Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ítélik el azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat az embereket/párokat, akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
Sajnálom, tényleg. Azért nem kell tapintatlannak lenni. Én ha tehetem, nem viszem a fiam baráti összejövetelekre sem, mert a barátaink nagy részének nincs gyereke, és tudom, hogy van akit zavar, hogy mindig figyelmet követel magának :-)
2014. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim válasza:

Még hogy általánosítás, hogy ítélik őket. Minden második ember elítéli, tehát nagyon is valós dolog.

Szerintem amúgy az lehet az alapja, hogy vannak, akik nem tudják elképzelni, hogy valaki máshogy gondolkozik, mint ők és így képtelenek megérteni, hogy lehet az, hogy valaki nem akar gyereket, mintha nem tudom milyen földöntúli dolog lenne.

Pedig csak arról van szó, hogy mindenkinek saját magával kellene törődnie.

2016. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!