Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Összejönnétek egy füvet kaszáló munkás sráccal?

Figyelt kérdés

A fizuja nettó 50 ezer ft


Ha ezt elmondaná a randin az gáz? Lenne kövi?



2020. ápr. 8. 20:05
 71/99 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nőismerősöm van, aki csak ímmel-ámmal dolgozik, és inkább éhezik, mert neki derogál a munka, ő "élni' akar, nem másnak dolgozni; "hasznosan" akarja tölteni az idejét.minden nap 9-10ig alszik,komótosan megreggelizik, sétálgat, stb. Az ilyen emberek jobb, ha egymás társaságát keresik, boldogítsák egymást, mert normális, ambiciózus ember nem tudja elviselni ezt a lusta, életképtelen életmódot.

És mellesleg hagy ne kelljen már eltartani egy életerős, munkaképes embert.

2020. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
84%

Ha munkanelkuliseg helyett kaszal fuvet, tiszta, apolt es nem utazik a penzemre, akkor igen.

Kesobb meg lehet szakitani, de engem a most erdekel, es ha szerelmes lennek, akkor a vilag legboldogabb embere is lehetnek egy darabig.

U.i. Ne irjatok.

2020. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
85%
:D
2020. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
5%
A mai világba a nők anyagiasok. Aki nem ismeri ezt el, az hazudik.
2020. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
100%
Egy saját lakás rezsije közel havi ötven és akkor még nem ettünk semmit. Aki anyagiasságnak nevezi ezt, az fénnyel táplálkozik?
2020. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
50%
ne az 50ből iduljunk ki. Én aki keresek legalább 150 -et de inkább 200 körül az sem jó egyik nőnek sem.
2020. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
Hát a mai világban az is nagyon kevés, igen. Persze attól is függ, hol laksz. Felénk 150 egy átlagos albi vagy egy átlagos havi törlesztő. Ha a Nyírségben laksz, gondolom, ez egy jó fizu.
2020. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:

Nem ott élek, de függetlenül attól, hogy nem kell törlesztőket fizetnünk, meg nincs hitelünk, anyámmal élek egy házban. Külön szinten. van havi 40 ezrem, hogy költsek egy nőre. Az kinek lenne elég?

nem azt a világot éljük, ahol az elég.

2020. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:
48%
Én 220 at keresek 34 évesen államnak dolgozva diplomásként, 4 éves főiskolai papírral. A legtöbb nőnek ez vicc kategória, ha megtudják, hogy diplomás mentőtiszt vagyok, ha addig be is jöttem, mind lelécel.
2020. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
67%
Van haverom, ő 310 et keres-szóval nem rosszul, van párja. Ebből havi 80-90 et kell költenie a nőre (és az még csak nem is pénzéhes), hogy meg tudja tartani+az az albi 100, meg rezsi, stb. Ebben semmi extra nincs, csak heti 2 vacsora étteremben, heti 1 kirándulás vidékre itthon, heti 1 színház, másik héten 1 mozi+popcorn+kóla. Tehát semmi extra. Néha fizet a nő is, de 10 ből 9 szer nem nagyon akar, mert 24 éves kezdő, csinos óvónő.
2020. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!