Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apám nőgyógyász, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám nőgyógyász, én pedig mégsem értek a nőkhöz el vok keseredve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:27
 61/112 anonim ***** válasza:
Arról vitatkozol TE, hogy szerinted a párválasztás a belső tulajdonságokat illetően teljes mértékben tudatalatti döntés. Szerintem pedig nem teljes mértékben az.
2010. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/112 anonim ***** válasza:
*hiába
2010. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/112 anonim ***** válasza:

"Néhány példa: párválasztásnál első dolgok között van, hogy tisztázom pl., hogy az illető vallásos-e. Mert eszemben sincsen hivő kereszténnyel kezdeni. Vagy első dolgom tisztázni, hogy dohányzik-e. Mert dohányossal sem. Vagy mielőtt tisztázni, hogy hisz-e a horoszkópokban. Mert olyannal sem. Még rengeteg példát sorolhatnék."


Ez tök jó mert én ateista vagyok, nem dohányzik, nem hiszek a horoszkópban és egyéb ezoterikás marhaságokban. :D Egyébként mi van akkor, ha pl ismerkedsz egy pasival, elkezdesz hozzá vonzódni, és megtudod h dohányzik? Megszűnik a vonzalom vagy mi?

2010. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/112 anonim ***** válasza:
nem teljes mértékben az de nem lehet eldönteni sem h na én most beléd márpedig szerelmes leszek...
2010. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/112 anonim ***** válasza:

"eszemben sincsen hivő kereszténnyel kezdeni. "


ezt is érdekesnek találom. én pl római katolikus vagyok de nem vagyok istenhívő. nem járok templomba és nem imádkozom minden nap. ezt van aki cikinek találja van aki nem.

2010. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/112 anonim ***** válasza:

"Egyébként mi van akkor, ha pl ismerkedsz egy pasival, elkezdesz hozzá vonzódni, és megtudod h dohányzik? Megszűnik a vonzalom vagy mi?"


Kezdjük ott, hogy nem ismerkedem pasival, mert én is az vagyok. :D

A kérdésre a válasz: igen, ha egy nőről kiderül, hogy dohányzik, akkor már a tiszta vonzalom is odavan.

2010. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/112 anonim ***** válasza:
"Arról vitatkozol TE, hogy szerinted a párválasztás a belső tulajdonságokat illetően teljes mértékben tudatalatti döntés. Szerintem pedig nem teljes mértékben az." Eléggé félre értettél... Nem a belső tulajdonságokról beszélek, h pl valaki kedves-e, humoros,e stb, hanem arról h a vonzalom kialakulásának lehetősége, teljesen független a tudattól. Amit 73%-as is írt, h hiába próbálta a srác tudatosan megszeretni, nem tudta...
2010. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/112 anonim ***** válasza:
jó. a dohányzást még megértem igaz én dohányzom de én sem örülnék neki ha antidohányos lennék és a párom szívná. ezen a vallási dolgon agyalok h ez hogy van és miért.
2010. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/112 anonim ***** válasza:

"hanem arról h a vonzalom kialakulásának lehetősége, teljesen független a tudattól"


A vonzalom a külsőtől függ.

2010. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/112 anonim ***** válasza:
A vonzalom kialakulása (hogy a nők ált. milyen pasikra buknak) teljes mértékig evolúciófüggő. Ez áll fordítva is.
2010. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!