Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/223 anonim ***** válasza:
24%

"Te meg nagyot akarsz mondani,bölcselkedni akarsz,de rendszeresen beégsz vele :D "


Nem akarok bölcselkedni, csak őszintén leírom a véleményem meg a tapasztalataimat.

Az meg nem hat meg, ha egy hozzád hasonló elem (jelzőket inkább most nem mondok) égésnek fogja fel, ugyanis a való életben nem ilyesmi a megítélésem. :)


"kivéve a szexualitást dolgot.Abban nincs igazad"


Melyik részében? Ki sem tértem a szexualitás témára külön.


"a nőknek sajnos csak a férfi élet jó dolgai kellenek,az árnyoldala maradjon meg a férfiaknak.. "


Nőfüggő. Én nem akarnám kihasználni sosem, hogy elkerülhetem az "árnyoldalakat".


"Ez gondolom egyetemfüggő is,hogy mennyi normális lány jár oda."


Ez maximálisan így van.


"Honnan tudod,hogy nem láttál egyet sem,vagy az általad istenített és nagy becsben tartott állítólag normális lányok nem voltak azok sunyiban? "


Ha ismernéd őket, az életüket, akkor tudnád, hogy nevetséges feltételezés róluk. Nincs mit magyaráznom.


Persze nem ismerem mindegyik leányzót, ez is igaz, de akiket ismerek, azok között a nyakamat tenném rá, hogy nincs prosti.


Az olyanokat meg én is elítélem, akik folyton szétpiálják az agyukat és a bulizás az életük. Férfiban is taszít az ilyen.

2013. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/223 anonim ***** válasza:
13%

Hát igen,nem csak a nők ilyenek,de egyre több ilyen :D


De,a válogatás részére kitértél :D


Ok,elhiszem,lehet az a pár lány akit Te ismertél valóban nem volt az.De mindegyiket nem ismerhetted túl jól,a többiről meg semmit nem tudsz.Úgyhogy nem utcai legenda a kur.vaság az egyetemeken,főiskolákon.


,,Nőfüggő" Legalább Te nem használnád ki,de a legtöbb nő igen.

2013. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/223 anonim ***** válasza:
66%

A nőkkel szemben magasak az elvárások? Te a Marsról jöttél?


Ahhoz, hogy egy nőt boldoggá tégy, a következő dolgok mindegyikének teljesülnie kell:


Legyél barát,társ, szerető, apa, mester, szakács, autószerelő, lakberendező, villanyszerelő, vízvezetékszerelő, szexológus, pszichiáter, izmos, gyengéd, figyelmes, lovagias, okos, fantáziadús, megértő, toleráns, ambíciózus, tehetséges, bátor, megbízható, határozott, őszinte, szenvedélyes, nemféltékeny, családcentrikus...és mindenekelőtt nagyon NAGYON gazdag.


És most nézzük a férfiak legfontosabb elvárásait. Egy átlagos egészséges férfinak rendkívül sok dologban kell megfelelnie a nőnek hogy jólérezze magát vele. Szüksége van tehát:


- Kajára

- Szexre


Eme hihetetlenül magas férfi elvárásoknak a nők jórésze megfelelni nem képes. Az amerikai Steptubehouse Egyetem kutatói azóta is keresik a választ, hogyan miként adhatná a férfi az igényeit lejjebb.

2013. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/223 anonim ***** válasza:
77%
Ez így van.Ezeket mind a feminista kur.vák találták ki,és a nők ezt véresen komolyan veszik.Nők azt hiszik csak a lábukat kell szétteniük,de sokan még erre sem képesek :D
2013. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/223 anonim ***** válasza:
100%

A nők mindig mondják a férfiak mindig csak a szexre gondolnak. Ami nagyjából igaz is, nálunk általában ez az egyik alap.

Nekik viszont viccesnek kell lennünk, ajándékokat vennünk, magabiztosnak lenni, mindent megjavítani, néha macsónak, néha érzelmesnek lenni, jópofizni a szülőknek és még sorolhatnám, sokkal több az elvárás női oldalon.

2013. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/223 anonim ***** válasza:
71%
Igen.Irreális ezeknek megfelelni.
2013. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/223 anonim ***** válasza:
29%
Most őszintén megsajnáltam szegény, szerencsétlen férfiakat... MÉGSE! :D Nekem eddig egy pasimnak sem volt baja az elvárásokkal. És érdekes, hogy ők nem csak a kaját és a szexet várták el, hanem kb. ugyanazokat a dolgokat, amiket én tőlük. ;)
2013. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/223 A kérdező kommentje:

Kedves 78-as!


Mivel megszólítottál, gondoltam illendő válaszolni, bár ahogy elnéztem írásodat nagy ellenszenvet váltottál ki belőlem.


"Kérdező!Hogy lehetsz ennyire felszínes,hogy más párokat szólsz le,pontosabban a férfiakat.A nőket kéne,mert kur.vának öltöznek,meg mint ahogy írták,bohócnak sminkelik magukat.Ha nem lennél ennyire felszínes,akkor észre sem vennél ilyet."


Tegnap belenéztem egy újonnan indult valóságshow-félébe, volt ott egy férfi, aki nagy hatalommal és pénzzel bíró embernek állítja be magát, és ahogy elnéztem Ő lehetne a férfiak eme megfelelője (öltözködés, viselkedés) ahogy írtad, tipikusan az a pasi akit a többi férfi utál, de nem nyíltan...

Nem értem miért a nőkre terjeszted ezt ki??



"Ja és fogalmam sincs mit emlegetitek az egyetemeket :D Hol láttatok ti ott normális nőt?Ott élősködik Magyarország kur.váinak a nagy része.Tanulni minek,dolgozni minek,csak a pia,drog,buli,meg a kúr.ás,Ez a legfontosabb nektek.És általában ezek az egyetemista lányok,amikor már nem tudják finanszírozni zülött viszontagságaikat,állnak be hivatásos kur.vának,és azzal mentegetőznek,hogy nem bírják fizetni a diákhitelt..a szívem szakad meg értük :( Köztudott hogy mennyi kur.va élősködik az egyetemen.

Persze,ott is léteznek normális lányok."


Az utolsó mondatot iróniából írtad, vagy ennyire ellentmondasz magadnak?


Az egyetemeken élősködik M.ország kváinak nagy része? Te mondd csak olvasol újságot?

Ráadásul a kisebbség, aki felmarkolja a segélyeket és csak szülnek hány apának, azokat minek neveznéd?..



Kedves 83-as!


"Ahhoz, hogy egy nőt boldoggá tégy, a következő dolgok mindegyikének teljesülnie kell:


Legyél barát,társ, szerető, apa, mester, szakács, autószerelő, lakberendező, villanyszerelő, vízvezetékszerelő, szexológus, pszichiáter, izmos, gyengéd, figyelmes, lovagias, okos, fantáziadús, megértő, toleráns, ambíciózus, tehetséges, bátor, megbízható, határozott, őszinte, szenvedélyes, nemféltékeny, családcentrikus...és mindenekelőtt nagyon NAGYON gazdag.


És most nézzük a férfiak legfontosabb elvárásait. Egy átlagos egészséges férfinak rendkívül sok dologban kell megfelelnie a nőnek hogy jólérezze magát vele. Szüksége van tehát:


- Kajára

- Szexre


Eme hihetetlenül magas férfi elvárásoknak a nők jórésze megfelelni nem képes. Az amerikai Steptubehouse Egyetem kutatói azóta is keresik a választ, hogyan miként adhatná a férfi az igényeit lejjebb."


Ez tipikus férfi gondolkodás: - Nézd nekem CSAK ezekre van szükségem, te meg jössz itt a lehetetlen kéréseiddel.. Egyébként nem is férfi az, akinek pontosan ez a két dolog kimeríti a kéréseit...

( De hát kéremszépen hol a legfontosabb....... a sör??)

2013. szept. 17. 10:09
 89/223 anonim ***** válasza:
25%

87-es!Nem hiszem,hogy mindegyiket teljesítette,mert nem is tudja,senki nem tudja.Nektek Supermanre van szükségetek,nem egy halandó férfiemberre.


Kérdező! Melyik az a valóságshow?Csak nem a házasodna a gazda ? :D :D

A férfiak kevesebb százaléka ilyen,szerencsére..látszik is a két nem közötti intelligencia különbség.A kur.va férfi megfelelője a ,,páwa".De mind írtam,szerencsére ez nem általános jelenség hazánkban,mint az,ha egy nő kur.va.

Nem valóságshowkból kéne általánosítanod,ennél intelligensebbnek hittelek,gondolhatod,hogy ott semmi sme az aminek látszik.De egyébként az a férfi akit leírtál,az 10-ből 1.A nőkről sajnos ez már nem mondható el.


Nem mondok ellent magamnak.Az elején lehet kicsit elragadtattam magam,de nyilván tudom,hogy vannak ott normális nők.Csak kevesen,vagy sokan jól leplezik a valódi arcukat.


Na igen a romák is elég kártékonyak,és a cigány nők között is elég sok kur.va van,ez egyértelmű,de a magyar nők között még mindig több mint köztük.Ezt most ne kend a cigányokra :D


Ez a kaja,meg szex nyilván túlzás amúgy :D

2013. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/223 A kérdező kommentje:

89-es..

valóságshow: Édes élet részemről "utált alfahímje": Berki Krisztián akit civilben is láttam, nem játssza a páva szerepet..



"A férfiak kevesebb százaléka ilyen,szerencsére..látszik is a két nem közötti intelligencia különbség."


Ezt a mondatot az összes hölgy válaszadó nevében kikérem magamnak. Ha már szerinted én általánosítom egy valóságshow szereplőjét, akkor ez a részedről miféle általánosítás?

Kicsit sok benned az indulat, talán valami múltbéli dolog miatt?


"Na igen a romák is elég kártékonyak,és a cigány nők között is elég sok kur.va van,ez egyértelmű,de a magyar nők között még mindig több mint köztük.Ezt most ne kend a cigányokra :D"


Megadom azt az örömet neked, hogy ezt nem fogom részletezni a roma származásúakra való tekintettel, merthogy köztük is vannak még becsületes, dolgozó emberek..

2013. szept. 17. 16:44
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!