Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/176 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, nem bírod felfogni, hogy mi nem krvák módjára öltözünk, és mégis ezt kapjuk nyakra főre? Nézz már rá a kérdésre, ezt is egy nő kérdezte, akinek elege van. Ti meg jöttök itt a kamu szövegekkel a prositnak öltöző nőkről, ők kit érdekelnek? Az átlag nő egy shortban, szoknyában miért kapja ezt? Ez itt a kérdés. Mert amúgy nagyon ritkán látok olyan nőt az utcán aki prostisan öltözik. Őt valószínűleg nem is zavarják a beszólások, és nem is fog kérdést kiírni róla.
2020. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/176 anonim ***** válasza:
23%

41-es te sem érted hogy már nagyon sokszor elmagyaráztam!!!


vannak gyökerek akik mindenkinek beszólnak és vannak olyan nők akik ezt kiprovokálják! a gyökerekkel nem kell foglalkozni mármint azoknak a véleményükkel de ha a nő provokálja ki az megint más kérdés!

2020. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/176 anonim ***** válasza:
34%
a gyökerek sokszor más férfiaknak is beszólnak mert gyökerek... ennyi az egész
2020. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/176 anonim ***** válasza:
55%
Nincs olyan, hogy kiprovokálja. Aki random nőnek olyanokat mond, amilyeneket nekem meg édesanyámnak is szoktak, az egy gyökér és kész. Alsóbbrendű létforma. Akárhogyan is öltözik az a nő. Beszéljen így fizetős hölgyekkel, de az értelmesebbje még azokkal sem teszi.
2020. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/176 anonim ***** válasza:
42%
utolsó ha az a nő akárhogy öltözködik akkor szinte ő is ugyan olyan alsóbbrendű létforma.... nem értem ezen mit kell fennakadni... nem kell szentnek be állítani csak az egyik oldalt mert mindkettő ugyanolyan! ha te ezt nem tod elfogadni akkor sajnos te is bele tartozol a gyökerek sorába... :S
2020. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/176 anonim ***** válasza:
25%
de gondolom jóval beletartozol mert csak a saját kis egódat akarod érvényesíteni...
2020. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/176 anonim ***** válasza:
41%
Van olyan, hogy kiprovokálja. Szerinted miért te és édesanyád fogjátok ki az ilyeneket? Miért nem a szomszéd csaj és az ő anyukája vagy nővére? Őket miért nem találják meg az ilyenek napi szinten? Legyen igazad, nem öltöztök kihívóan. Akkor viszont a viselkedésetekben van valami kihívó.
2020. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/176 A kérdező kommentje:

#47

"Miért nem a szomszéd csaj és az ő anyukája vagy nővére? Őket miért nem találják meg az ilyenek napi szinten? Legyen igazad, nem öltöztök kihívóan. Akkor viszont a viselkedésetekben van valami kihívó."


Ekkora marhaságot.

Azt hiszed most nagyon okos vagy.

Mondd már el nekem kérlek, hogy hogy a francba tud egy 50 feletti anyuka kihívóan viselkedni. Mélyen sértően beszélsz most egy nőről és az ő anyukájáról. Gondolkodj már el magadon, ember. Kíváncsi lennék, hogy állna a szád, ha a te anyádról lenne szó.

Lassan már nincs is olyan nő, aki ne futna bele ilyen emberekbe. Szóval dugába dőlt a szomszéd csajos példád is.

Rohadtul nem kell k*rvásan öltözködni ahhoz, hogy gyökerekkel fusson össze egy nő.

2020. ápr. 9. 17:48
 49/176 anonim ***** válasza:
27%

Lássuk be simogatja az egótokat azért.


Képzeld el magad egy átlag pasi vagy egy csúnya nő szerepébe, aki még ennyit se élt át sose. Az talán jobb érzés szerintetek, ha soha senkinek nem kellettetek?

2020. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/176 anonim ***** válasza:
47%

Írtam, hogy bárkivel előfordulhat. Ritkán. De ő azt állítja, hogy ez szinte mindennapos és nem csak nála, hanem az édesanyjánál is. Hogy mit csinálnak másképpen mint a többi nő, azt nem tudom. De valamit biztosan.


Idézz kérlek, hogy hol beszéltem tiszteletlenül bárkiről is!

2020. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!