Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/176 anonim ***** válasza:
87%
Én nem csinálom a beszólogatást. Nincs is nőm.
2020. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/176 anonim ***** válasza:
20%
Már nézni se szabad??
2020. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/176 anonim ***** válasza:
70%

#4: Mások tettei és viselkedése felett nincs hatalmad akkor sem, ha elméletileg igazad van. A sajátod felett viszont igen.

Sőt, sokkal egyszerűbb kerülni az ilyen helyzeteket, mint belemenni és utólag reklamálni a történtekért.

2020. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/176 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondanám, ez egy szocializálódási melléktermék (ez talán az erősebb, és nagyon sok mindent magában foglal), akár önértékelési zavar.


Van, aki ezzel is próbálja bizonygatni, hogy "ki is itt a FÉRFI(állat)!" a nő és önmaga számára. Továbbá a "falkatársai" előtt rátör a "Na ki a f..za gyerekek, hát én vagyok!" szindróma.


Színjáték ez, mint a pávák tánca. Egy epés megjegyzés után, általában égnek, mint a rongy. Szégyenükben csak köpködni tudnak :)... vagy farkukat a lábuk közé húzva elsomfordálnak.


A legnagyobb gond, hogy a generációk ma már két fő csoportra szakadtak e tekintetben:


- Az egyik még "tisztán" megmondja mi a nő feladata, szerepe (néha kifejezetten ízléstelen, primitív módon)


- A másik csoport elismeri a nőt, mint egyént, és rábízza saját útjának keresését, támogatva, de legalább nem hátráltatva benne.


Ahhoz, hogy a "catcalling", mint jelenség, ritkuljon, vagy teljesen megszűnjön... generációknak, csoportoknak és "szubkultúráknak" (elkorcsosult incelek*, soviniszták, néhány magukat szélsőjobbnak valló bagázs... a lista hosszú) kell kihalnia.


*Ahogy olvastam, az alapján úgy tudom, kezdetben nem erről szólt incelnek lenni, mint ma. Köze sem volt a nők iránt érzett megvetéshez, gyűlölethez... sőt, ellenkezőleg.



Férfitársaim!


Nem azt mondom ezzel, hogy ne nézzük meg a hölgyeket, ne értsetek félre. Csak ezt lehet ízlésesen, visszafogottan és feltűnés mentesen tenni.

Ösztöneinknek primitív módon hangot adni felesleges, ja, és akár a szexuális zaklatás fogalmát is kimerítheti :).


Értem én, hogy annyira tetszik... Ám ha a beugatáshoz elég tökösnek érzed magad, akkor közlöm: az ismerkedésnek van más, társadalmilag elfogadott metódusa.


Búcsúzóul egy sztori, ami valóban megtörtént:


X cég kihelyezett tanfolyamokat tartott egy Z középiskolában. Y úgy gondolta ő itt a helyi vagány, étkezési célokra kínálta fel "legnemesebb" szervét egy diáklánynak. Ez a lány egy szót sem szólt vissza, csak elsétált az ifjúságvédelmishez az iskolán belül...


Nos, Y jól járt: nem került börtönbe, de éppen csak, hogy megúszta. Az egy dolog, hogy a cégtől azonnal eltanácsolták, pénzbüntetést is kapott, ráadásul a tandíjat is vissza kellett fizetnie (kamatokkal).



F/29

2020. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/176 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a lábukat és/vagy az arcukat figyelem, nem szólok be. A szem a látásért van.
2020. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/176 anonim ***** válasza:
77%

Ennek a kérdésnek semmi értelme.

Akiket említettél úgysem fognak neked itt válaszolni, pláne nem értelmesen.

Mi meg csak pislogunk mint hal a szatyorban.

2020. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/176 anonim ***** válasza:
84%
13-as ugyan nem 4-es vagyok de ezzel nem tudok egyetérteni...!!! gyakorlatban ez teljesen máshogy van! hatalmunk van befolyásolni a környezetünket és a benne lévőket! mondanom sem kell a beton és miegymás az nem természetesen keletkezett... valamint a döntéseink nap mint nap befolyásolnak másokat kisebb nagyobb mértékben! ráhatással is vagyunk az emberekre meg is tudjunk győzni őket vagy megfélemlíteni őket vagy külső vagy belső kényszerrel igába hajtani őket...nap mint nap van erre példa igaz ekkor is szabadon dönthetünk de a külső hatások miatt az arányok jócskán megváltoznak!
2020. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/176 anonim ***** válasza:
56%

#14: Teljesen igazad van, de nézzük meg ugyanígy a másik oldalt is. Tényleg vannak, akik szolidan öltözködnek és viselkednek, ennek ellenére kapnak beszólásokat. A továbbiak nem róluk szólnak.


Miért kell egy lánynak vagy nőnek kihívóan öltözködni? Mit akar ezzel elérni? A válasz: figyelmet. Persze ő nem mindenki figyelmére vágyik, csak az általa "jó pasinak" tartott férfiakéra, vagy akár 1 adott férfiéra. Viszont őt mindenki látja. Látja a nyomi munkatárs, a szomszéd néni, a buszsofőr és a segédmunkás az árokparton is. Ő volt az, aki mindenki számára elérhetővé tette a látványt, így el kell fogadnia az olyanok "kommentjét" is, akik nem tartoznak a célcsoportba.

2020. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/176 anonim ***** válasza:
70%

#18


Ezért sajnálatos picit, hogy az etikett - mindkét nemre értve - kikopott a világból a kádári idők alatt. Lehet kötöttebb lenne a dolog, de jóval ízlésesebb volt az öltözködés, mondjuk ezelőtt 100 évvel, mint manapság. Mindkét nemre értve, mert a férfiak még rosszabbak tudnak lenni, különösen a munkások és az alkesz öregek. (+ kisebbség mindkét neme).


Láttam ükanyámról képet, és nagyon szép ruhája volt, pedig nem volt nemes. Ükapám szintén, igaz ő katonatiszt volt, így nála ez alapelvárás volt. De sokkal szebb, mint a mai öltözködés.


Lehet lepontozni, akkor is így fogom gondolni.

2020. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/176 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem fogjátok fel, hogy egy nő öltözködhet pusztán saját maga miatt is? Mert ő épp így érzi jól magát és telibexarja más emberek véleményét? Ne gondoljátok, hogy a nők minden cselekedete pusztán arra irányul, hogy a férfiak észrevegyék. Ez nettó baromság.
2020. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!