Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Összejönnétek egy füvet kaszáló munkás sráccal?

Figyelt kérdés

A fizuja nettó 50 ezer ft


Ha ezt elmondaná a randin az gáz? Lenne kövi?



2020. ápr. 8. 20:05
 61/99 anonim ***** válasza:
89%
Ne hallgass az olyan nőkre,akik itt megpróbálják az önbizalmadat elvenni! Ha egy nő tényleg szeret téged, akkor együtt sokkal többet el tudtok èrni közösen, szóval nem ragadnál meg az ilyen munkánal, mert a párod motíválna! Az a lényeg, hogy dolgozol és egyáltalán nem szègyen, hogy kaszálsz! Ne foglalkozz senkivel, èpítsd fel az önbizalmad és akkor meg fogod találni a megfelelő NŐT! Szívből kívánok neked sok sikert! :)
2020. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon jó, hogy kitette a kérdező ezt a kérdést, mert a válaszokból látszik, hogy tényleg mennyire anyagiasak a nők! Saját maguk ismerik be!
2020. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha ez anyagiasság, hogy én nőként nem akarok eltartani egy pasit (mert ha 50 ezret keres nyilván el kell tartani), akkor igen, anyagias vagyok.
2020. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
93%
Az sem kizárt, hogy az a pénz amit megkeres éppen csak az alapvető szükségleteinek kielégítésére kell, mert amúgy vidéken él egy kis faházban és minden mást megtermel magának meg olyan életfelfogása van ami mérgezőnek tartja a 21.századi pénzre és tárgyakra épülő rendszert. Így muszáj azt a semmitmondó választ adnom erre az egyszerű kérdésre, hogy összejönnék-e vele: attól függ...
2020. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
74%
Én sem akarok senkit eltartani. Ez nem anyagiasság. Anyagiasság az, hogy vigyen el nyaralni, etessen, itasson, vegyen nekem rucikat. Eközben én csak annyit akarok, hogy fizesse mindennek a felét. Ha erre sem vagytok képesek, az már gáz.
2020. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
73%
Vannak lúzer nők, akik eltartják a lusta, életképtelen, buta férfit. Nem egy ilyet ismerek.
2020. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
70%

"Nagyon jó, hogy kitette a kérdező ezt a kérdést, mert a válaszokból látszik, hogy tényleg mennyire anyagiasak a nők! Saját maguk ismerik be!"


Nyuszika, én egy 0-val többet keresek mérnökként. Majd én fogok eltartani egy tanulatlan, motiválatlan alakot? Ez neked anyagiasság? Hát nem vagy százaz, és feltehetően nagy lúzer is.

2020. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésben fekvázolt helyzet max alkalmi diákmunkásnak fogadható el. Mondjuk egy 17 éves fiú nyáron eljár kaszálgatni, aztán az 50ezer forintját elbulizza, vagy hasonló.

Ez a szerelem mindent elgyőz, meg a személyisége annyira csodás (hogy csak ennyi telik tőle), tündérmese.

2020. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
33%

"Nyilvan akinek 100 millios lakasa van, meg aranyos baratnoje, az ilyen atomfrusztralt stilusban frocsog a nokre xD"


Attól még hogy nekem mi, hogyan az 1 dolog. De pontosan ezért utálom a nőket az erre a kérdésre adott válaszaik miatt is. Nekem 8, hogy ki mit hisz, ha bizonyítékot teszek ide, kivágnak. Volt már rá példa...

2020. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
72%

Egy Mekiben többet fizet a diákmunka.


Engem az zavarna leginkább, hogy semmi motivációja, ambíciója nincs a jobb életre. Valamint, hogy nem tudna "lépést tartani" velem, mert gyakran utazok, (igaz, olcsón meg lehet úszni, ha az ember ismer pár praktikát és tudja, mire mennyit érdemes költeni) járok különböző programokra, színházba, moziba, stb.

2020. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!