Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/223 anonim ***** válasza:
89%

"Sok férfi ne papoljon itt arról hogy a nőknek milyen magasak az elvárásaik amikor (nem mindre igaz) némelyiknek csak a testük kell, mert mást nem bírnak meglátni, csak azt, hogy szűk ruha, dekoltázs.. (igaz ez részben a nők hibája is!) de sok pasi ez alapján veszi észre a nőt, le se tagadhatjátok.."


:DDDD


És szted ha egy nőnek kint a melle, kivillan a tangája, és úgy van felöltözve, mint egy lotyó, akkor mégis mit fognak észrevenni rajta, az intelligenciáját? Mikor tanuljátok már meg végre, hogy ha úgy öltöztök, mint egy olcsó cafka, akkor úgy is fognak bánni veletek. Bonyolult, mi?


"A másik meg az, hogy ha pénzes pasihoz nő megy, akkor egy nagy k.. de ha pasi megy idősebb pénzes nőhöz az nagyon király (és nem pocskondiázzák mint a nőt)..

Valahogy a nőket mindig lenézik sose "nőhetnek fel" hozzátok igaz?"


Duma. Egyrészt a férfi vonzerejét mindig erősen megdobja az,h mennyi pénze, persze msot majd jöttök, az ááá nem, nem fontos a pénz szöveggel. Másrészt te hány olyan férfit láttál eddig, akit nő tartott el? És hány olyan nőt, akit eltartottak vagy a férje/párja jóval többet keresett? Na ugye. Gondolkodni kéne, nem reflexből baromságokat írni.

2013. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/223 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként ebből a kérdésből is látszik,h miért nagyon nehéz komolyan venni nőket. Szövegértés logika 0, helyette hiszti, frusztráció. Felöltöznek ribinek, akkor nyivákolnak azért, mert csak szexre kellenek. De normálisan nem öltöznek fel, mert akkor nem nézik meg őket, akkor azért is nyivákolnak. 25-30 éves korotokig kihasználjátok,h jól néztek ki,aztán 30 éves korotok körül, amikor már nehezen megy ez, mert öregedtek, akkor meg azért nyivákoltok. Elvárások magatok felé 0, elég ha van push up melltartó és ki vagytok sminkelve, de a férfi legyen sportos, magas. Ha kövérek/vékonyak vagytok, szintén panaszkodtok, de ha elmagyarázzák, mit kéne enni és mozogni, ahhoz lusták vagytok, inkább nyivákoltok tovább.Stbstb.


Leírja az egyik válaszoló,h Ferrarit vártok el. Szted szó szerint értette,h Ferrari? Vagy inkább arra próbált célozni,h pénzéhesek a nők?:D. Erre is nagyon bonyolult ám rájönni.


Most ezek után mit csodálkoztok, ha csak szexre használnak titeket? Tudtok mást is nyújtani? Nem igazán. Lassan tényleg leszokhatnátok a folyamatos panaszkodásról és elkezdhetnétek fejlődni és magatokba nézni, mert lassan ott tartunk, h a nők dugáson, seggriszáláson és panaszkodáson kívül semmire nem lesznek képesek. Mondjuk kezdjétek azzal,h megtanultok szöveget értelmezni és érvelni, és mellőzitek a mellébeszélést.

2013. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/223 anonim ***** válasza:
82%

41, 42: Azért ragadtam meg a Ferrarit, mert hülyeségeket beszél az illető! Olyan gazdag férfi Magyarországon nagyon kevés van, aki olyan nagy luxusban él, mint amit a válaszadó szerint elvárnak a nők! A nők 90%-a nem azt várja el, hogy multimilliomos legyen a pasi, hanem azt, hogy tudjon egy normális életkörülményt biztosítani saját magának!

Amúgy igen, több esetet is ismerek, ahol a nő tartja el a férfit. Legközelebbi példa az édesanyám és a legjobb barátnője. Anyám multimilliomos, a barátnője pedig milliárdos. Apámnak ehhez képest van egy háza, meg a diplomája, meg egy munkahelye, ahol keres úgy 150 ezret. A 150 ezer szerinted mire lenne elég? Nem sokra. Viszont nagyon tisztelem apámat, mert soha nem akarta otthagyni a munkahelyét, még ha keveset is keres, mindig becsületesen ledolgozta az ő 8 óráját és a vállalkozásba is teljes tempóban besegít. És nem rinyál, hogy jaj, mert a férfiúi hiúságát sérti ez a helyzet. Soha egyszer nem hallottam tőle olyasmit, hogy ő így nem érzi magát férfinek. Az egyik legokosabb ember, akit ismerek. A fizetését bedobja a közösbe. Az ő fizetéséből fizetik a rezsit és a kaját, minden más anyám pénzéből megy. Anyám barátnőjének a férje még csak dolgozni sem dolgozik külön, a vállalkozásból sem veszi ki mindig a részét. Nem mondom, hogy lusta, de nem is nagyon töri magát. Ti ezt nem akarjátok megérteni, hogy nem mindenki azt várja, hogy eltartsátok őket, hanem pusztán azt, hogy felelősségteljesek és szorgalmasak legyetek. Apám egyedül eléldegélne a 150 ezerből, de már egy családot elég nehezen tudna eltartani ebből, viszont ezt senki sem várja el. És nem, nem azért jöttek össze a szüleim, mert apám anyám pénzére ment, hanem azért, mert szeretik egymást és mert anyámnak értelmes férfi kellett mindig is, úgyszintén apámnak is értelmes nő. A szövegértelmezéssel pedig nincs problémám, az egyik a másikhoz kapcsolódik, csak tudni kell összekapcsolni. ;)

2013. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/223 anonim ***** válasza:
89%

"Egyébként ebből a kérdésből is látszik,h miért nagyon nehéz komolyan venni nőket."


Érdekes, engem eléggé komolyan szoktak venni.


"Szövegértés logika 0"


Mindkettőben könnyedén alázlak szerintem bármikor, bár enyhe csalás, ugyanis sokan mondták már, hogy kicsit férfias agyam, logikám van.


"25-30 éves korotokig kihasználjátok,h jól néztek ki"


Nem használom ki. Amit elértem, nem a külsőmmel értem el (semmilyen téren sem), pedig megtehetném.


"Elvárások magatok felé 0"


Elvárásom magam felé az, hogy sikerüljön azt a hivatást közel tökéletesen űzni, amit anno 16 évesen kinéztem magamnak. Szeretnék igazi szaktekintéllyé válni, és értékes tagja lenni a társadalomnak. Szeretnék becsületes maradni mindig is, és szeretném megfelelően kifejezni és átadni a szeretetem azoknak, akiket szeretek. Szeretném jobban felmérni a jövőben azt, hogy ki érdemli meg ezt tőlem igazán.

Szeretném befejezni a regényt, amit elkezdtem írni másfél éve.

Szeretném igényes, ízléses nő benyomását tenni, nem akarok sem slampos, sem közönséges lenni.

Szeretném, ha a barátom lenne az utolsó férfi az életemben.


Szerintem ez több, mint a 0, de te tudod.


" de a férfi legyen sportos, magas"


Nem sportos a barátom. Vékony, és nekem mindig is a vékonyabb alkat tetszett.


"Most ezek után mit csodálkoztok, ha csak szexre használnak titeket? Tudtok mást is nyújtani?"


Senki sem használt eddig csak szexre, pont mert tudok nyújtani mást is.

De amúgy ha lenne valami retardált, aki szexkapcsolatot/egyéjszakást akarna tőlem, egy percig sem lenne esélye.


" elkezdhetnétek fejlődni és magatokba nézni"


Szerintem inkább a hozzád hasonlóknak kellene ezt tenni. Szégyent hoztok a normális férfiakra.


Jah, és pont az ilyenek csorgatnák literszámra a nyálukat, ha legalább egy délutánt rájuk szánna egy nő(akár szex nélkül).


Kezdhetnétek a fejlődést azzal, hogy nem szólítjátok meg az egész, komplett női nemet, mert így nevetséges, valótlan vádakat fogalmaztok meg személyesen pl. nekem is. :)

2013. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/223 anonim ***** válasza:
62%

"Olyan gazdag férfi Magyarországon nagyon kevés van, aki olyan nagy luxusban él, mint amit a válaszadó szerint elvárnak a nők! A nők 90%-a nem azt várja el, hogy multimilliomos legyen a pasi, hanem azt, hogy tudjon egy normális életkörülményt biztosítani saját magának!"


Kevés van, így igaz. Nem véletlen hogy ezeknek a kőgazdag pasasoknak 4-5 csajuk is van egyszerre, egymással is csalják őket, de érdekesmód egyik csaj se hagyja ott az ilyet.

Hülyeséget beszéltem volna? Aha. Nos akkor...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__46633..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Erről pedig ennyit szerintem,ide egy pontot kérek.

És ők még a jobbik fajta, mert legalább őszintén beismerték a nyilvánvalót. Kicsit se vagytok ám felszínesek és anyagiasak...ráadásul ez még csak ÖT ilyen kérdés volt,amit hamarjában összekapkodtam. A többi többszázezret amit 2006 óta kiírtak, már meg se említem. Oké, biztos van ilyen pasi is,de minden anyagias pasira jut 1000 anyagias nő. És akkor még nektek áll feljebb?

Nézz már szembe a számokkal,drága. VASTAGON van alapja az általánosításnak. És a legszomorúbb, hogy eszetek ágában sincs kilépni a saját árnyékotokból, és változni, hanem egyszerűen csak ránkfogjátok, hogy hisztisek vagyunk és mindenről mi tehetünk, ti aztán soha semmiről...

És akkor lehet csodálkozni, miért járnak a pasasok prostikhoz. Hát ezért.

2013. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/223 anonim ***** válasza:
91%
Mégis min kellene változtatnom, ha én magam nem vagyok ennek részese, valamint a barátaim/ismerőseim között sincs ilyen nő?
2013. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/223 anonim ***** válasza:
Ha neked semmin nem kell változtatnod, mert nem ilyen vagy, nos akkor jó. Csak tudnám, a való életben hol vannak ezek a kivételes nők, mert hogy itt nincsenek, az 100%.
2013. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/223 anonim ***** válasza:
Hol laksz, és milyen "körökben" mozogsz, miből áll az életed?
2013. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/223 anonim ***** válasza:
82%
Mit érdekel engem az, hogy prostihoz jársz? Mit érdekel engem, hogy hisztizel? Én nem vagyok ilyen nő és kész. És a körülöttem lévő lányok sem ilyenek. Mindannyiunknak saját házunk van (nekem több is), néhánynak saját kocsi is, mindenünk megvan. De az olyan barátnőm is, akinek nincsen saját háza és kocsija, valahogy a normális és nem gazdag pasival van hosszabb ideje.
2013. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/223 anonim ***** válasza:
87%
Na, ezaz... A mai világban a nők is azt tanulnak, amit csak akarnak, és olyan karriert építenek, amilyen csak akarnak. Mi is tudunk magunknak pénzt csinálni, mi is meg tudjuk magunkat valósítani, le tudunk tenni értéket az asztalra. Nem kell ehhez a férfi, férfi nekem pl. lelki (és testi :P) TÁRSNAK kell, bele is pusztulnék, ha az anyagiakról szólna a kapcsolatom.
2013. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!