Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Összejönnétek egy füvet kaszáló munkás sráccal?

Figyelt kérdés

A fizuja nettó 50 ezer ft


Ha ezt elmondaná a randin az gáz? Lenne kövi?



2020. ápr. 8. 20:05
 11/99 anonim ***** válasza:
83%
És mit tudnánk csinálni együtt?
2020. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
22%
#11 tőled az isten mentsen meg minden férfit! 😂
2020. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2020. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
82%
Azért ezt így odamondani... hol él? Mert nekem a rezsim ennyi. Miből vesz magának ennivalót?
2020. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
21%

#14


Ha az ember tudja a módját, lehetséges. A szegénység egy művészeti ág, azt is meg lehet tanulni. Bár az 50.000 az tényleg nagyon kevés, az én rezsim is annyi, hitellel/albérlettel együtt.



Bár az én szegénységem a háromszor ekkora fizetés, de hát az se valami sok. Vannak akiknek egyheti bevásárlás alatt megy el ennyi. Nehéz olyankor pozitívnak maradni és nem szuicid gondolatokkal elterelni a figyelmemet.

2020. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
60%
#8 ne zavarjon, hogy nem én vagyok az egyetlen 44%-os az oldalon...
2020. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nekem sincs jó fizetésem, se menő szakmám/diplomám, de azért mégse 50 ezer. Nem is értem, hogy miért dolgozik valaki 50 ezerért, meg melyik munkáltatónak van bőr a pofáján ennyit "fizetni". De azt tényleg nem értem, hogy miért nem keres másik munkahelyet, ami valamivel a minimálbér fölött fizet.
2020. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
88%

#17


A fizetésből és a munkakörből kiindulva ez közmunka lesz. Szóval a Dicsőséges Magyar Államnak van pofája. De ők ezt alamizsnának tekintik és részben igazuk is van.


Bár csak részben, mert technikailag nem más ez, mint a rabszolgaság, hiszen csak annyit adnak neki, hogy ne haljon éhen, de cserébe olcsón elvégzi azt, amire amúgy rendes bért kellene adni alapvetően, mivel a kaszálás nem könnyű dolog, fizikailag kimerítő és nehéz is.

2020. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
25%

#16


Na, ezért kellene mindenkinek egy állandó nicknév. Megszűnnének az ilyen problémák. Bár akkor sok kamumester tűnne el innen, akik mindig azt kamuzzák be, amit éppen jónak tartanak.

2020. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
55%

De hogy lehetséges? Nyilván azért nem lenne több randi, mert nem vagyok paraszt, aki nekiáll kérdezősködni.


Mert az is lehet, hogy a szüleivel él, akik eltartják, etetik, és az 50 ezer neki zsebpénz. Ami szintén nem jó, de ez akkor is durva.

2020. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!