Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apám nőgyógyász, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám nőgyógyász, én pedig mégsem értek a nőkhöz el vok keseredve?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:27
 71/112 anonim ***** válasza:
"A vonzalom a külsőtől függ." Igen, az dönti el, hogy egyáltalán kialakulhat-e vonzalom. "A külső megfog, a belső megtart."
2010. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/112 anonim ***** válasza:

"ezen a vallási dolgon agyalok h ez hogy van és miért."


Azért van, mert hosszútávon ellentétekhez vezet. A hívő templomi esküvőt akart, az ateista nem, a hívő meg akarja kereszteltetni a közös gyerekeket, az ateista nem, a hívő sírban akar nyugodni, az ateista nem. És még megszámlálhatatlan ellentmondás jöhet szóba, van benne tapasztalatom, miszerint az istenhívő és az ateista világkép egy párkapcsolatban nem összeegyeztethető.

2010. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:

A vonzalom kialakulása (hogy a nők ált. milyen pasikra buknak) teljes mértékig evolúciófüggő. Ez áll fordítva is.


VÉGRE! Erről beszélek! Ezért írtam h nem lehet több millió év evolúció ellen harcolni. A vonzalom az ösztönök szintjén dől el, amiket az evolúció alakított ki. És igen, mindenkire igaz, férfiakra is, meg nőkre is.

2010. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 anonim ***** válasza:
helyesbítek: szeretett csak nem szerelemmel. kötődött de mégsem úgy h a csillagokat is.... én is voltam hasonló helyzetben mint az egykori párom. egy nagyon helyes sráccal ismerkedtem. minden jól alakult az első pár hétben de mikor egy nap lebombázott kb 40-50 sms-el (és nem túlzok...) valamint minden órában felhívott 10-15 percre na az kicsit kiborított... és hiába a szép szeme, a kedves hangja ha ezt nem tudom tolerálni...
2010. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 anonim ***** válasza:

"A vonzalom kialakulása (hogy a nők ált. milyen pasikra buknak) teljes mértékig evolúciófüggő. Ez áll fordítva is."


A nők manapság úgy veszem észre, a kőgazdag pasikra buknak, legalábbis a nagy részük. Hogy is jön ez az evolúcióhoz? :D

2010. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/112 anonim ***** válasza:

A nők manapság úgy veszem észre, a kőgazdag pasikra buknak, legalábbis a nagy részük. Hogy is jön ez az evolúcióhoz? :D


Így:


A férfiak sikerességüket ún. státusszimbólumokkal jelzik, amelyek olyan tárgyak, eszközök, amelyek egy férfi helyzetét, sikerességét mutatják a társadalmon, vagy egy csoporton, szubcsoporton belül. A státusszimbólumok mindenhol és mindenkor a többség számára nehezen elérhető, különleges ruházati és egyéb használati cikkek (de ide sorolható például valamely elit egyetemen szerzett diploma), amelyekkel a férfiak hasonlóképpen hivalkodnak, mint a pávakakasok a díszes farktollazatukkal és amelyektől a legtöbb nő vonzóbbnak talál egy férfit. (Ezt fejezi ki egyébként a Rapülők együttes egyik dalának részlete: „a túl szexi lányra hiába vársz, ha villamossal jársz”.)


A mai nyugati világban státusszimbólumnak számítanak például a drága gépjárművek, karórák, mobiltelefonok, ékszerek, hobbik; a régi nyugati világban ezek megfelelői egy szép felszerszámozott ló, hintó, díszes fegyverzet és például a solymászat volt. Természetesen a megfelelő státusszimbólumok az egykori törzsi társadalmakban is megvoltak (például fejdíszek, balták, stb.).

2010. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/112 anonim ***** válasza:
nem tervezek templomi esküvőt keresztelésnek meg túl sok értelmét nem látom hiába keresztény vagyok...
2010. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 anonim ***** válasza:

"A férfiak sikerességüket ún. státusszimbólumokkal jelzik, amelyek olyan tárgyak, eszközök, amelyek egy férfi helyzetét, sikerességét mutatják a társadalmon, vagy egy csoporton, szubcsoporton belül. A státusszimbólumok mindenhol és mindenkor a többség számára nehezen elérhető, különleges ruházati és egyéb használati cikkek (de ide sorolható például valamely elit egyetemen szerzett diploma), amelyekkel a férfiak hasonlóképpen hivalkodnak, mint a pávakakasok a díszes farktollazatukkal és amelyektől a legtöbb nő vonzóbbnak talál egy férfit. (Ezt fejezi ki egyébként a Rapülők együttes egyik dalának részlete: „a túl szexi lányra hiába vársz, ha villamossal jársz”.)


A mai nyugati világban státusszimbólumnak számítanak például a drága gépjárművek, karórák, mobiltelefonok, ékszerek, hobbik; a régi nyugati világban ezek megfelelői egy szép felszerszámozott ló, hintó, díszes fegyverzet és például a solymászat volt. Természetesen a megfelelő státusszimbólumok az egykori törzsi társadalmakban is megvoltak (például fejdíszek, balták, stb.)."


Miért érzem úgy, mintha ezt egy tankönyvből ollóztad volna ide? :D

Más: akkor fordítsuk meg a dolgot: vannak nők, akik anélkül is vonzódnak bizonyos férfiakhoz, hogy meglenne a férfiaknak a fent nevezett státusszimbólumok. Akkor most ők is harcolnak az evolúcióval, szerinted. Ami szerinted nehéz, számukra mégis magától értetődő. Hogy is van ez? :) Talán csak egy picit emberi intelligencia kellene annak felismeréséhez, hogy ezek a dolgok nem is jelentenek annyi? Hisz a vagyont leszámítva társadalmilag mindenki egyforma. Akkor meg meg? :)

2010. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:

Az evolúció miatt:

A nők: olyanra, aki fel tudja nevelni a gyereküket

a) gazdag(az, amit már előttem leírtak)

b) túlélő (ez az, ami az erőben, függetlenségben és életképességben nyilvánul meg napjainkban)


A férfiak: céljuk, hogy minnél inkább elterjesszék a saját DNS üket, így minden nővel össze akarnak feküdni. Azonban mivel minden nőbe "szerelmesek", náluk párválasztásra kialakul egy tudatos módszer az evolúció "mulasztását" pótlandó.

2010. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
Amit előbb írtam, annyiban nem igaz, hogy evolúciós távlatokban a monogámia nem természetes dolog, így mindenkiben kialakul valamilyen szinten a racionális párválasztás. De ez dominánsabb a férfiaknál a fent leírtak miatt.
2010. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!