Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ítélik el azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat az embereket/párokat, akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
85%

Mert hlyék és nincs jobb dolguk, minthogy a másikkal foglalkozzanak.


Sepregessen mindenki a saját háza táján, bőven van mit!

2014. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
0%
Én speciel azért, mert az ilyen nők általában félévent mennem abortuszra.
2014. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
89%

"Én speciel azért, mert az ilyen nők általában félévent mennem abortuszra."


Így képzeled el a kis fejedben?

2014. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
96%
Az EZREDIK ilyen kérdés! Én nem ítélem el. Általánosítás.
2014. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesznek olyan alakok, akik a mások életén szeretnek csámcsogni, szeretnek ítélkezni azok fölött, akik nem az ő kis korlátolt elképzeléseik szerint élnek. Nem kell velük foglalkozni.
2014. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ítéli el őket, sokan elfogadják, hogy mindenki úgy él, ahogyan neki jó, akik elítélik, azok a csordaszellemek, semmi nem tetszik nekik, ami eltér az elvárttól, átlagtól, nem kell velük foglalkozni.
2014. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
87%
Annyira unalmas vagy szar a saját életük, hogy ráérnek másokéval foglalkozni, sőt, még ítélkezni is:) Mi is megkaptuk már számomra idegentől, rokontól, ismerőstől miért nincs gyerekünk, és mikor lesz már gyerekünk. Az okot meg csak azzal osztjuk meg akivel mi akarjuk.
2014. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
86%
2. Válaszadó után remélem most már nem zavarnak az ilyen emberek. Elítélik őket mert buták :)
2014. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
100%
tobbre tartom azokat akik varnak a gyerekvallalassal, mint aki fel ev utan hazasodik, 1 ev utan meg mar terhes .... 2. evben jon az ugyved...
2014. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem nyilván való? Mert a gyerek az a minden, az az isten, anélkül nem is élet az élet... Nevetséges...

Ezeknek az emberek szerintem egyszerűen önigazolást remélnek ettől. Ha elég sokszor és elég sok embernek elmondják, hogy milyen csodálatos az életük a gyerekkel, a gyerek MIATT, akkor az biztos úgy is van. Innentől kezdve mindenki aki mást mond az hazudik.

Én is jó sokszor megkaptam, hogy miért nincs. Próbáltak meggyőzni, amikor nem sikerült érvekkel, akkor jött a lelki terror. Aztán elkezdtem visszaszólogatni elég határozottan, érdekes azóta senkit nem zavar.

2014. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!