Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Összejönnétek egy füvet kaszáló munkás sráccal?

Figyelt kérdés

A fizuja nettó 50 ezer ft


Ha ezt elmondaná a randin az gáz? Lenne kövi?



2020. ápr. 8. 20:05
 81/99 anonim ***** válasza:
27%

Ez a világ ilyen amilyen. Én a 40 ezer forintommal kitörölhetem és lehet gyűlölködni a nőkre, de attól még érzelem nélküli testek maradnak.

már egy bűnözőt is előbb férfinek tartanak, ha pénze van.

Mint egy becsületes gyári munkást.

2020. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem gyári munkás vagyok, de a fizetési sáv megegyezik azokkal. Így hát egy kategória.
2020. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:
77%

Na én meg itt vagyok ellenpéldának, 22800-ból éltem évekig mamahotelben, akkor volt a legtöbb csajom. Igaz, nem ezzel csajoztam, meg az elején erről nem tudták, de mikor megtudták is visszajártak hozzám.


Volt egy orvosira járó csajom is, aki még fel is ajánlotta, hogy segít fizetni az egyetemet csak kezdjek már valamit magammal.


Jó külső kell csak, ennyi a titka. Ha meg az nincs, akkor muszáj pénzzel kompenzálni...

2020. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 anonim ***** válasza:
84%
9:49 én nő vagyok, de semelyik barátnőmtől nem hallottam, hogy ennyit költene rá a férfi. Nem is értem, hogy jön ez ki havi 80-90-ből? már ha a heti kettő éttermi vacsit vesszük két főre, már az nem jön ki havi szinten. Nem hogy vidéki hétvégék (szállás stb.)
2020. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 anonim ***** válasza:
100%
Elmennek egy étterembe, két fő részére 10 ezer kimegy egy sablon vacsi meg pia. Ha csak heti 1 szer vesszük, az -40 ezer. Kirándulás csak 1 napos, de a benzin is vagy 7 ezer meg ott valami gyors kaja, az is -10. A kettő -80 már megvan, plusz heti vagy kétheti mozi, simán még 20. Szóval összejön lazán a haveromnak a -90, vagy inkább 100. Azért írtam a 90 et, mert mikor mennyi fér bele, milyen a kedvük, milyen az idő. Nyilván télen nincs ennyi jövés-menés, szóval olyankor csak vagy 50, nyáron meg 120, így jön ki egy átlag 85-90. És ez a minimum szerinte, amiből egy nőt meg lehet tartani, egy szimpla átlag értelmes, nem nagyravágyó, átlagosan csinos nőt.
2020. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim ***** válasza:
76%
Fiatal korban, amikor még nincsenek meg a nagy igények, csak legyen sok szex, meg dúl a love és nem számít hogy mennyit keresel, akkor lehet csajozni, meg olcsón leruccanni ide-oda. De amikor egy nő kiszabadul mondjuk 24-25 évesen a munkaerő piacra, és van egy 30 éves párja, akkor bizony onnantól kezdve komoly a dolog, virítani kell a pénzt a pasinak, mert nőnek a nő igényei (az egyetemi életviteléhez képest) is és tudat alatt ott van, ha netán jön a gyerek, akkor azt egy nettós 120-150 ezres pasival (nemhogy 50 ezressel) nem lehet kivitelezni (max borsodban Kukutyinfalván 8 osztályos büdös szájú Marikával).
2020. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:
79%

1. Ha a nő és a férfi is keres 150 ezret, akkor igaz nem élnek nagy lábon, de például rezsit, kaját és még hitelt is kilehet rendezni belőle. De hát ez nem kényelmes egy nőnek sem.


2. Fiatal korban rengeteg patológiás tendenciákkal teli nők vannak jelen 10-től 20 éves korig. Ezekkel nem lehet mit kezdeni, mert bolondok és nem érdekli őket a szex, csak fantáziálnak róla. Efelett a kor felett pedig már olyan igények vannak, de már ez alatt is, hogy akkor meg már azért nem.


Úgyhogy nincs igazad! nem lehet szexelni. A rengeteg rosszindulatú, bolond nő között nem lehet. Nem is lehetett. Akkor meg azért nem.

2020. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:
50%

86.


A gyerekvállalásra közösen kellene készülniük, már évekkel a gyerek születése előtt, kis részletekben, alacsony hozamú, de fix befektetésekkel. És amikor az már van annyi amennyi kell - na onnantól lehet gyereket vállalni. Annyit kell összegyűjteni amennyit jónak éreznek, belekalkulálva az anya kiesését a munkapiacról, illetve a gyerek körüli költségeket.


Egész egyszerűn csúnyán hangzik, de sokan vállalnak gyereket akiknek nincs pénze. Ők ráfaragnak. De ott is ahol csak apuka/férj keres sokat, mert ott általában az a vége, hogy állandó hajts van, és a felesége egy idő után úgy is képzeli el az életét, mint HTB, de persze az a változat aki helyett "majd a bejárónő takarít a gyerekkel pedig a nevelő foglalkozik", ő pedig csak a latin szappanoperák docense lesz otthon. Ennek megcsalás szokott lenni a vége, aztán k***a nagy gyerektartási pereskedés.


Ahol pedig csak nő keres sokat ott alapvetően bukta, bár a karrierista nőknek van annyi eszük, hogy NEM akarnak gyereket, vagy csak olyan idősen mikor már kvázi nyugdíjba is mehetnének anyagilag (nem életkorilag). De ez is ritka és a rendszer alapvetően ellenzi ezt (lásd kormányunk családpolitikája).



Komolyabb probléma azok gyerekvállalása akiknek aztán tényleg SEMMI pénzük nincs, csak a segíjke és ennek duplázására vállalnak be 8-10 purdét, aztán "úgyis kisírjuk az önkormányzattul" az ingyen cuccokat, ha pedig nem jön be, akkor sírunk a fókuszban, hogy "ehej ehej, de kevís a segíj, rasszista a kormány, és a gádzsók rosszul dolgoznak, ezért ilyen kevís, álányi jogon dzsaljon hozzánk a kéccázezer drága Móúnika"


Fúj.

2020. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 anonim ***** válasza:
51%
10:58 / 85-ös: én magam is nő vagyok, és sem engem nem kényeztettek el ennyire, sem semelyik barátnőmet,akit ismerek. Persze lehet, hogy más körökben mozgok, de el sem várnám, hogy a férfi a fizetése harmadát kidobja az ablakon. Ha csak így lehet valakit megtartani, az már régen rossz, legalábbis az én értékrendem szerint. Sose vártam el többet, mint amit én képes voltam előteremteni, de jóval kevesebbel sem szeretném beérni, mint amit én nyújtani tudok. Hogy egy kezdő kis óvónő a havi nyolcvanjával ilyen elvárásokkal él, azt én személy szerint szánalmasnak tartom.
2020. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:
50%

89: Szép szavak ezek, de a nők többsége ezt nem így gondolja.

Amiből van a többség, azt van nagyobb esély megtalálni.

2020. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!