Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ítélik el azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat az embereket/párokat, akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
71%
Kivel szemben önző az, akinek nincs gyereke?
2014. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
51%

" előbb karriert épít", igen, mert nem valami jó, ha a semmire szüli meg azt a gyereket az ember. Éhezni nem buli, nélkülözni sem az. Ahogy a férj pénzén élősködni sem az szülés előtt, közben, után stb, csak mert nem dolgozott az adott nő hanem szült pár gyereket, nulla tapasztalata van, nem talál munkát stb...


Ennek valóban sok értelme van, semmire szülni.


Mellesleg az ember had ne szeresse már a gyerekeket, ha ő ilyen, mindenféle elítélés nélkül.


Ez nem önzőség. A gyereknek is jobb, ha olyan szülei vannak akik szeretik, nem olyanok akik csak nyűgnek érzik, nem akarták. Csak ugye azt hiszik, hogy meg kell felelni a társadalom elvárásainak, és birka mód kell követni, mert a gyerek az kell... hát nem. Nem mindenkinek való, és jobb is, ha olyan nem vállal gyereket, aki úgy érzi, hogy neki nem kell.


Ilyesmiért elítélni, lenézni valakit hülyeség, csak azt minősíti aki így gondolkodik.

2014. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
100%

Mi szerettünk volna nagyon gyereket, gyerekeket de sajnos nem jött össze...


Már belefáradtunk, már ott tartunk hogy igazából már nem is nagyon kellene ebbe a mai világba mert két minimálbérből nem igazán lehet gyereket nevelni mikor még ketten is hónapról-hónapra élünk. És csak egy hitelünk van, lakáshitel 30e. Más ennyiért albérletben lakik úgyhogy nem is akarok panaszkodni de ebből a fizetésből sajna nem sok marad.


Amúgy az én környezetemben is elég sok nő van aki nem akar abszolút gyereket és nem tinikről beszélek, felnőttekről akik ész érvekkel érvelnek. Míg régen született akár 5-8 gyerek is egy családban ma már még az egyet is nagyon meggondolják. De szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni mit akar. Ezt mondom én aki tényleg örülne egy gyerkőcnek de sajnos ez van.

2014. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
47%
22-es,a férj pénzén élősködni, na ettől nyílik ki a bicska a zsebemben.... Különben a férfiak nagy része nagyon is szereti (már ha anyagilag belefer). hogyha van egy feleség, aki gondozza a gyerekeket, főz, mos, takarít, mindent szépen ellat. És ez nagyon kemény munka, főleg, amíg kicsik a gyerekek. Rühellem, amikor gyereket gondozó, szoptató nőket élősködőnek titulál vki, ez nagyon destruktív.
2014. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
45%
Ha otthon vagy amíg kicsik a gyerekek, az egy dolog. Bár 3 évig otthon ülni velük, már igen is élősködés a férj pénzén. Az rengeteg idő úgy, hogy 1 ember gürcöl, hogy eltartson 3-4 embert, attól függően hány gyerek van. SEHOL MÁSHOL nem divat eddig otthon maradni. Olyan fél év körül már mennek vissza a nők dolgozni.
2014. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez pont az a dolog, ami csak a férjre és a feleségre tartozik, nem rád. Jobb módú férfiak kimondottan szeretik, ha otthon stabil háttér van. Továbbá Magyarországon kár a gyeses anyukákat szapulni, hisz emberek tömege nem dolgozik. Munkanélküliek, idő előtt nyugdíjazottak, kamu rokkantak, köz munkán tengodok. Miért épp a gyeses anyák zavarnak mindenkit?!! Kulfolddel kár jönni. Franciaországot ismerem, a nők zöme részmunkaidős és baby sittere van, és nem diszkrimináljak az anyákat, mint itthon.
2014. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim válasza:
28%

Hagy döntse már el a férj, hogy mit tekint élősködésnek!

Van gyereked? Van fogalmad arról, hogy milyen egy fél éves gyerek, akit te bölcsibe küldenél? A művelt nyugat WHO-ja ajánlja, hogy 1 éves korig kizárólag anyatejes legyen a gyerek, de ezzel szemben meg fél év után visszamennek dolgozni a nők. Fejje le mechanikusan a tejet és adja oda bölcsődének? Mintha ezt nem így találta volna ki a természet.

Dolgozik a nő egy évig, utána ha jól ütemezik a szüléseket, megkapja a 80-120 ezer forintot. Egyáltalán nem éhezésről szól a gyerekezés karrier nélkül. Nem tudom miért kell ezt marhaságot terjeszteni.

2014. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, köszönöm :-) és egyben itt is a válasz a kérdésre :-) azokat a gyermekteleneket nem szeretjük , akik tárgyi ismeretek nélkül itelkeznek a kisgyerekesek fölött :-) , ingyenelonek, élősködőnek nevezik őket pl. Meg a nyugattal jönnek, ami abszurd. Hollandiában az emberek zöme heti négy napot dolgozik, Franciaországban alap munkaidő 36 óra, ebedszunettel, mindennel együtt.. Itthon nekem a munkahelyem napi 10,5 óra távollétet jelent. Ott kezdődik, hogy megyek bölcsibe, közlik, hogy itt max nyolc órát tölthet a gyerek. Na akkor mi van? Gyedem 130 000 forint, viszont ha vissza mennék dolgozni, baby sitter kéne, mert nem ernek a bölcsibe zárásig, tehát anyagilag sem járnék jobban. Ráadásul az én babám is szopik még. Szülés előtt tíz évet dolgoztam. Élősködő, aha...
2014. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy gondolod:) úgy élsz ahogy akarsz. De arra is gondolni kell, hogy mi lesz akkor, ha akármi beüt, és a férjed elveszti a munkáját. 130 ezerből hogy éltek meg nem tudom hány gyerekkel? Csak mert biztos munkahely nincs!!! Bármikor kirakhatnak bárkit. Ha akarnak, találnak rá okot.Vagy ha bármi olyan történik, ami miatt a férjed keresetére nem számíthatsz. Akkor mit fogsz csinálni? Eszedbe jutott már? De végül is nekem 8. A te életed meg a gyereké, akire gondolni kéne.
2014. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
Utolsó. Pontosan, nem a te dolgod. Szerintem olyanoknak, akik nem éltek még át, hogy milyen az élet két kisgyerek és napi 9 óra munka mellett, jobb lenne, ha nem szólnának hozzá az ilyen dolgokhoz. Nem olyan egyszerű tudod a logisztika, mikor a főnököd azt akarja, hogy napi tíz órát legyél bent,visznt aviszont bölcsiben közlik, hogy max napi nyolc órát lehet bent a gyerek, a suli meg bezár du négykor, ja, és a nagyobbat gyógy úszásra kell hordani, segítség meg nincs. Szemelyeskedni meg ne szemelyeskedj, mert nem tudod, milyen az anyagi helyzetünk, nem tudod, mennyi pénzt gyűjtöttem az első gyerek előtt, meg úgy egyáltalán..., hogy jössz ehhez, hogy arra ints, gondoljak a gyerekre. Mást sem csinálok.
2014. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!