Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apám nőgyógyász, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám nőgyógyász, én pedig mégsem értek a nőkhöz el vok keseredve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
ennyi erővel én is mondhatnám h ismerem az összes pasit mert ha belegondolsz mindegyik a szexre megy... DE! nem mindegy h előbb meg akar ismerni és hagyni h alakuljanak a dolgok, vagy durr bele jancsi és többet sose látom. első beszélgetésből ezt le lehet szűrni. mozdulatokból, a viselkedésből, a beszélgetés tartalmából. elfogadom h nem vagy keserű ember, de akkor sem kellene olyat mondanod h a nők az olyan pasikat szeretik akik szarnak a fejükre... vannak ilyenek ezt aláírom... igen sokan... de én még hiszek abban hogy van valaki akivel szépen megismerkedem és alakulnak a dolgok a saját tempójukban és nem lesz szükségem egy seg g fejre pusztán azért mert bevallotta h szeret...
2010. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 anonim ***** válasza:
"én még hiszek abban hogy van valaki akivel szépen megismerkedem és alakulnak a dolgok a saját tempójukban és nem lesz szükségem egy seg g fejre pusztán azért mert bevallotta h szeret..." - De akkor miért van h ha normálisan viselkedik veletek egy pasi, megbecsül titeket, nem arra megy h mihamarabb megdugjon, aziránt nem alakul ki nálatok vonzalom? (nők 99%-a, érdekes módon egyik nő sem tartja magát a 99%-ba tartozónak)
2010. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 anonim ***** válasza:
Jah meg tök szép dolog h ezt mondod, de azt h bejön-e neked egy pasi vagy nem, nem tudatosan döntöd el... Szóval bármit fogsz leírni azt az ego-d mondatja, de ami irányít az nem az...
2010. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 anonim ***** válasza:
Ebből szerelem lesz skacok :D
2010. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 anonim ***** válasza:
tudatosan döntöm el h egy pasi bejön e külsőre vagy nem. belsőre nem tudom eldönteni addig míg nem beszéltem vele. meg lehet kövezni de azzal meg nem állok szóba aki nem tetszik. viszont aki meg tetszik de a viselkedése nem olyan amilyen nekem az életstílusomhoz megfelel akkor lehet akármilyen szép szeme és szexi teste ha belsőre nem vonz.
2010. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/112 A kérdező kommentje:
Fuh emberek.... XD Am viccnek szántam az egészet... XD.. Szóvak Apám nőgyógyász de én mégsem értek a nőkhöz... értitek??????? XD
2010. okt. 12. 16:31
 47/112 anonim ***** válasza:

"Jah meg tök szép dolog h ezt mondod, de azt h bejön-e neked egy pasi vagy nem, nem tudatosan döntöd el..."


Részben talán nem. De ugyanez igaz vajon a férfiakra is? :)

2010. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 anonim ***** válasza:

"Fuh emberek.... XD Am viccnek szántam az egészet... XD.. Szóvak Apám nőgyógyász de én mégsem értek a nőkhöz... értitek?????? XD"


Mi? Már hogyne értenénk. De jól esik eszmét cserélni. :)

2010. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim ***** válasza:
értjük kérdező éppen ezen megy a témázgatás mert van aki azt hiszi h egy kalap alá vehet minden nőt...
2010. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:
Ok h először a külseje fog meg, ugyan-így vagyunk ezzel mi is. De azt h a belseje megfog-e, azt nem TE döntöd el, hanem vagy megfog, vagy nem. És erről beszélek. Ezt a szintet a "belsőt", tudatalattit, io-t, hívd ahogy akarod, nem te irányítod, nem parancsolhatod meg neki h eziránt a pasi iránz vonzódni akarok mert jó a teste, ő iránta viszont nem... (Ahogy te is írtad)
2010. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!