Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apám nőgyógyász, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám nőgyógyász, én pedig mégsem értek a nőkhöz el vok keseredve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 anonim ***** válasza:

„Éppen ez az, hogy manapság valamiért a világ teljesen kifordult önmagából. Te nem így látod? :)”


Szerintem mindig is kivolt, csak a társadalom nem engedte ennyire teret nyerni a társadalomba nem illő dolgokat…


„A döntéseinket nem mindig, sőt sok esetben nem hozhatjuk meg az ösztöneink alapján, főleg a mai társadalomban.” – Magyarázd ezt meg egy nőnek…


Te férfi aggyal gondolkodsz. A férfiak jóval racionálisabban, logikusabban gondolkodnak mint a nők. A nők sokkal inkább ösztönlények, az érzelmeik vezérlik őket. Az ösztönök, érzelmek pedig teljes ellentétben állnak a józan ésszel, a racionális gondolkodással, és a logikával. Ezért van az ami sok férfi számára érthetetlen: hogy választhat egy nő egy olyan férfit aki megcsalja, hazudik neki, nem becsüli, szemben azzal, aki kedves, megbecsüli őket, megadna bármit, stb. A válasz: a nő döntéseiket nem a józan észre alapozzák, hanem az ösztönökre. És mivel az ösztönük azt súgja h az erős, domináns, független férfi a vonzóbb (aki nem foglalkozik velük) ezért vele lesznek. Holott ez férfi ésszel érthetetlen…

2010. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/112 anonim ***** válasza:
már olyan hosszúakat írtok h lusta vagyok elolvasni... persze biztos azért mert NŐ vagyok... :)
2010. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/112 anonim ***** válasza:
nade hogy minden jó legyen írok egy végüzenetet. további jó vitatkozást és szép hetet :)
2010. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/112 anonim ***** válasza:
Azért írtam ezt példának, h megértsd a folyamatot. Ne a részleteken ragadj le... Az egészet lásd át...
2010. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/112 anonim ***** válasza:

"Ezért van az ami sok férfi számára érthetetlen: hogy választhat egy nő egy olyan férfit aki megcsalja, hazudik neki, nem becsüli, szemben azzal, aki kedves, megbecsüli őket, megadna bármit, stb. A válasz: a nő döntéseiket nem a józan észre alapozzák, hanem az ösztönökre. És mivel az ösztönük azt súgja h az erős, domináns, független férfi a vonzóbb (aki nem foglalkozik velük) ezért vele lesznek. Holott ez férfi ésszel érthetetlen…"


Erre írtam én, hogy az ilyen nőket otthagyom inkább. Ha a férfiak okosabb fele így tenne, előbb-utóbb az ösztönös nők jelentős része társ nélkül maradna.

2010. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 anonim ***** válasza:
Nah jó én befejeztem. Elment a csaj, úgyh nincs tovább ok vitatkozni, és eldönteni ki az alfább. :D További jó estét!
2010. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/112 anonim ***** válasza:
haha... még itt vagyok! épp msnen kokettálok de már indulok fürödni aztán indulok a buszhoz. miattam alfáskodtál? füha.. :D
2010. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/112 anonim ***** válasza:
Én nem a csajért vitáztam. :D
2010. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/112 anonim ***** válasza:
mind1 h ki miatt vitázott úgyse tud meggyőzni abban h ismeri az összes nőt... ismerje... beszélje be magának de lehet h meglepődne ha velem összetalálkozna... pszichológus nem jött ki rajtam akkor majd pont ő... :) vicc... :)
2010. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 anonim ***** válasza:
mielőtt félreértene vki vmit nem vagyok se őrült se depis csak volt 1-2 dolog amit nem tudtam egyedül feldolgozni és közeli hozzátartozómnak meg nem tudtam beszélni róla...
2010. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!