Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/223 anonim ***** válasza:
89: Ó, dehogynem teljesítette. :) Nyilván nem ok nélkül mondtam neki igent, amikor megkérte a kezem. ;)
2013. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/223 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező!

Édes élet az nem az új Győzike show ? :D Berki Krisztiánról nekem a bűnöző szó ugrik,nem a páva :D De egyetértek,tele van pénzzel,celebkedésből él,szabadidejében a Mixben szórakozik..ezzel sztem mindent elmondtam róla,de a pávák nem ilyenek.Őt kizárólag a temérdek mennyiségű pénz,a hírnév,és a rosszfiús-bünöző imidzs miatt kedvelhetik a nők.

De erre is ugyanazt tudom mondani,mint az előbb,a férfiak kevesebb százaléka ilyen.


Annyi indulat van bennem,mint a kérdés feltevőjében,utóbbiban indokolatlanul :D

Miért kéne múltbéli dolognak lennie ?


,,ezt nem fogom részletezni a roma származásúakra való tekintettel, merthogy köztük is vannak még becsületes, dolgozó emberek."

Magyarul nem akarod,hogy töröljék a válaszod :D :D Valóban van köztök becsületes,dolgozó,csak sajnos nem ez a jellemző.

2013. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/223 anonim ***** válasza:
59%
91-es!Azt nem mondtad,hogy hozzá is mentél.De akkor sem tudta sztem mindet teljesíteni.
2013. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/223 A kérdező kommentje:

92-es


Van benned indulat, bennem csak a kérdés feltevésekor volt, de azt mégis honnan tudod hogy indokolatlanul? Ez így elég hülyén hangzik nem gondolod? Mert ahhoz ismerni kellene engem, hogy ezt megállapítsad, de folyamatosan támadsz. Nem törölnék a válaszomat, csak annyi, hogy úgy érzem vagyok annyira kulturált, hogy ebbe nem megyek bele, de belőled kinézem...

2013. szept. 18. 09:02
 95/223 anonim ***** válasza:

Te sem ismersz,hogy nézed ki belőlem?Ez is elég hülyén hangzik.Én sem akarok belemenni a témába.


Na,ha a kérdés feltevésekor volt,akkor miért vagy meglepődve,ha reagáltam?Tényleg indokolatlanul volt benned,már leírtam,hogy miért.Tisztességes,intelligens nő nem akad ki ilyesmin.

2013. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/223 A kérdező kommentje:
es ha indokkal van?? sose tudhatod...mar irtam, azert van igy mert nem ismersz, ilyen egyszeru.. azert nezem ki beloled, ahogyan itt irsz es kioktatsz rajtam kivul meg egypar embert (az viszont igaz, hogy nem ez alapjan kellene megitelnem) es vedd eszre, hogy ezzel a sok szmajlival komolytalannak tunik az egesz ervelesed...
2013. szept. 18. 16:02
 97/223 anonim ***** válasza:
59%

Mi az a nagy indok akkor ?

Nem oktatok ki mindenkit.

Alig küldtem szmájlit :D :D :D :D Te nem szoktál használni,vagy mi ?

Neked a kérdésed komolytalan.És igen nem ismerlek,de tudom,hogy indokolatlanul hőbörögsz.

2013. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/223 A kérdező kommentje:

Közöd nincs hozzá, ha indokolt (nem is ez volt a kérdés..)

Most is küldtél ':D' Ritkán használom, ugyanis nem csevegek itt (inkább egy lazább, viccesebb témában)

A kérdés nem komolytalan, mégis mióta vagy gyakorikérdések válaszoló? Voltak már sokkal "komolytalanabb" "ez a legnagyobb problémád" típusú kérdések....

2013. szept. 19. 08:28
 99/223 anonim ***** válasza:
59%

Tehát akkor nincs indok..

Nem éreztem az iróniát gratulálok.

Pedig elég komolytalan egy kérdés ez.Hülyeségekkel foglalkozol és ordít rólad a felszínesség.

2013. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/223 A kérdező kommentje:

"Ja és fogalmam sincs mit emlegetitek az egyetemeket :D Hol láttatok ti ott normális nőt?Ott élősködik Magyarország kur.váinak a nagy része.Tanulni minek,dolgozni minek,csak a pia,drog,buli,meg a kúr.ás,Ez a legfontosabb nektek.És általában ezek az egyetemista lányok,amikor már nem tudják finanszírozni zülött viszontagságaikat,állnak be hivatásos kur.vának,és azzal mentegetőznek,hogy nem bírják fizetni a diákhitelt..a szívem szakad meg értük :( Köztudott hogy mennyi kur.va élősködik az egyetemen."



Ez a szép hosszú szöveg a te "kezed alatt" íródott. Másokat okítasz itt az élet dolgairól közben sokszor ellentmondasz magadnak! Szerinted nem felszínes?? A tisztességes, egyetemeken tanuló lányokkal szemben? Akik közül sokan most is (tanulmányaik alatt) tördelik a kezüket, hogy hogyan fognak munkát találni és eszükbe nem jut hogy ilyesmire vetemedjenek! Komolyan mondom olyan, mintha nem ebben az országban élnél (csak a híreket látod, de személyes tapasztalatod nincsen) Jártam egyetemre akkor én is egy k..va vagyok??

2013. szept. 20. 09:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!