Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Összejönnétek egy füvet kaszáló munkás sráccal?

Figyelt kérdés

A fizuja nettó 50 ezer ft


Ha ezt elmondaná a randin az gáz? Lenne kövi?



2020. ápr. 8. 20:05
 31/99 anonim ***** válasza:
29%
Ezeknek Dr. Apámfsza kell, nem munkás, de ha nincs lekaszálva a fű az utcában, akkor ők ugatnak legelőször, hogy mit képzelnek az "alattvalók". Nársztikus betegek, persze h nem jönnek össze emberekkel...
2020. ápr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
29%

Az ilyen kérdésekben lehet a legjobban megfigyelni a 80/20-as szabály működését a gyakorlatban.


Amelyik nő meg embernek nézné és kezdene vele ott valószínűleg más miatt nem rúgna labdába. Külső, öltözködési stílus, nem lenne közös téma.

2020. ápr. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
29%

Exem anyukája egy általános iskolában volt takarító, minimálbér körüli fizetésért. Volt neki normális végzettsége (nem felsőfokú), ha jól emlékszem állttenyésztő vagy valami hasonló. Ő azért nem keresett "normális" munkát, mert utálta az eredeti szakmáját és csak a szülei miatt kellett elvégeznie, egyébként óvónő akart lenni. Tehát gyerekekkel szeretett volna foglalkozni. Pontosan ezért dolgozik egy általános iskolában jelenleg is. Így legalább gyerekek közelében lehet.

Szóval nem kellen mindenkit leírni a munkája alapján, főleg, hogy nem tudhatjuk milyen okok állnak mögötte.

2020. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
69%

33: itt nem minimálbéres állásról beszélünk, hanem konkrétan minimálbér alattiról. Én voltam az, aki azt írta, hogy ilyen keveset keresővel azért nem jönnék össze, mert nem passzolnánk össze, és ezt tartom is. Nem vagyok elszállva magamtól, nincsenek irreális elvárásaim magamhoz képest. Volt olyan párom, akinek több, mint a 2xesét kerestem, és az én lakásomban laktunk, nem a pénz miatt lett vége. Nem a 20% top pasiból kerestem sosem (sem pénzre, sem külsőre).


Nyilván vannak olyan esetek is, amikor jaj, épp úgy jött össze, de ez kb. egy a millióhoz. Az esetek többségébem aki Budapesten ennyire tudja vinni, az vagy buta, vagy lusta, vagy pszichés eset, aki belesüppedt az önsajnáltatásba (én is depressziós vagyok, minden lelki bajom van, de nem sajnáltam az időt az önfejlesztésre, és nem is minimálbér alatt keresek). És azért havi 50e-ből megélni sem lehet igazából... meg kérdés, milyen korú embert keres, milyen kapcsolatra. Én már 30 éves vagyok, nekem az nem pálya, hogy évekig összejárogatunk, mozi meg dugás, azért egy idő után már igényem van az együttélésre, azt meg nem akarom, hogy kihasználjanak, és lehúzzanak.

2020. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
30%

Az államvizsgám után 1 nappal én is hasonló munkakörben kezdtem. Raktári anyagmozgató voltam egy ital (szesz) nagykernél.

Akkor éppen ez volt, kemény 600Ft-os órabérért. 2 hónapig csináltam majd jelentkeztem a mostani munkahelyemre.

Nővérem miután elvégezte az egyetemet kemény 60 ezerért dolgozott közfoglalkoztatottként. Után inkább átment egy gyárba sima sori melósnak, majd hamar felkerült irodára.

Anyámnak szintén évekig hasonló fix idejű munkái voltak, minimális pénzért.

Akkor éppen ilyen helyzet volt, ezek voltak a lehetőségek és a semminél ez mind éppen több volt.

Szóval ne írjuk már le az embereket ennyi alapján.

A normál munkám mellett én is mentem nyaranta Ausztriába melózni 1-1 heteket, nem túl nagy pénzért. De haverokkal jó buli volt, pedig nem szorultam annyira rá arra a pár 10 ezer Ft-ra.

És szerintem ÉPPEN MOST ugyanez a helyzet jön el, hogy szinte bármilyen munka jó lehet egyeseknek, mivel eléggé megtépázta az országot ez a "finom kis vírus" helyzet.

2020. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
30%
Azért a mostani helyzetben nem is nagyon van kertészeti munka (legalábbis értelmeséknél), azért nem erre reflektáltam, hanem általánosságban.
2020. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
74%
Lol. Troll kérdés. 😀 Most teszteled a nőket?
2020. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
68%

Aki ebből következtetést von le...


Akkor nézzük, mondjuk ideköltözik hozzám, saját lakásba, lakbér nincs. Ahogy mondtam, a rezsi 50, de mondjuk jófej leszek, a tv meg a netflix az én választásom volt, akkor adjon a rezsibe 15 ezret. Marad neki 35 ezer. Ebből kéne megoldani a kajáját (vagy ha ugyanazt tervezzük enni, a felét), a telefonját, a hobbijait, és a közös szórakozásunkat. Utóbbi felét természetesen én fizetem. És akkor még nem ártana félretennie valamennyit. Nem kell családra, meg rám, nekem egyrészt nem lesz gyerekem, másrészt van pénzem, de akkor egy ilyen helyzetben, mint ami most van, nekem kéne eltartani? Ez most komoly? Ez most komoly, hogy aranyásó lesz az, aki csövesekkel nem jön össze? Komolyan mondom, nem vagytok észnél.

2020. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
20%
Hú de le lettem pontozva a sok a kis aranyásó pitsa miatt.... Nem baj pontozzatok, akkor sem lesz igazatok. :) (Mivel a kérdésben az nem szerepel mióta csinálja, miért csinálja vagy mi mellett)
2020. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
43%
#38 mit nem értesz?
2020. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!