleges nemi testrészek!!! ebből nem tom mi a nem világos... :S de mégis magatokra veszitek ezt mintha igazából csak ebbe járkálnátok csak tagadjátok... ":D

az meg megint más hogy tényleg nem kell a süket duma nem azért vannak azok a ruhák mert meleg van ennyi erővel a férfiak is járkálhatnának fél pucéran meg hasonlókba amikbe azok a nők szoknak járkálni... :D

azért van hogy megnézzenek titeket mert ennyi az önbizalom (mármint aki olyanokat vesz fel hogy kint van mindene)

az meg ugyanúgy benne van a törvénykönyvbe hogy meddig lehet el menni! azaz ha már kint vannak a nemi szervek fenék mellbimbó stb az utcán azért lehet feljelentést is tenni! persze az már megint más hogy ezt inkább csendbe nézik az emberek mert rá vannak izgulva...

2020. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/176 anonim ***** válasza:
26%
és valljunk be azt is a beszólások 90% nem azért történik mert a csaj nagykabátban van hanem azért mert olyan ruhában van! ez is egy jókora nagy süket duma -_-
2020. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!