Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apám nőgyógyász, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám nőgyógyász, én pedig mégsem értek a nőkhöz el vok keseredve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 anonim ***** válasza:

""működési elveteket""


Kérlek, én nem vagyok nő. :D

2010. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/112 anonim ***** válasza:
15:50, a kérdező apjának szakmája és aközött, hogy mennyire ért a kérdező a nőkhöz. Nem értem, hogy a kérdező miben látja az összefüggést.
2010. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/112 anonim ***** válasza:
akkor miért van ennyi szerelmespár meg házaspár? egyik sem szereti a másikat vagy mi? mindegyik keménykedik a másikkal mert az ragaszkodást vált ki? - Egy csaj szerint a nők 30%-a más, de előbb-utóbb őket is belekerülnek a többi 70%-ba. És akkor kérdezem, h miért megy tönkre annyi házasság, és miért lesz a szerelemnek mindig csúnya vége? :)
2010. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/112 anonim ***** válasza:
A szerelem különben is csak hormon-változás... :P
2010. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/112 anonim ***** válasza:
mindig? te egy nagyon keserű ember lehetsz ha csak a negatívat látod... és nagyon beképzelt is ha magadnak eldöntötted és még büszkélkedsz is vele h mennyire ismered a nők pszichológiáját holott...
2010. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/112 anonim ***** válasza:

"És akkor kérdezem, h miért megy tönkre annyi házasság, és miért lesz a szerelemnek mindig csúnya vége? :)"


Két okból:

1. Mert az emberek szerelemnek neveznek olyan dolgot, ami nem az. Pl. szerintem nem létezik szerelem első látásra. Ez csak a túlidealizált, romantikus lányregényekben fordul elő, hogy meglátják egymást, és aztán holtodiglan-holtomiglan. A szerelem ennél ideális esetben nagyságrendekkel több. viselkedésbeli, gondolkodásbeli, világnézeti összhang.

2. Az emberekbe nem szorult kellő intelligencia. Megjátsszák magukat, hazudnak a házastársuknak, és még önmaguknak is - ez is valahogy olyan női vonás, hogy önmaguknak hazudnak - és a végén csak egy színház marad, ahol mindkét fél érdekből tartja fent a kapcsolatot.

2010. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/112 anonim ***** válasza:
Nem vagyok keseredett ember, és beképzelt se. Egyszerűen az ember átmegy olyan dolgokon, amik megváltoztatják, és elkezd gondolkodni, elemzi a történteket, h miért is következtek be. Aztán rátalál valamire, amivel tökéletesen átlát, és megért olyan dolgokat az életében, melyeket évekig nem volt képes. Ezek után megért dolgokat mások viselkedésében is, és belelát a dolgok valódi mozgató hátterébe. És pont ez teszi később boldoggá, hogy nem követi el újra ugyanazokat a hibákat, amik belekényszerítették a változásba. Mindenki maga dönti el, hogy miként él, viselkedik, gondolkodik, de szerintem az a leglogikusabb ha alkalmazkodik az élethez...
2010. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/112 anonim ***** válasza:

"de szerintem az a leglogikusabb ha alkalmazkodik az élethez..."


Ha minduntalan alkalmazkodsz, akkor bedarálnak. Néha harcolni is kell.

2010. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/112 anonim ***** válasza:
Több millió évnyi evolúcióhoz ellen nehéz harcolni... (a magyarázásba meg ne menjünk bele...)
2010. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/112 anonim ***** válasza:

"Több millió évnyi evolúcióhoz ellen nehéz harcolni... (a magyarázásba meg ne menjünk bele...)"


A XXI. századnak kevés köze van az evolúcióhoz, ugye tudod? :) Védőoltások, fejlett orvostudomány, fejlett technológia. Ahogyan ma élünk - beleértve a pszichénket is - vajmi kevés összefüggése van az evolúcióval.

2010. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!