Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/223 anonim ***** válasza:
84%

Sokat gondolkoztam,de inkább nem írok semmit.


Ilyen férfiak mindig is lesznek... Ennek az adok-kapoknak itt meg semmi értelme,úgysem győzitek meg egymást a saját igazatokról...

2013. szept. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/223 anonim ***** válasza:
77%

Annyit azért mégis megkérdeznék az uraktól hogy volt-e/van-e b.nőjük?


Esetleg még azt hogy miért lett vége,bár sjtem a választ...

2013. szept. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/223 anonim ***** válasza:
78%

"Ezek tényleg nem valóak oda,gondolom gyorsan kikerestél pár normálisabbat :D"


Ezek egész konkrétan az én cipőim. Annak a boltnak a weboldaláról kotortam őket elő, ahol vettem őket.


"De látom csak azért is küldöd,nem kértünk divat bemutatót."


Nem érdekel, hogy mit kérsz és mit nem. Képpel illustráltam, hogy milyen cipőkre gondolok.


"Nincs is jogod hozzá."


Pedig akkor teszem, amikor akarom. Próbálj feljelenteni érte, talán közben rájössz, hogy van hozzá "JOGOM".


"Mit?Kit?mi van?A műveletlenséged már megint."


Azért vagyok műveletlennek titulálva, amiért elgépeltem valamit? Na, most komoly mélyponthoz érkeztünk. :)


",,"Húzzál vissza inkább Dubaiba a sejkhez,és ott kampányolj a nők egyenjogúságáért :D :D" "

Igaza volt az 59%-osnak tényleg sík hülye vagy,semmit nem értesz."


Arról nem én tehetek, hogy nem tudod felfogni az iróniát.



Egy gyors kérdés: Nem véletlenül te gyakoriztál régebben Topájpáj néven?

2013. szept. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/223 anonim ***** válasza:
62%
Ha azt mondod nem szólsz bele,akkor miért ugatsz bele?Ráadásul ezzel a halál unalmas kérdéssel?Miért ne lett volna?Mit sejtesz?Lófa.szt sem tudsz,biztos csak miattunk lehetett vége.
2013. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/223 anonim ***** válasza:
77%

Akkor sem kértünk divatbemutatót.Ki mondta hogy küldjél képeket?

Nem,nincs hozzá jogod.

Én értem az iróniát, te nem fogsz fel alap dolgokat.

Ki az?miért lettem volna én?Neked van érteles neveid :D

2013. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/223 anonim ***** válasza:
71%

"Nem,nincs hozzá jogod."


Ki vagy te, hogy megmondd, hogy mihez van jogom? :)

Igen, érzem több oldalról a fölényem veled szemben (mind intelligencia, mind érzelmi intelligencia terén), és az a sejtésem, hogy ha megnéznénk az életünket, hogy ki merre tart, akkor be is bizonyosodna a dolog.

Mindenki azt gondol, amit csak akar, jogom pedig addig van kimondani, ameddig szólásszabadság van. Bocsi.


"Ki az?miért lettem volna én?Neked van érteles neveid :D"


Nagyon gyenge volt.

Ha tudtam volna rögtön, hogy te vagy, le sem állok vitázni. :)

2013. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/223 anonim ***** válasza:
77%

Pedig egy normális gondolkodású ember nem kezdi kétségbeesetten támadni a másikat(másik nemet).

És igen,nagy összegben fogadnék rá,ha volt is kapcsolatod akkor az miattad ment tönkre. Nem azért mondom mert gondolatolvasó hanem érződik az írásodon hogy lövésed sincs a nőkhöz

2013. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/223 anonim ***** válasza:
84%

Jah, és:


"Ki mondta hogy küldjél képeket?"


Ne haragudj, de ha épp nekem ahhoz szottyan kedvem, akkor telelinkelem 1000 képpel is akár a kérdést.

Nem függnek semmilyen szinten a cselekedeteim attól, hogy ti mire kértek.

2013. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/223 anonim ***** válasza:
62%

A felettesed vagyok.Pont hogy a szellemi vezetőd lehetnék miről beszélsz ?Te a csúszómászók csoportjába tartozhatsz :D

Nem tudsz rólam semmit,úgyhogy mit ugatsz,hogy merre tartok?Gondolom te ismét Dubaiba tartasz :D :D


Megint nem tudsz olvasni?Azt se tudom ki az.Írtam,hogy te bújsz nevetséges nevek mögé.

2013. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/223 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg neked nincs lövésed az élet dolgairól.Fogalmam sincs,hogy ki vagy,honnan jössz,hány éves vagy,mit értél el,de hogy egy szűk látókörű barom vagy az 100%.A csaj mit csinált,ha nem támadott?Azt miért nem jegyzed meg?Te is nő vagy?


Amilyen az adjon Isten,olyan a fogadj Isten,valószínűleg ezt a kis közmondást soha életedben nem hallottad,ha pedig igen,akkor fogalmad sincs,hogy mit jelenthet.Normális nőkhöz én is normálisan viszonyulok,ezt gondolhatnád.Különben sem az egész női nemet támadtam.Ha visszaolvasnál,ami gondolom lehetetlen küldetés neked,akkor láthatnád,hogy miért támadtunk/támadunk egyes nőket.De Te mindent tudó bölcs látnok persze csak is a párkapcsolatból tudsz kiindulni,mert ha egy férfi haragos,vagy valamilyen problematikája van a nőkkel,az csak és kizárólag miatta van,és sikertelen kapcsolatai voltak.


Ha férfi vagy akkor az a fajta lehetsz,akit orránál fogva vezetnék a nők,akit nagy jóindulattal sem lehet nevezni férfinak.

2013. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!