Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/223 anonim ***** válasza:
83%
Mást sem olvasni ezen az oldalon, csak a nyafogásotokat. Így nem is lesz barátnőtök. Nekem sincs barátom, mégsem itt sír a szám. Az már más, hogy időm sincs ismerkedni. Ti nem is a saját kategóriátokban kerestek, hanem minden kérdés arról szól, hogy egy átlagos fiúnak nem is lehet szép és csinos barátnője. Ez a fontos ugyebár, hogy mutatós legyen, hogy lehessen a haverok előtt villogni, nem igaz? Olyasmit várj el, amit te is nyújtani tudsz. Igen, elvárok dolgokat minden téren, de ezeket én is nyújtani tudom. Nem mindig a nőkben kellene keresni a hibát.
2013. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/223 anonim ***** válasza:
A # 22-es hozzászólásomban felvetett kérdésemre még mindig nem kaptam választ.
2013. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/223 anonim ***** válasza:
13%

"Mást sem olvasni ezen az oldalon, csak a nyafogásotokat. Így nem is lesz barátnőtök."


Így se lesz meg úgy se lesz. Akkor meg mit veszíthetünk?


"Olyasmit várj el, amit te is nyújtani tudsz."


Semmi gond aranyom, hol a sok lóvéd és a Ferrárid? Csak mert ezt keményen elvárjátok ám a pasiktól...

2013. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/223 anonim ***** válasza:
55%

"Mást sem olvasni ezen az oldalon, csak a nyafogásotokat. Így nem is lesz barátnőtök. Nekem sincs barátom, mégsem itt sír a szám. Az már más, hogy időm sincs ismerkedni. Ti nem is a saját kategóriátokban kerestek, hanem minden kérdés arról szól, hogy egy átlagos fiúnak nem is lehet szép és csinos barátnője. Ez a fontos ugyebár, hogy mutatós legyen, hogy lehessen a haverok előtt villogni, nem igaz? Olyasmit várj el, amit te is nyújtani tudsz. Igen, elvárok dolgokat minden téren, de ezeket én is nyújtani tudom. Nem mindig a nőkben kellene keresni a hibát."


Na már megint te. Írtam olyat,h nincs barátnőm? Sztem nem. Akkor? Előbb írtam már neked,h talán gyakorolj, mert sztem nem érted, amit olvasol vagy direkt írsz baromságokat. Ennyi hülyeséget összehordani. Nem zavar,h olyanokra reagálsz, amit senki nem írt? ?:D. Ki mondta,h olyan nőt keres, akit mutogatni lehet? Senki. Ráadásul az pont a nőkre jellemző, h olyan férfit akarnak, akit jól mutat mellettük az utcán. Zagyválsz összevissza. Ha a kövér nők is sportos magas férfiakat keresnek, akkor szted kiben kell a hibát keresni?

Nem nyafogsz nőként, h nincs barátod :D. Mivel szemmel láthatóan eddig barlangban éltél, elmondok vmit: egy (fiatal) nőnek sokkal könnyebb férfit szerezni, mint egy férfinak nők, pont a fentebb taglalt dolgok miatt. Gondolom, neked ez is új. Komolyan, nem tudom eldönteni,h a nők tényleg nem fogják fel, vagy direkt mellébeszélnek és baromságokat hordanak össze.

2013. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/223 anonim ***** válasza:
17%

"Semmi gond aranyom, hol a sok lóvéd és a Ferrárid? Csak mert ezt keményen elvárjátok ám a pasiktól..."


Erről beszélek, barlangban élt a drága. Gőze nincs a valóságról. Adottak a nők, aki elvárják, h legyél magas/jóképű/vagy legalább izmos/humoros/gyengéd de egyben kemény is/ ha 25 körül vagy, akkor persze pénzed is, ők meg cserébe hozzák a testüket, és ennyi. Pont arról volt szó,h sokkal több elvárása van egy nőnek, mint egy férfinak.

2013. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/223 anonim ***** válasza:
Hát, úgy látszik, hogy nem kapok választ a # 22-re. Pedig tűkön ülve vártam. :(
2013. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/223 anonim ***** válasza:
75%
Az első két válaszoló és a 17. válaszoló is kezdte a szövegelést, ezért írtam, amit írtam. ;) 52%-os, ki vár el egy Ferrarit? Pesten aligha látni elvétve Ferrarit. ;) Érdekes az állításod. Sz*rásig van pénzem és mégsem várom el egy pasitól sem, hogy ugyanezen a szinten legyen, csak dolgozzon és tartsa el saját magát, mert engem nem kell. ;)
2013. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/223 anonim ***** válasza:
87%
Hogy ki vár el? Ööö, hát a lányok döntő többsége...
2013. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/223 A kérdező kommentje:

26-os belőled árad az, hogy olcsó nők vannak mindenütt... vagy el vagy keseredve, nem találsz párt, vagy nagyon magasak az elvárásaid, és pont te kritizálsz...


"Mást se csinálunk, csak nektek próbálunk megfelelni. Hogy mi a töknek, azt nem tudom, ugyanis mindig találtok valami gyönge kifogást, és valahogy mindig a pénzes fazont választjátok. " - Azon nem gondolkodtál el, hogy valamit mégis rosszul csinálsz (pl. ez a sok negatívum)? A másik meg az, hogy ha pénzes pasihoz nő megy, akkor egy nagy k.. de ha pasi megy idősebb pénzes nőhöz az nagyon király (és nem pocskondiázzák mint a nőt)..

Valahogy a nőket mindig lenézik sose "nőhetnek fel" hozzátok igaz?


"Ráadásul az pont a nőkre jellemző, h olyan férfit akarnak, aki jól mutat mellettük az utcán." - Te voltál már kint az utcán? Éppen ez volt a kérdésemben..


Sok férfi ne papoljon itt arról hogy a nőknek milyen magasak az elvárásaik amikor (nem mindre igaz) némelyiknek csak a testük kell, mert mást nem bírnak meglátni, csak azt, hogy szűk ruha, dekoltázs.. (igaz ez részben a nők hibája is!) de sok pasi ez alapján veszi észre a nőt, le se tagadhatjátok..

2013. szept. 13. 09:33
 40/223 anonim ***** válasza:
38: Még egyszer: Szerinted hány Ferrari száguldozik Magyarország utcáin? Még az én kocsim is nagy ritkaságnak számít és nem Ferrari!
2013. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!