Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Összejönnétek egy füvet kaszáló munkás sráccal?

Figyelt kérdés

A fizuja nettó 50 ezer ft


Ha ezt elmondaná a randin az gáz? Lenne kövi?



2020. ápr. 8. 20:05
 21/99 anonim ***** válasza:
22%
Ha jó csávó, és tetszik a lelke is, akkor igen! :)
2020. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
7%
*ja meg ha még intelligenciában kábé velem egy szinten van:):):)
2020. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
79%
Én Budapesten ismerkedem... aki itt ennyit képes összehozni, az nagyon nincs az én szintemen semmilyen értelemben (se hozzáállás, se intelligencia, sem tájékozottság, sem élettapasztalatok és életkörülmények terén)... nem működne a kapcsolat. Bár mondjuk valószínűleg egy ilyen sráccal a randiig sem jutnánk el, mert viszonylag jó emberismerő vagyok (nemcsak a külsőt nézem, ha valakinek igent mondok egy randira, hanem a stílusát, a beszédét is).
2020. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
25%
Azza nem, de egy füvet szívóval biztos összejönnének, metr az olyan izgi...
2020. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
15%

Csatlakozom a #24-hez.

22L

2020. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
33%

#23


Nekem is szar munkám van, viszont ez nem jelenti azt, hogy tájékozatlan, műveletlen vagy bunkó lennék. Csak simán az életem egy csőd, de ennek más okai vannak. (Lélekben sosem leszek "ép"). De nem feltétlenül jelent a szar munka megléte a sztereotípiáknak megfelelő személyiséget.

2020. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
25%

#24-#25: Le vagytok maradva csajok, az én kanom most állt át meth-re. Egy unalmas percünk sincsen, nem úgy mint az itteni nyomikkal lenne, egyszerűen olyan az életünk mint egy film. :D

De hiszek benne, hogy miattam egyszer majd megváltozik és jó útra tér. :)

24/N

2020. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer, szombat délelőtt a házunk előtt söpört egy láthatóan kulturált férfi, úgy 2006-ban lehetett.

Elbeszélgettünk. Három diplomája volt, és munkanélküli. Ezért hét közben munkát keresett, hétvégén beállt utcaseprőnek.


Na, hát ennyit a kaszáló fiúról.


Én meg -igaz, még a Kád

ár érában volt-, nyári diák munkaként a lakótelepen

a fűnyírógéppel elvágott füvet gereblyéztük, kosárba raktuk. Napszámosok voltunk. Akkoriban az átlag havi fizetés 1.500.-Ft. volt, mi diákként kaptunk napi 50 Ft-ot. Az szép pénz volt ám.

Na, szóval, füvet gerebléztünk gimis korunkban.

Beszélgess vele, s lehet, hogy kiderül, hogy kertészeti egyetemre készül.

2020. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
86%

24-es mindent visz!

:D

2020. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
84%

És ehhez mit szólnál?


[link]

2020. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!