Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen magasak az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak az elvárások (nőkkel szemben)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mint nő, nézem az utcán a párokat és a női tag rendszerint "meg van csinálva" ahogy kell, a fiúk meg sokszor lezseren, amolyan semmilyen stílusban mennek mellettük. És ezt ők el is várják hogy a barátnő mindenhol ápolt, igényes legyen, úgy jelenjen meg. De a férfi lehet egy akkora bunkó, hogy az csak na.

És általában egy párnál sokszor a csaj néz ki jobban (nőben mint a párja.

Miért van ez? (persze vannak kivételek, ezt senki ne vegye magára!!)



2013. szept. 8. 22:21
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/223 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, még mindig nincs szükségem arra, hogy bármilyen hozzátok hasonlóaktól származó "okosságot" a fejembe véssek.


Mikor fogjátok fel, hogy azzal csak magatokat égetitek le, ha az egész női nemhez szóltok?

Ha egy bizonyos rétegnem címeznétek (egy viszonylag tág rétegnek sajnos, ezt beismerem) a szavaitokat, máris nagyobb hiteletek lenne.

2013. szept. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/223 anonim ***** válasza:
62%
Akkor elég nagy hitelünk van,mert annak a bizonyos tág rétegnek címezzük.Bocs ha ez nem derült ki egyértelműen :D
2013. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/223 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ti hozzánk is úgy beszéltek, mintha automatikusan abba a rétegbe tartoznánk. Meg nem egyszer tapasztaltam az oldalon, hogy némelyik kan, akinek épp tele van bizonyos nőkkel a hócipője, az itteni nőkkel való vita során rajtuk verik le. Mintha éppen azzal a nővel/nőkkel beszélne, aki/akik a való életben is felidegelte/felidegelték.
2013. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/223 anonim ***** válasza:
65%
Néha általánosítunk,de a nők jobban szeretnek általánosítani,és az soha nincsen megjegyezve.Nem tudom ki volt az, de én biztos nem verném le olyanon aki nem érdemli meg :D
2013. szept. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/223 anonim ***** válasza:
67%

"de a nők jobban szeretnek általánosítani"


Most komolyan megnéztem, hogy nem szakadt-e le a plafon.

Elég körbenézni ezen az egy sz.aros oldalon...

2013. szept. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/223 anonim ***** válasza:
65%

Nem szakadt le :)

Ha nem szereted ezt a szar oldalt, akkor miért nem törlöd magad ? :D

2013. szept. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/223 anonim ***** válasza:
67%

Nem az oldallal van bajom, hanem a hozzátok hasonló nyomorultakkal.


Egyébként néha-néha felbukkannak értelmes témák, értelmes emberek, meg ténylegesen segítségre szoruló emberek, miattuk érdemes feljárni, és mindig is az lesz. :)

2013. szept. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/223 anonim ***** válasza:
65%

"Mikor fogjátok fel, hogy azzal csak magatokat égetitek le, ha az egész női nemhez szóltok?"


Nem az egészhez. Arról nem mi tehetünk, hogy a bő 90% ilyen, úgyhogy van alapja az általánosításnak. És a mi hibánk ez is, mint minden más, mert nekünk kötelező alkalmazkodni ugye a ti szeszélyeitekhez...


Az élet pedig, ugyebár, szép.

2013. szept. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/223 anonim ***** válasza:
65%

„Mikor fogjátok fel, hogy azzal csak magatokat égetitek le, ha az egész női nemhez szóltok?”


Az előző oldalon is azt írom,h a a FIATAL NŐK NAGY RÉSZE, NŐK NAGY RÉSZE. Erre leírod,h az egész női nemhez szólok. Akinek ennyire gyenge a szövegértése, az miért fórumozik?

„Akkor elég nagy hitelünk van,mert annak a bizonyos tág rétegnek címezzük. Bocs ha ez nem derült ki egyértelműen :D”


10 oldalnyi hozzászólás van, de nem sikerült erre szegénykének rájönnie. Nem érti,h a mai fiatal nők nagy részéről van szó, és nem az egész női nemről, a többi hozzászóló nő meg egyszerűen marhaságot ír, azokra reagáltunk. De ezt is megfigyeltem,h amikor a nők egy rétegéről beszélünk, akkor a legtöbb nő automatikus jön,h véres szájjal megvédje a női nemet, miközben senki nem szidta kollektíve a nőket.


„Most komolyan megnéztem, hogy nem szakadt-e le a plafon.

Elég körbenézni ezen az egy sz.aros oldalon...”


Pedig a nők legalább annyit általánosítanak, ha nem többet. Ugye elég csak arra gondolni.h „minden férfi disznó, minden férfi csak azt akarja”. Másrészt nemtől függetlenül itt az oldalon a legtöbb ember nem tudja,h mi az az általánosítás.


„Nem az oldallal van bajom, hanem a hozzátok hasonló nyomorultakkal.”


Miért van az, h a nők 99%-a képtelen arra,h vitát lehozzon a másik (általában férfi) sértegetése és személyeskedés nélkül, na, ezen lehet elgondolkodni.


„Nem, ti hozzánk is úgy beszéltek, mintha automatikusan abba a rétegbe tartoznánk. Meg nem egyszer tapasztaltam az oldalon, hogy némelyik kan, akinek épp tele van bizonyos nőkkel a hócipője, az itteni nőkkel való vita során rajtuk verik le. Mintha éppen azzal a nővel/nőkkel beszélne, aki/akik a való életben is felidegelte/felidegelték.”


Ugyanaz, amit az elsőre is írtam, nem érted, amit olvasol. Ja, és megint jön a légből kapott pszichoblabla is. Igen, bizonyára most is erről van szó van :D. De tegyük fel,h igazad van (egyébként nincs), és tényleg most hagyott el minket a barátnőnk, lúzerrondaimpotenspasiiiik vagyunk. Ez változtat a tényen,h a fiatal nők nagy része pro.stinak öltözik és hogy pl. a nőknek 2x annyi elvárásuk van? Nem. Akkor? ja, tudom, te most egy sértett nő vagy, aki mindenáron vissza akar vágni. És az is érdekes,h kannak nevezed férfiakat:). Most gondold el, mi lenne, ha nősténynek neveznék a nőket. Még 10 oldalon keresztül hisztiznétek és rohannátok a moderátorhoz:D. De ugye az más, ha egy nő sértegeti a férfiakat.


„Nem az egészhez. Arról nem mi tehetünk, hogy a bő 90% ilyen, úgyhogy van alapja az általánosításnak. És a mi hibánk ez is, mint minden más, mert nekünk kötelező alkalmazkodni ugye a ti szeszélyeitekhez...”


Már írtam, de az az elgondolkodtató,h 10 oldalt írtunk, és nem érti,h miről szól a kérdés és hogy miről beszélünk, viszont sértegetni azt nagyon tud.

2013. szept. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/223 anonim ***** válasza:
65%
Jó, annyiban igazat adok a női hozzászólónak,h tényleg voltak olyan hozzászólásaim, aminél úgy tűnhetett,h minden nőről beszélek, mert nem hangsúlyoztam és írtam,h a fiatal nőkről vagy a nők nagy részéről beszélek. Mondjuk ettől függetlenül sztem ki lehetett volna találni józan apraszt ésszel, de mindegy. Azt pedig továbbra is tartom, h nők érzelmi lények, nem logikusak, ezért TÖBBSÉGÜKNEK nagyon nehezen megy a logikus gondolkodás, szövegértés, érvelés. Egyszerűen látják,h nőkről van szó, és vannak negatív vélemények, és egyből női nem nevében hisztiznek, sértegetnek és elborul az agyuk, addig csak kevesen jutnak el,h mondjuk végiggondolják a kérdést és magukba nézzenek.
2013. szept. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!