Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lányok! Összejönnétek egy füvet kaszáló munkás sráccal?

Figyelt kérdés

A fizuja nettó 50 ezer ft


Ha ezt elmondaná a randin az gáz? Lenne kövi?



2020. ápr. 8. 20:05
 51/99 anonim ***** válasza:
71%
JA, hogy a személyiség fontosabb, mint az, hogy hogyan is lehetne közös jövőt felépíteni? Nincs több kérdésem. Ha cuki a személyisége, de csóresz mint a példában, ne is akarjon összeköltözni stb.
2020. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
32%
#51 na látod, az ilyenek miatt, mint te, nézik le a rendes nőket is a férfiak
2020. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
80%
Miért, te összejönnél egy olyan nővel, aki 50 ezret keres?
2020. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
65%

"#44 toporzékolhatsz a saját lelkiismereted megnyugtatására napestig, ez a tényeken mit sem változtat.

"


Dehogy toporzékolunk. Jó végzettséggel és jó keresettel nem hinném, hogy ilyen alacsony igényeket kéne támasztani. Amúgy belsőre sem illünk össze egy ilyen pasival.

2020. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
78%

"Ha cuki a személyisége, de csóresz mint a példában,"


Kétlem, hogy vonzana a személyisége egy olyan férfinek, akinek csak arra futja, hogy a minimálbér felénél is kevesebbet keressen.

2020. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
71%

Persze, mert aki ennyit keres konstans, annak általában olyan tökéletes a személyisége, hogy csak és kizárólag az egyetlen icipici hibája... hagyjuk már (amúgy itt megjegyezném, hogy szerencsére a közhiedelemmel ellentétben nem kevés normális személyiségű férfi van, és az nem kuriózum még szerencsére, hogy vki nem iszik, nem drogozik, nem ver nőt és mellé kedves legalább addig, amíg meg akar szerezni egy nőt... mert általában sokan ezt értik tökéletes személyiség alatt :D). Ha ez átmeneti állapot, azt úgyis megmondja ismerkedés közben az, aki ambíciózusabb, mert őt magát is zavarja. Az meg, aki konstans keres ennyit, az általában nem egy erős jövőképű, ambíciózus, intelligens, tájékozott ember.


Az ilyen "hát általában segédmunkázom" típusú férfiak nagy része azt hiszi, hogy a párkapcsolat abból áll, hogy felszed egy neki tetsző nőt, azzal összejárogatnak, fincsiket szexelnek meg összebújnak, és kész. Esetleg a nő főz rá, a szabadidejükben meg eszi őket a penész a tévé előtt. Egy normálisabb párkapcsolat, ha hosszú távra terveznek, sokkal többről szól. Együttélésről, közös háztartásról, közös élményekről, komoly beszélgetésekről... közös gyereknevelésről, ha akarnak gyereket. Ehhez egy jobban kereső, értelmes nőnél ennyi egyszerűen nem elég. És nem azért, mert ki akarja tartatni magát... hanem mert szellemileg, hozzáállás terén sincsenek egy szinten. De még anyagilag sem jó (és ha megfordítjuk a nemeket, akkor sem!), ha az egyik beleteszi a p.áját a készbe, és lehúzza a másikat a maga szintjére... hogy a másik azt se tudja élvezni, amiért megdolgozott.

2020. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
72%

Azért érdekel, hogy hogyan tartja el magát, mert nem keresek szexkapcsolatot, párkapcsolatban meg nem ártana közösen viselni a terheket.


Ha a randin elmondja, hogy 50 ezret keres, akkor nyilván ő is érzi, hogy ez nem okés, hisz meg kell említenie. Én sem keresek sokat, de mindenem megvan, félre is tudok tenni, hobbira is tudok költeni. Tehát nem érzem úgy, hogy közölnöm kell, mennyit keresek, mert nem tartozom, nincs hitelem, nem költök pénzt, ami nincs.


Mindentől függetlenül elképzelni nem tudom, hogy lehet ennyi pénzből megélni.

2020. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
21%

"Miért, te összejönnél egy olyan nővel, aki 50 ezret keres?"

A mostani párom fogalmam sincs mennyit keres, én azt tudom én mennyit és az mire lesz elég. Azt tudom, ha ő 0-át, akkor is elég a keresetem másik 20 emberre is. Jah hogy szeret főzni nekem fehérjedúsan, bevásárol, megy csinálja, házias, nem azt nézi én mit hogyan... Kb 10x-es lehet a fizetésbeli különbség, mégis ő költözik be a 100millás házba hozzám. Miért teheti meg? Mert a lehetőségeihez képest ad nekem, én úgyszint a lehetőségeimhez képest. A felszínes ócska rittyó meg számszerűsít (a nők 99%-a), és bele is bukik az egészbe, csak még nem látja maximum. Hidd el, nincs a homlokomra írva semmi, max látod a 20 éves sportos múltat, és ha azt akarja a nő, hogy maradjak ilyen, akkor fehérjét fog etetni velem amit én büszkén megeszek, de meg is veszem. Ez nem tétel. Ez ilyen egyszerű. Az önző nárcisztikus önimádó nőszemélyek csak a saját pucájuk hasznát nézik. Én nem mondtam a páromnak sokáig, hogy mi mennyi hogyan van, úgy is jó volt. Hát ő jól járt, a többségnek meg jó lesz a tv, meg az önös énjük tuningja is elég 20m2 albérletben, hogy dzsézön tetem jobbrahúzta tinderen, de szééééép vagyok (jah bazz, Győrbe lakik nem? ...) meg válogat majd amíg benne vannak a körforgásban (35 éves korukig kb), azt utána tükörbe nézhet, elkrtam, de nem fog tükörbe nézni, hanem újjal mutogat majd, hogy minden a férfi hibája. Tudjuk, az egész világ ide varrható.

2020. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
70%
Nyilvan akinek 100 millios lakasa van, meg aranyos baratnoje, az ilyen atomfrusztralt stilusban frocsog a nokre xD
2020. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
62%
Nekem legalább 30 a havi rezsim, pedig kis panelban lakom. 10ezer a bérlet, marad 10 ezer ételre és minden másra. Nem, azt hiszem, nem szeretnék ilyen férfival összejönni.
2020. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!