Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
 181/223 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom arra gondol, hogy félreértetted. Ő a kedves kommentelőt nevezte szánalmasnak, amiért mindenre csak azt tudja mondani, hogy "húzz innen", "de magadra vetted", "h.ülye vagy"...stb. Ez az, ami gyenge (és ebben igaza is van persze, mivel a delikvens semmi értelmet nem tett le az asztalra).
2013. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/223 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, nem csinálunk valami értelmeset ehelyett? Sör?
2013. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/223 anonim ***** válasza:
20%
Nem szeretem a sört, de ennél még az is jobb. Jöhet! :)
2013. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/223 A kérdező kommentje:
Ha félreértettem, elnézést, nem mindegyik válasz útját tudtam végigkövetni.
2013. szept. 27. 19:43
 185/223 anonim ***** válasza:
21%
Gyerekek ez már a vicc kateg. Most már a sörözés előtt cukrászda is dukál valami mocskosul tömény csokis sütemény felfalása céljából. :)
2013. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/223 anonim ***** válasza:
76%
Nézzenek oda, melyik kérdés van már megint fölül.. :'D
2013. szept. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/223 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem sörözöl akkor mit szervezkedsz?Ne tedd az agyad :D :D
2013. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/223 anonim ***** válasza:
0%

Szövegértelmezés nem megy? Nem azt írtam, hogy nem sörözöm, hanem azt, hogy nem szeretem a sört, de ennek ellenére most jöhet, mert ennél még az is jobb.


Azt csinálok, amit akarok, ezért takaríthatnád a felém szegezett felszólításaidat, ha nem akarsz feleslegesen írni, mert nem érdekel, és nem mondhatod meg soha, hogy mit csináljak. :) De ha neked jó, hogy az idődet pazarolod, akkor folytasd csak!

2013. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/223 anonim ***** válasza:
65%

De megmondhatom :D Te pazarlod mint mindenki idejét,mint ahogy eddig.Lásd be okosabb lett volna csendben maradnod.

Kár beléd a sör :D :D

2013. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/223 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondhatod meg. Egy utolsó tetves kis senki vagy, aki életét adta volna azért, hogy egyszer a s.eggemet nyalogathassa. Nem felejtettem ám el. :)
2013. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!