Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
 191/223 anonim ***** válasza:
7%
Mert te aztán sokat tudhatsz az én életemről, Karcsika. :)
2013. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/223 anonim ***** válasza:
9%

Látom a szánalmas életedet :D Ne becézgess,tudom,hogy a seggemből akarsz nyalni,de ha lehet ne ilyen feltűnően,köszi!

Ja és fogd fel,hogy ez egy anonim oldal (tudom nem tudod hogy mit jelent),tehát az emberek nagy része nem talál ki olyan értelmetlen és szar neveket mint a tiéd.Így ne akard rám erőszakolni a ,,kreatív" felhasználó neveidet.

2013. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/223 anonim ***** válasza:
7%
Jaj, de jó, hogy anno nem adtam neked esélyt. Áldom az eget azóta is. Elmebeteg ember vagy! Ijesztően.
2013. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/223 anonim ***** válasza:
23%
Jah, és ha én éppen olyan kedvvel ébredezem a szikrázó napsütésre délben, hogy a Sz.arfaszú Balf.asz becenevet adom neked, akkor így foglak szólítani. MERT NEKEM ILYEN KEDVEM VAN. :)
2013. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/223 anonim ***** válasza:
12%

Legyen olyan kedved,hogy fejbe lövöd magad,akkor végre megszabadulnánk tőled :D

Mégis ki akarná nálad kezdeményezni?Még egy részeg csöves sem.Még mindig összekeversz valakivel,vagy csak hülye vagy (ez mondjuk köztudott),és képzelődsz,vagy drogozol is a sok más szar dolgod mellett.

2013. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/223 anonim ***** válasza:
7%

Folytasd már, szakadok a rögögéstől! :D


Sajnos felvilágosítanálak arról, hogy elég sokan kezdeményeztek nálam, és barátom is van. :) Látszik, hogy kettőnk közül te vagy az, aki nagyon súlyosan frusztrált...

2013. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/223 anonim ***** válasza:
62%

Megint képzelődsz..tényleg nagyon hülye vagy :D :D Ijesztő :D

Már írtad,hogy van,erre sem emlékszel?


Ha nem lennél frusztrált nem szaladnál folyton vissza hozzám szádban a labdával :D

2013. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/223 anonim ***** válasza:
63%

Te írtad, hogy senki sem kezdeményezne nálam, csak egy részeg csöves, tehát úgy tűnt, hogy nem nagyon fogtad fel. Gondoltam elmondom, hátha majd most. :)


Te mondtad vagy 100x, hogy takarodjak, pont azért vagyok itt, hogy lásd, hogy senkinek sem parancsolhatsz, főleg nem nekem. :) Szóval felfoghatod úgy, hogy a te javadat akarom, mert segítek, hogy felfogd, hogy semmi hatalmad sincs a másik ember felett.

2013. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/223 anonim ***** válasza:
68%
Csak feletted.Látod,megint itt vagy :D :D
2013. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/223 anonim ***** válasza:
100%
B*szki, hát ti csak nem unjátok ezt meg... :D
2013. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!