Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/223 anonim ***** válasza:
18%

Eddig még nemigen találtam az egyetemen olyat. Na meg egyébként is, házinyúlra nem lövünk.


"Jaj, most jön ez..."


Azért írtam ezt, mert az összes rendes pasast a friendzónába száműzitek, mert mindegyiknek van valami "hibája". Mert nektek ugye nincs...

2013. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/223 anonim ***** válasza:
94%

Ne rám vonatkoztatva beszélj, mert velem nem tapasztaltál semmi ilyesmit.


Most mondtam el, hogy egy rendes sráccal vagyok együtt, nem száműztem semmilyen barátzónába.

És igen, vannak hibáim nekem is és neki is.


Viszont arról nem tehetek, hogy voltak olyan rendes srácok, akik iránt nem éreztem semmit. Szólj, ha kitaláltad, hogy hogyan lehet szándékosan beleszeretni valakibe! :)

2013. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/223 anonim ***** válasza:
21%

Előbb magyarázd el, hogy lehet egy kötekedő, trágár, tahó alakba beleszeretni. Merthogy erre speciel több precedenst találok. Hogy a gazdag pasiknak csak a pénze kell, azt nem kell megmagyarázni, érzelmeknek helye nincs ugye.

A "friendzóne" egyébként meg kimondottan a ti találmányotok. Erről ne mi tehessünk már pls :D

2013. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/223 anonim ***** válasza:
76%
63, *facepalm*
2013. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/223 anonim ***** válasza:
92%

"Előbb magyarázd el, hogy lehet egy kötekedő, trágár, tahó alakba beleszeretni."


Nem tudom, én sem értem. Volt már ilyennel dolgom, de az elején játszotta a rendes, normális srácot, mint már mondtam. Amint kibújt a szög a zsákból, otthagytam.

Meg olyan is volt, aki csöndes, visszahúzódó srácnak tűnt, de szép csendben megcsinált hatalmas g.eciségeket, és amikor magyarázatot adott rájuk, akkor derült ki, hogy súlyos gondok lehetnek a fejével.


Naiv voltam, nem volt tapasztalatom, nem voltam még túl jó emberismerő, ezért futottam bele ilyenekbe, meg lehetett vezetni. Azt viszont soha nem értettem, hogy egy alapból bunkó, harsány, trágár emberbe hogy lehet beleszeretni.

Mint ahogy azt sem értem, hogy sok nő miért nem képes kilépni az iszonyúan rossz kapcsolatokból (pl. ahol már a férje/barátja fizikailag is bántja, úgy beszél vele, mint a kutyával...stb. - és van, hogy egyáltalán nincs pénze sem). Ha itt, az oldalon ilyet látok, elsők között könyörgöm kb., hogy hagyja ott a bunkót.


"A "friendzóne" egyébként meg kimondottan a ti találmányotok. Erről ne mi tehessünk már pls :D"


1. Én is voltam már barátzónázva (tizenévesen).

2. Ez nem egy találmány. Most komolyan szemétség, ha mondjuk van egy srác, akit szívből kedvelek, de ugyanakkor nem érzek iránta semmi "olyat", és akkor felajánlom a barátságom? :D Mert ennyiről van szó.

3. Senki sem tehet arról, ha csak barátságot akarok. Sem a z adott fiú, sem pedig én.

2013. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/223 anonim ***** válasza:
22%

17:36, fantasztikus érv, de komolyan. Le vagyok nyűgözve.


17:42, félreértesz, nem azt mondtam, hogy nincs igazad, elvégre tapasztalatból írsz. Való igaz, hogy a rendes-csendes fiúk közt is vannak kimondottan nagy szemétládák, de az arányokat nézd meg. Ha egy fiú összejön egy lánnyal (nem egyéjszakásra gondolok) akkor sokkal kisebb az érdekkapcsolat esélye, mintha egy lány jön össze egy olyan fiúval, aki szépnek ugyan nem szép, nem is alfahím, de suskája azért van bőven.

Speciel ILYEN kérdésből is rengeteg van, hogy élete párja úgy bánik a lánnyal mint egy darab szeméttel, de a lány mégse hagyja ott, hiába írjuk neki, vagy mondja neki akár a legjobb barátnő, akár egy pasi a friendzónájából. Fel nem fogom, a nők nagy százaléka aki ilyen "alfahímmel" jön össze, hogy a fenébe tud szemet hunyni efölött, minek jött egyáltalán össze vele. Máris megspórolt volna 3-4 feminás meg cotcotos bejegyzést hogy milyen szemetek a pasik.

Őszintén megmondom, ezeket szikrát nem sajnálom. Megkapták amire vágytak, a domináns férfiistenüket, lehet örülni.

A friendzónával nincs gond ,egészen addig amíg a lány nem kezd el képmutató módon oda sorolni bárkit,aki nem felel meg pontról pontra az elvárásainak, meg "legyünk csak barátok". Ha én szeretek egy lányt, a hibáival együtt szeretem, elvégre a kapcsolat kompromisszumokról is szól.

2013. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/223 anonim ***** válasza:
70%
66: Nem érvelek, mert úgyis hajtod a tiédet. Talán minden nőnek jogában eldönteni azt, hogy ki felel meg neki és ki nem. Nyilván te sem jönnél össze olyan lánnyal, aki nem jön be teljes mértékben. Ez hogy szeretem és elfogadom a hibáit egy hülye szöveg. Én is szerettem az előző barátom, mégsem tudtam elviselni az önzőségét, ezért szakítottam.
2013. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/223 anonim ***** válasza:
94%

Egy kérdés: Ha egy nő összejön egy gazdag palival, akkor elkönyveled, hogy a pénzért van vele?

Ugyanis nekem volt eddig egy olyan barátom, aki szegény volt, mint a templom egere (még érettségije sem volt, munkája sem, több milliós hitel...stb.), két olyan volt (vagyis az egyik most van), akinek egy fillér saját keresete nincs, mert még tanul, és végül volt egy gazdag (aki zárójelben megjegyzem, hogy sz.arrágóbb volt még a több milliós hitellel szenvedő barátomnál is, egy pohár vízzel megkínálni luxus volt számára, amikor nála voltam 2 napig, külön kérnem kellett, amikor már szomjan akartam pusztulni).


"Őszintén megmondom, ezeket szikrát nem sajnálom. "


Én sem. Jogos.


"Fel nem fogom, a nők nagy százaléka aki ilyen "alfahímmel" jön össze"


Nem hinném, hogy olyan nagy % lenne az...

Amúgy elég sekélyes nők azok, akik a férfiasságot a bunkóságban és az agresszióban látják. Szerintem köze nincs ezekhez.


"A friendzónával nincs gond ,egészen addig amíg a lány nem kezd el képmutató módon oda sorolni bárkit,aki nem felel meg pontról pontra az elvárásainak"


Az, hogy az ember kivel jön össze, egészséges személynél érzelmi alapú döntés. Ha pontról pontra tudja nézegetni a dolgokat, akkor már gond van.

Szerinted létezik olyan nő, aki beleszeret valakibe, de barátzónázza, mert valamelyik pontnak nem felel meg?

Mert abban biztos vagyok, hogy a szerelmet nem az elvárásoknak való szigorú megfelelés váltja ki.

2013. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/223 anonim ***** válasza:
26%

"Nyilván te sem jönnél össze olyan lánnyal, aki nem jön be teljes mértékben."


Nem a fenét. Én érdekesmód tudok kompromisszumot kötni. Pont leszartam hogy felesleg volt rajta, cukorbeteg volt vagy éppen meddő (mert hogy ilyen is volt). Mi szerencsére nem a Missz Tökéletest keressük, rájöttünk hogy ilyen nincs.


"Egy kérdés: Ha egy nő összejön egy gazdag palival, akkor elkönyveled, hogy a pénzért van vele?"


Többnyire igen, mert ez a jellemző. Főleg ha a gazdag palinak nem ő az egyetlen hódítása (ilyenkor már biztos is vagyok benne). Fordított esetben ez piszok ritka, hogy egy pasas a pénzéért jön össze egy csajjal. Minden 1 ilyen esetre jut 1000 másik amikor meg a nő jön össze a pénzéért a pasassal. Az imént mutattam öt ilyen esetet is,csak innen, ráadásul ők még a jobbik eset,mert nyíltan felvállalták...most képzelheted, hány olyan van, aki nem ír ki kérdést, nem vállalja fel, és csak később derül ki a dolog. Nagyon nem hittem anno, hogy a kollektív bűnösség elvét kell alkalmaznom, de lassan úgy tűnik, nem lesz más választás. Egyébként egyetértek hogy azok a nők akik a férfiasságot a bunkóságon , tahóságon mérik, azok baromi felszínesek.

Az érzelmi alapú döntés egész addig működik, amíg mindkét fél úgy gondolja. Nem vagyok lány, de van olyan érzésem hogy maguk közt igenis "osztályozzák" a pasasokat.

2013. szept. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/223 anonim ***** válasza:
61%
69: Ja, és akkor azért, mert te összejöttél az általad említett nőkkel, akkor nekünk is ugyanígy kell tennünk minden esetben, mert szerinted ez a helyes? Hát ez nem így működik. És megsúgom, hogy nem azon fog múlni, hogy valaki cukorbeteg -e, vagy van -e rajta felesleg.
2013. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!