Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/223 anonim ***** válasza:
62%

Ha tanultál volna,neked is jutott volna normális munka :D Te kezdtél itt mindenkit sértegetni,nálad jóval intelligensebb embereket is.Ez téged minőség.Legfelháborítóbb talán az,hogy senki nem hívott téged :D

Ja és ne nyalj :D


Hát igen van pár komment.Köszönhető ez részben az óvodásnak :D

2013. szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/223 anonim ***** válasza:

"Ha tanultál volna,neked is jutott volna normális munka"


Azt sem tudod, hogy mit dolgozom/tanulok. :) Semmilyen szinten nem tudom magamra venni. Csak magadat röhögteted ki.


"nálad jóval intelligensebb embereket is."


Akiket sértegetek, azok között alap, hogy egy darab ilyen nincs.


".Legfelháborítóbb talán az,hogy senki nem hívott téged :D"


Te ezt komolyan gondolod? Mindenki oda ír, ahová akar. Akkor is kényem-kedvem szerint írnék kommenteket, ha eret vágnál. Felfogtad?


"Ja és ne nyalj :D"


??? Már hallucinálsz is. :D Tök jó.


" Tudom,mert sokan vannak,gondolom te is közéjük tartozol,azért véded őket ennyire :D"


Nem azokat a retek nőket védtem, akikről beszéltetek, hanem arra próbáltam rávilágítani, hogy nem olyan a nők nagy része, valamint sarkítás, csúsztatás van a témában. Egy büdös szóval nem mondtam, hogy a s.eggriszálást meg a felszínességet támogatom, valamint azt, hogy a fériak baleknak legyenek nézve...stb.

Te vagy nagyon buta, ha ezt nem fogod fel. Rajtam próbálod kiélni azt az ellenszenvet, amit az írásaitokban említett ócska nők iránt érzel, ezért rám helyezel egy neked ebben a szituban "megfelelő" képet.


Ennyi történt. :)

2013. szept. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/223 anonim ***** válasza:
68%

Te meg honnan tudod,hogy nincs köztünk olyan ? :D


Nem,semmi ilyen nem történt.De a nagy részük olyan, és tényleg olyan volt mintha védted volna őket, mert felidegesítetted magad :D

2013. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/223 A kérdező kommentje:

Ez a "feminista" Rose nevű személy (ahogy itt írta valaki, teljesen alaptalanul) legalább kulturáltan próbált/próbál válaszolni, mert ugye bárki írhat bármely kérdésre, eddig is csodálkoztam hogyan bírta ki ennyi ideig, mert amit itt művel ez a bizonyos pökhendi, arrogáns férfiember az egy vicc ...(más társával egyetemben)...


Itt már nem a kérdéssel vagytok elfoglalva hanem nyomdafestéket nem tűrően dobálóztok a szavakkal, és körmötök szakadtáig véditek magatokat. Utolsó válaszom után most néztem meg másodjára az oldalt, és megállapítottam hogy még mindig lehet lejjebb süllyedni..

2013. szept. 27. 11:06
 165/223 anonim ***** válasza:

"Te meg honnan tudod,hogy nincs köztünk olyan ? :D"


A válaszaitok alapján így érzem. Erről nem tehetek sajnos. Az viszont szabad döntésem, hogy ennek megfelelően fogok veled (nem is veletek, mert azért a többi szerintem jóval kulturáltabb lény, mint te) bánni.


"De a nagy részük olyan, és tényleg olyan volt mintha védted volna őket, mert felidegesítetted magad :D"


Jaj, de kis drága poronty, 5 év gyakorizás után ez nagyon ki kevés ahhoz, hogy felidegesítsem magam. :) Meg úgy egyébként sem az itteni dolgok határozzák meg az életem és az érzéseim ilyen szinten.

Azt meg látom, hogy sajnos még egyszer el kell mondanom, hogy nem védtem semmit, mert képtelen vagy értelmezni, amit írok. Engem is zavarnak az ízléstelen, ócska, semmirekellő, r.ibancos nők, viszont az én ismerőseim között nem ők vannak tőlsúlyban közel sem, ezért hatalmas otrombaságnak tartottam azt a gyűlöletbeszédet, amit levágtatok a nők nagy részéhez szólva.

Meg még a kérdés elején emlegetett pénz téma is nagyon elcsépelt már. Meg az is, hogy egyik válaszoló megmondta, hogy boldog a férjével, erre valamelyikőtök (már nem tudom, hogy melyikőtök volt) kijelentette, hogy úgysem felet meg az összes elvárásának. :D Nevetséges ez is.

Attól, hogy az egész jelenséget szánalmasnak tartom, amit itt 3-an 4-en lefestettetek a kérdéshez, még mindig közöm nincs azokhoz a dolgokhoz, amikkel próbáltál itt engem vádolni, de nem érdekel.


Kérdező: Néha már én sem értem, hogy miért töröm magam. :D

2013. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/223 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem hívta,ha nem tetszik neki ami itt folyik akkor húzzon a pi.csába,nem kötelező itt olvasgatnia,írnia meg főleg nem.Igen lejjebb süllyedt a színvonal mert visszatértél.
2013. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/223 anonim ***** válasza:
67%

1. Mikor érted meg, hogy oda írok, ahová akarok? Jogom van hozzá. Nem kell hívni. Úgy, ahogy azt sem vagyok köteles megfogadni, ha elküldesz a p.icsába.

2. Szerintem meg a világ színvonala süllyedt azáltal, hogy te megszülettél. Ez ilyen. :)

2013. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/223 anonim ***** válasza:
68%

De,részben te tehetsz róla.Köztünk több kultúrált lény van mint köztetek.Te sajnos nem tartozol bele a maradékba :D


De az itteniek határozzák meg az életedet,előbb írtad,hogy már 5 éve itt rontod a levegőt.

És te vagy a világ közepe vagy mi van?Kit érdekelnek az ismerőseid?Azért mert ott nincsenek,akkor máshol sincsenek ?Azért mert te szűk látókörű vagy,attól még a nők nagy része igen,és az előbb védelmezted őket,ahhoz képest hogy te is utálod az említett nőket.


Unod a pénz témát?Fáj az igazság?Te is biztos pénzre utazós lány vagy.

Hát az összesnek tuti nem felelt meg.Igen nevetséges amit állít.

Annak tartod,de attól még igaz.


Mi sem értjük,épp ezért írtam,hogy húzz el lúzer! :D :D

2013. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/223 anonim ***** válasza:
68%
Nem neked írtam te retardált,de igaz te is nyomorba döntöd ezt az oldalt,meg a világot is :D
2013. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/223 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj, de kicsit sem tudom magamra venni. :)
2013. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!