Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/223 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy mi nők, jól akarunk kinézni ?

Felkelünk, elkészülödünk, és probáljuk minden nap a legjobb formánkat hozni ! :) Mi ezt szeretjük, szeretjük kisminkleni magunkat, válogatni a cipőink és a ruháink közt, tükörben nézegetjük magunkat, majd a párunkkal elmegyünk, ő meg büszke ránk, hogy milyen szép barátnője van. Persze ez mellékes.

Ha én jól akarok kinézni, magam miatt teszem, a barátom még egyszer se kért meg arra, hogy csípjem ki magam, bárhova megyünk !

2013. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/223 anonim ***** válasza:
Sok minden mást is elvárnak a férfiaktól(igen, a nőktől is). Így ha valaki úgy néz ki, mint "akit a kutya szájából téptek ki", akkor nem jössz össze olyan fiúval. Bár, akik párkapcsolatban élnek azzal a bizonyos személlyel, azok jó eséllyel ezt el is fogadják.
2013. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/223 A kérdező kommentje:

Isten ments.. nem változtatni akarok, pl. elég ha nem beszél ocsmányul, ha csak egyszer veszi fel ugyanazt a pólót, vagy ha nem dohányozna (na jó, ez kissé kényes ha egyik füstöl másik nem)..


Szóval kis dolgok megváltoztatása :)

2013. szept. 8. 22:35
 14/223 anonim ***** válasza:
Nem tudok nyilatkozni az ilyenek nevében, mivel nem vagyok neandervölgyi. Szerintem a férfiak túlnyomó többsége képes arra, hogy ne hordja 3 napig ugyan azt a pólót, vagy arra, hogy emberi módon beszéljen(bár ez inkább az idősebbeknél jellemző). A dohányzás az egyetlen, ami személyiségtől független, ugyanakkor elfogadható szerintem. Valószínűleg egy dohány férfi, vagy akár nő sem fog leszokni azért, mert a párja ezt kéri. De ez megint csak azon múlik, hogy ki hogyan választ párt.
2013. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/223 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hallottam egy olyat, hogy "a nők és a férfiak nem lesznek egyenlőek, amíg a nők nem tudnak félig kopasz fejjel, sörhassal végigsétálni az utcán, mindeközben azt gondolva, hogy szexuálisan vonzóak"... :)


Bár egy kicsit nem értem, hogy a nők külső tulajdonságait (pl. ápoltság) és a férfiak belső tulajdonságait (pl. bunkóság) hogyan sikerült megpróbálni összehasonlítani, mivel a kettő egymástól független.

Másrészt igaza volt annak, aki arról írt, hogy valamennyire (sőt, bizonyos esetekben, pl. mindenféle mintával kicifrázott karmok - nem körmök, hanem tényleg karmok - nagyon valószínűleg) inkább egymásnak, illetve az egymással rivalizálás miatt csináljátok, nem a mi "kedvünkre" vagy elvárásaink miatt.


"nem változtatni akarok... ...Szóval kis dolgok megváltoztatása :)"


Tessék? :D Nekem volt olyan kapcsolatom, ami ilyenek miatt ment tönkre. Pedig nem veszem fel kétszer ugyanazt a pólót és nem káromkodok folyamatosan. :P

2013. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/223 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha kétszer veszi fel ugyanazt a pólót? Főleg ha nem ótvaros oroszlánbűzös. Optimális esetben szeretjük a szerelmünk biológiai illatát.
2013. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/223 anonim ***** válasza:
55%

És miért ilyen magasak az elvárások pasikkal szemben? Legyen Justin Bieber, legyen tele lóvéval, legyen sportkocsija?

Hát kéremszépen, ha már ti elvárogathattok ezt-azt, ugyanezt mi is megtehetjük. Elvégre egyenjogúság van, vagy mi a tök. Prasnyának nem jár lóvé és verda,sorry.

2013. szept. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/223 anonim ***** válasza:

"Legyen Justin Bieber, legyen tele lóvéval, legyen sportkocsija?

Hát kéremszépen, ha már ti elvárogathattok ezt-azt, ugyanezt mi is megtehetjük."


Nem vártam el soha egyiket sem.

2013. szept. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/223 anonim ***** válasza:
67%
17: Ki várja ezeket el? Mert én nem. És a barátnőim sem. De vegyük úgy, hogy elvárás lenne: tudnád ezeket teljesíteni? Na ugye!
2013. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/223 anonim ***** válasza:
87%

7:43, a lányok döntő többsége várja ezeket el. Vetítgetnek itt össze-vissza önbizalomról meg kisugárzásról meg kiskutyafäszáról karikára vágva, oszt az első pénzes pasassal lelépnek.


És nem, nem tudnám ezeket teljesíteni, de főleg nem is akarnám. Akkor inkább maradok szingli, sokkal jobban járok.

2013. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!