Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apám nőgyógyász, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám nőgyógyász, én pedig mégsem értek a nőkhöz el vok keseredve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:

"+De azt h a belseje megfog-e, azt nem TE döntöd el, hanem vagy megfog, vagy nem."


Nem-e? Dehogynem. :D

2010. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 A kérdező kommentje:
nah akkor beletrafáltam a lényegbe... Am ha már itt járunk, én pl pont az a kiszámíthatatlan tulajdonságot utálom a nőkben.. Sokszor hanyatt homlok hozott döntésekre, amiből utána meg a sírás van.. És a nők 70%legalább ilyen... ezért nincs is barátnőm, vagyis volt, csak nem bírta mellettem sokáig, kikészítettem. De van másképp reálisan gondolkodó lány is.. Szóval nekem nehéz a társkeresés...
2010. okt. 12. 16:37
 53/112 anonim ***** válasza:
Óhhh mert de. Magadra parancsolsz h "hűűűű de aranyos, most azonnal belé akarok szeretni!"? :)
2010. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/112 anonim ***** válasza:

Óhhh mert de. Magadra parancsolsz h "hűűűű de aranyos, most azonnal belé akarok szeretni!"? :)


Nem ilyesmire gondoltam.

2010. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 A kérdező kommentje:
Másik válasz, én minden SEXY csajba SZERELMES vagyok... a többi már csak részletkérdés :D:D
2010. okt. 12. 16:38
 56/112 anonim ***** válasza:

"Óhhh mert de. Magadra parancsolsz h "hűűűű de aranyos, most azonnal belé akarok szeretni!"? :)"


Nem ilyesmire gondoltam. Külsőleg természetesen nem tudatosan döntöm el, de belsőleg igenis sok dolog van, amit tudatosan eldöntök.

2010. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 anonim ***** válasza:
"Nem ilyesmire gondoltam." Akkor mire?
2010. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/112 anonim ***** válasza:
Ok, értem. De akkor most végül is miről vitatkozunk?
2010. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
Néhány példa: párválasztásnál első dolgok között van, hogy tisztázom pl., hogy az illető vallásos-e. Mert eszemben sincsen hivő kereszténnyel kezdeni. Vagy első dolgom tisztázni, hogy dohányzik-e. Mert dohányossal sem. Vagy mielőtt tisztázni, hogy hisz-e a horoszkópokban. Mert olyannal sem. Még rengeteg példát sorolhatnék.
2010. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
nem nem. a belső "megszeretése" valóban nem tudatos. sok emberrel előfordul, hogy hiába szereti a nő a férfit ha a férfi valamiért nem tud beleszeretni. én is jártam így. szerelmes voltam, de a srácnak valami hiányzott. egy ideig próbálkoztunk de nem ment. elbúcsúztunk és kész. nem volt túl jó érzés de elfogadtam. most teszem fel én vagyok egy tökéletes testalkatú bomba nő aki minden hapsinak az álma de mondjuk rózsaszín betegségben szenvedek amit magas frekvenciájú vinnyogó hang kísér ha meglátok egy hello kittyt... vannak olyan pasik akik ezt szeretik de vannak olyanok akiknek hiba bejön a lány külsőre és mondjuk első pár alkalommal még azt mondja a srác h "najó még 1x nekifutok..." nem lesz hosszú életű mert ott van a magas hangom és a rózsaszín mániám ami valljuk be elég idegesítő tud lenni... ami igazából nincs csak egy példa volt.
2010. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!