Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apám nőgyógyász, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám nőgyógyász, én pedig mégsem értek a nőkhöz el vok keseredve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 anonim ***** válasza:

Nem a csajért vitáztam, főleg nem egy ismeretlenért gyak-ról. Írónia és poén... :) Egyszerűen csak már a tökömnek sincs kedve erről beszélni. Sry. :D


Kiscsaj! Vannak persze kivételek, én is ismerek olyat (legjobb csajhaverom), mint ahogy pasiban is van aki nem arra megy h csak megdugjon meg kihasználjon. A vitánknak nem az volt az alap kérdése. Miattad meg biztos lehetsz h nem fogok senkivel alfáskodni. :P A pszichológushoz meg annyit h remélem sikerült helyre jönnöd és feldolgoznod! Ha nem akkor kívánom h gyógyulj meg. :)


És befejezésnek:


"A Bradley Egyetem kutatói 57 országban 35 ezer ember udvarlási szokásait vizsgálták meg. A vizsgálat szerint a kalandvágyó, érzéketlen, önimádó férfiak, akik kihasználják a nőket és megbízhatatlanok, biztos sikerre számíthatnak a gyengébb nem körében."


Bye all!

2010. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/112 anonim ***** válasza:
nem beteg voltam és nem vagyok "kiscsaj"... ;) kiscsajok a tinik én meg már nem a tini kategóriába tartozom :) meglátnál leesne az állad... :D najó csak hülyéskedek :)
2010. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!