Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/223 anonim ***** válasza:
65%
59%-os vagyok, volt már pár hozzászólásom. írtam egy hossz választ, de fennakadt a trágárságszűrőn, pedig nem volt benne semmi trágár. Innen is gratulálok az oldal üzemeltetőinek/moderátoroknak. Nem írom le megint, a lényeg: nem érdemes nőkkel vitatkozni. Nem tudnak magukba nézni, se elgondolkodni, csak személyeskedés, vagy felveszik ezt bunkóférfi stílust, amivel megint nem tudom, mit akarnak elérni. Szóval olyan úgysem lesz,h kimondják: igen, a nőknek több elvárásuk van, igen, csak könnyű munkákat szeretünk végezni, igen, nálam a csinosság azt jelenti,h magamra kenek 10 kg sminket és kirakom a mellem, de sportolni, tudatosan étkezni lusta vagyok stb. Ez nem csak az ő hibájuk.Ő már a mai modern nők táborába tartoznak, abban a szellemben nevelkednek,h ők többek, mert nők, és mindenért a férfiak hibásak, önkritika 0, nőies báj kecsesség 0, igényesség kimerül a push up melltartóban stb., nagy pofa az viszont van. Most komolyan, van értelme olyanoknak magyarázni, akik úgy öltöznek, mint egy prosti, közben meg rinyálnak,h nem az eszükért szeretik őket? Hát nem hiszem. Vagy akik szerint a nők azért igényesek, mert úgy néznek ki, mint a sarokra készülnének? Meg az rohadt unalmas,h vagy nem értik amit olvasnak, vagy direkt mellébeszélnek és félremagyaráznak mindent. Részemről a téma lezárva.
2013. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/223 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező!

Nem mondok ellent magamnak,csak nem tetszett,hogy úgy beszéltél az egyetemista lányokról,mintha szentek lennének.Ezért sajnos általánosítottam,pedig nem szokásom,de valamikor úgy sikerül.Nem szabad egy kalap alá venni az egyetemista lányokat,de Te is azt csináltad,úgy írtad,mintha minden nő aki egyetemre jár,tisztességes és erkölcsös lenne.Pont,hogy neked nincs tapasztalatod,annak ellenére,hogy egyetemre jártál,vagy csak nem látsz a szemedtől,ami szintén gáz,ha egyetemet végeztél :D

2013. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/223 anonim ***** válasza:
20%

Jó hogy visszatértél!Igazad van,teljes mértékben!A kérdezőnek hiába ugatok,nem néz magába,de ha még nincs is baj vele,ha esetleg annak a kevés normális lánynak a táborát szaporítja,akkor meg azt nem veszi észre ami körülötte van.


De nem hiszem,hogy Ő a jó oldalon áll :D A kérdése pocsék,felszínes,férfiakat szapuló,nőket istenítő,ezt már le is írtam neki.Már csak a kérdés címe is erősen provokáló,szándékosan kicserélte a férfi szót nőre,mert megunta férfiak kérdéseit,amik a valós életről szólnak.

Valószínűleg nála is kimerül,az igényesség,meg a nőiesség abban amiket írtál (10 tonna smink a pofán,push-up melltartó,rib.anc ruhák),valószínűleg sok jogos megjegyzést kapott értük,azért is van ennyire felpaprikázva. Személyeskedéssel is egyetértek,nálam is próbálkozott,múltbeli dolgokban akart turkálni (,mert neten olvasta,hogy a nők csak ezzel tudják támadni a férfiakat), de szerencsére leállította magát.


Igen a nagy részük tényleg a könnyű munkát és pénzt szereti,imádják elszórni a pénzt,drága és hasztalan holmikra,szeretnek a becsületes,keményen dolgozó embereknek a képébe röhögni.

És ha az az egyik legnagyobb problémátok,hogy híztok mint az állat,akkor miért nem sportoltok,és miért zabáltok egész nap egészségtelen kajákat ? :D Egyszer már tettem fel ezzel kapcsolatban egy kérdést,de nem kaptam érdemleges választ.

2013. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/223 anonim ***** válasza:
13%

„Jó hogy visszatértél!Igazad van,teljes mértékben!A kérdezőnek hiába ugatok,nem néz magába,de ha még nincs is baj vele,ha esetleg annak a kevés normális lánynak a táborát szaporítja,akkor meg azt nem veszi észre ami körülötte van.


De nem hiszem,hogy Ő a jó oldalon áll :D A kérdése pocsék,felszínes,férfiakat szapuló,nőket istenítő,ezt már le is írtam neki.Már csak a kérdés címe is erősen provokáló,szándékosan kicserélte a férfi szót nőre,mert megunta férfiak kérdéseit,amik a valós életről szólnak.

Valószínűleg nála is kimerül,az igényesség,meg a nőiesség abban amiket írtál (10 tonna smink a pofán,push-up melltartó,rib.anc ruhák),valószínűleg sok jogos megjegyzést kapott értük,azért is van ennyire felpaprikázva. Személyeskedéssel is egyetértek,nálam is próbálkozott,múltbeli dolgokban akart turkálni (,mert neten olvasta,hogy a nők csak ezzel tudják támadni a férfiakat), de szerencsére leállította magát.


Igen a nagy részük tényleg a könnyű munkát és pénzt szereti,imádják elszórni a pénzt,drága és hasztalan holmikra,szeretnek a becsületes,keményen dolgozó embereknek a képébe röhögni.

És ha az az egyik legnagyobb problémátok,hogy híztok mint az állat,akkor miért nem sportoltok,és miért zabáltok egész nap egészségtelen kajákat ? :D Egyszer már tettem fel ezzel kapcsolatban egy kérdést,de nem kaptam érdemleges választ.”



Mondom, felesleges velük vitatkozni is. Most is felmentem a csetre, 19 éves állatbarát, viszonylag értelmesnek tűnő egyetemista lány épp meséli,h pár hetente összejár dugni egy olyan férfival, akinek barátnője van, de nem tudta róla, csak első pár hónap után derült ki,h foglalt, igaz, utána is összejárt vele dugni, aztán meg hisztizik, ha r.ibancnak nevezik. És a mai nők nagy része tényleg ilyen. És nem is csak arról van szó,h erkölcstelen dolog ilyet csinálni, mert sok férfi is csak dugni akar, de ez a sok kamuszöveg mellé a nőktől..”igen, dugok egy foglalt férfival, de hát ez az ő hibája, hisz neki van barátnője blabla…nem alkalmi kapcsolat, hanem szerelem..blabla…Állandóan mellébeszélnek, magyarázkodnak, személyeskednek, csak egy dolog megy nekik: magukba nézni és felelősséget vállalni vmiért. Tényleg a mai nők nagy részét nem lehet komolyan venni, seggriszáláson kívül semmire nem képesek.

2013. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/223 A kérdező kommentje:

"Te is azt csináltad,úgy írtad,mintha minden nő aki egyetemre jár,tisztességes és erkölcsös lenne.Pont,hogy neked nincs tapasztalatod,annak ellenére,hogy egyetemre jártál,vagy csak nem látsz a szemedtől,ami szintén gáz,ha egyetemet végeztél :D"


Keresd vissza, hol írtam én azt, hogy mindegyik tisztességes?? Igen, elvégeztem. Ez nem felvágás, csak leírtam, ha már az egyetemista lányoknál tartottunk. Ha itt a válaszadók közül valaki 8 általánost és szakmát vagy akármit végzett, azt is tiszteletben tartanám.


Úgy gondolom hogy a vita alatt végig próbáltam normálisan válaszolni nem elhülyéskedve a dolgot. Voltak válaszok amelyeknél habár nem az én álláspontomat tükrözték, de egyet kellett értenem, van úgy, hogy az ember téved, én beismerem. Igaz, vannak nők akik agyonsminkelik magukat, könnyű nőcskének öltöznek, a férfiak többsége szívesen elnézegeti, van olyan is aki (mint te) egyszerűen nincs kibékülve velük, de sajnos léteznek és lesznek is, de nyilván nem ilyen feleséget, (gyerekeiknek) nem ilyen anyát szeretnének a férfiak. Nem minden nő ilyen. Engem kívül-belül leírtál az utolsó válaszodban (az egyik előzőben is), akkor most ilyenkor melyik oldalon is volt az a nagy személyeskedés?

A másik felet is meghallgattam, sokszor nem tartottad tiszteletben amit írtam. Kulturáltan válaszoltam, elvégre nem vagyunk állatok. De a hozzád hasonlókkal nem tudok mit kezdeni.

Végigolvastad az utolsó válaszodat egy az egyben? Ha megkérhetlek tedd meg. Árad belőled a rosszindulat.



További szép napot mindenkinek!

2013. szept. 20. 15:39
 106/223 anonim ***** válasza:
62%

11:57-nek van igaza, kapta a zöld kezet!!!

Azt már megszoktam hogy a nők a saját baromságaik miatt is minket tesznek felelőssé, ezért nem is foglalkozok már csajozással, mert mi a francnak. A végeredményt már akkor tudom mielőtt egyáltalán megszólítottam volna az illetőt...

2013. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/223 anonim ***** válasza:
18%

Seggriszálás és bas.zás,ehhez a kettőhöz értenek a legtöbben :D


Na igen,ez a probléma,amikor már egyetemista,normálisnak kinéző,esetleg viselkedő nőkről is folyamatosan derülnek ki ilyen dolgok,hogy kur.vák,ráadásul párkapcsolat-házasság gyalázók.Manapság ez a divat,hogy a saját párjukat összevissza csalják mindenkivel,miközben a barátjától amúgy mindent megkap,törődik vele,szereti.Ez a másik nagy probléma,hogy kur.va gyávák,arra sem képesek,hogy a barátjukkal közöljék,hogy vége,vagy hogy változtassanak valamin.Megcsalni,másokkal kúr.ni,hülyének nézni sokkal könnyebb.

És ilyenkor is képesek a férfi hibájának nevezni a dolgot :D Részben az övé is,de mindig a csábító a hibás.Normális nő,ha megtudná,hogy foglalt a pasival kezdett,ott hagyná azon nyomban,nem még folytatja,és sajnáltatja magát,hogy rib.ancnak nézik,meg magyarázkodik,hogy nem az ő hibája.

2013. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/223 anonim ***** válasza:
7%

Csak azt sugalltad.Igazából sok kérdésre nem válaszoltál,nem reagáltál,ez is okozhat félreértést.


Én csak feltételeztem,hogy olyan vagy.Vagyis nem azt,hogy kur.va vagy,persze erre is gondoltam,mert a mai nőknél csoda,ha valaki nem az,de inkább arra gondoltam,hogy Neked is azt jelenti a női igényesség,meg szépség,amiket leírtam.Tehát lehet,hogy nem nézel ki úgy,de ezeket a nőket tartod szépnek,meg igazi nőknek.A kérdésből is ez jön le,ezt írtam korábban.De ez csak feltételezés.


Ezen az oldalon már találkoztam egy állítólag egyetemista,roppantul szűk látókörű,teljesen idióta csajjal.Neki teljesen kimosta az agyát a média,azt hitte,hogy a tv-ben, meg a magazinok címlapján látott kur.vák a jó nők,és még vitatkozott is.Huszonéves,egyetemista..nekem volt már kellemetlen.És neki is hasonló kérdése volt,csak ő linket is küldött,egy általa szépnek gondolt nőről.


Sok ilyen csaj van,a legtöbb csaj ilyen.És igen ebben a sok balfék férfi is hibás.Normális férfi persze elítéli őket,mint ahogy a normális nők is.Régebben is ki voltak rekesztve az ilyen nők a társadalomból,nem véletlenül.

Egyébként ha még nem tetted meg,ajánlom nézd meg az ilyen tipikus facebbok rib.ancoknak a ,,rajongó táborát",hogy mennyire bölcs agysebészek vannak köztük,meg biztos egész nap keményen dolgoznak.Kommenteket se hagyd ki,helyesírásukból,fogalmazásukból sok mindenre rá lehet jönni.A zsák megtalálja a foltját,csak az a gáz,hogy a kur.váknak ez a dicsőség,hogy mindenki az ő képükre veri,akárki felhasználhatja (jogosan),sok idióta lájkolja,meg hogy a társadalom legalja véleményezi és kommenteli a képüket :D


Tehát igen sokan vannak,de nem kéne hogy ennyien legyenek.Ez elég morbid vicc,de indiánok is sokan voltak egykor..:D

2013. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/223 anonim ***** válasza:
59%

„Úgy gondolom hogy a vita alatt végig próbáltam normálisan válaszolni nem elhülyéskedve a dolgot. Voltak válaszok amelyeknél habár nem az én álláspontomat tükrözték, de egyet kellett értenem, van úgy, hogy az ember téved, én beismerem. Igaz, vannak nők akik agyonsminkelik magukat, könnyű nőcskének öltöznek, a férfiak többsége szívesen elnézegeti, van olyan is aki (mint te) egyszerűen nincs kibékülve velük, de sajnos léteznek és lesznek is, de nyilván nem ilyen feleséget, (gyerekeiknek) nem ilyen anyát szeretnének a férfiak. Nem minden nő ilyen. Engem kívül-belül leírtál az utolsó válaszodban (az egyik előzőben is), akkor most ilyenkor melyik oldalon is volt az a nagy személyeskedés?

A másik felet is meghallgattam, sokszor nem tartottad tiszteletben amit írtam. Kulturáltan válaszoltam, elvégre nem vagyunk állatok. De a hozzád hasonlókkal nem tudok mit kezdeni.

Végigolvastad az utolsó válaszodat egy az egyben? Ha megkérhetlek tedd meg. Árad belőled a rosszindulat.”

:D


Még mindig nem érted. Ja vannak ilyen nők. Nemcsak hogy vannak, a baj az,h a mai fiatal nők nagy része ilyen. Beképzelt, agyonsminkelt, mellkirakós liba. Ha szted a nők többsége ma nem ilyen, akkor felesleges is beszélnek, meg semmi közöd a valósághoz.

A férfiak megnézik őket, igen, ebben igazad van. Viszont egyik férfi sem komoly kapcsolatot akar ilyen nőkkel, csak lefektetni őket 1-2x vagy mondjuk d-ugni őket félévig, és ennyi. Egy lotyónak öltözött nőt senki nem fog komolyan venni, és mindenki csak megfektetni akar. Már írtam,h a probléma pont az,h a legtöbb nő magából csinál dísztárgyat vagy degradálja magát az öltözködésével lotyónak, aztán ha akként is bánnak vele, akkor jön a hiszti. Egy r.ibancnak öltözött nővel senki nem az atomfizikáról akar beszélgetni. És hiába írod, nagyon kevés normális öltözködésű nő. Pl normális nadrágot se nagyon lehet már (fiatal) nőkön látni, csak feszülős farmert, streccsgatyát. Tetszik nem, nem tetszik, ezek mind a szexualitásra utalnak.

2013. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/223 anonim ***** válasza:
62%
59-es for president! :D :D Minden szavával egyetértek.Jó lenne, ha minden nő bevésni ezeket a sorokat jó mélyen a koponyájába, egyszer, s midenkorra!
2013. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!