Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apám nőgyógyász, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám nőgyógyász, én pedig mégsem értek a nőkhöz el vok keseredve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
szóval ha neked egy nő a tudtodra hozza h szeret akkor te menekülsz tőle? én pl örülnék neki...
2010. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
mármint annak örülnék ha egy férfi szerelmet vallana és ki is mutatná. szerintem ez a normális...
2010. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 anonim ***** válasza:

"szóval ha neked egy nő a tudtodra hozza h szeret akkor te menekülsz tőle? én pl örülnék neki..."


Nem tudom, ez kinek szólt, ha nekem, akkor valószínűleg valamit félreértettél. :)

2010. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
nem neked szólt :)
2010. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 anonim ***** válasza:
73! A képet csak viccnek szántam, mert szerintem senki nem vesz komolyan itt GYAK-on egy ilyen kérdést, meg máshol se. Te mentél bele a játékba... A nők meg nem mások, az ösztönök MINDEN nőnél egyformák, úgy mint nálunk férfiaknál is. És ha minden nő más, miért ennyire kiszámítható és definiálható a viselkedésük? :)
2010. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 anonim ***** válasza:
"mármint annak örülnék ha egy férfi szerelmet vallana és ki is mutatná. szerintem ez a normális..." Miért van az, hogy ha ezt valaki megteszi, akkor abból kiszerettek? :D
2010. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 anonim ***** válasza:

"miért ennyire kiszámítható és definiálható a viselkedésük? :)"


Egyáltalán nem kiszámítható és definiálható. :D A legtöbbjüknek.

2010. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
"Egyáltalán nem kiszámítható és definiálható. :D A legtöbbjüknek." De, az összesnek. Csak érteni kell a "működési elveteket"... :)
2010. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:

""mármint annak örülnék ha egy férfi szerelmet vallana és ki is mutatná. szerintem ez a normális..." Miért van az, hogy ha ezt valaki megteszi, akkor abból kiszerettek? :D"


Az általad emlegetett jófiú-rosszfiú jelenség erősen sántít. A nők a rossz fiúkra buknak, mert - lehet tudat alatt - eliszik, hogy az a rosszfiú majd a kedvükért megváltozik és jó útra tér. Csakis az ő kedvükért. Na, ez az, ami általában nem következik be. Ennyi a rosszfiúk-effektusról.

2010. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
mondani mindent lehet itt a GYK-n... pl te kiszámíthatónak tartottad h belemegyek ebbe a "játékba" a képről... én pedig hihetem azt, hogy te igazából komolyan gondoltad merthát ez a GYK. és még valami... akkor miért van ennyi szerelmespár meg házaspár? egyik sem szereti a másikat vagy mi? mindegyik keménykedik a másikkal mert az ragaszkodást vált ki? én pl kiábrándítónak tartom ha egy srác bunkón viselkedik és játssza a meghódíthatatlant... sose futottam olyan után aki nem vesz fel...
2010. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!