Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ítélik el azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat az embereket/párokat, akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
0%
Mr King, fiammal nem maradtam itthon három évig. Meg most sem fogok a második gyerek után se valszeg. Te meg azt nem érted meg, hogy nem tűröm , hogy 3-4 kisgyereket gondozó, szoptató, férjét szépen ellato barátnőimet bárki élősködőnek titulálja főleg olyan nem, aki maga még nem gondozott gyereket. Ez gusztustalan!
2014. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
51%

Aha, szóval nem tűröd, hogy bizonyos embereknek más véleménye legyen mint neked. Értem. Hát nekem mindegy, hogy eltűröd e vagy sem. Attól a véleményem még nem változik meg.


Egyébként véleményem attól még lehet, hogy nincs gyerekem. (ennek is megvan a nyomós oka, hogy miért nincs). Mert a vélemény és a tapasztalat nem ugyan az:)


További jó fórumozást kívánok neked. Szia.

2014. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
Mr King, menj haza anyukadhoz, és kérdezd meg tőle, ő meddig volt veled otthon. Gondolom, egy évet minimum, mert a szocializmusban azért ritka volt, hogy siettek volna vissza a nők dolgozni(kapun belüli munkanélküliség, olcsó hitelek, biztos munkahelyek..) . Anyukád válaszol vmit : mondd neki, anya, te ennyit élősködtel?!? Kíváncsi vagyok, mit fog szólni...
2014. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés, a társadalom többi tagját is élősködőnek tartod? Ápolási díjjal otthon lévők? (a mamát is be lehet dugni vmi otthonba végülis ), korengedmenyes nyugdíjasok? Nappali tagozatos hallgatók?
2014. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:

Utolsó, hogy ezek az árufeltöltők is mekkora élősködők, nettó 82000 forint, hogy nem sül le a bőr a képükről, hogy csak ennyit visznek haza :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2014. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
64%
én csak azt nem tartom normálisnak,ha valaki csak a gyerek nevelésnek szenteli életét,mert valahol az egy üres dolog.Jó persze boldog velük és itt nem azt értem hogy muszály neki dolgoznia,de hogy csak a takarítás, a férjellátás, meg a gyereknevelés legyen élete célja,na valahol ahhoz nagyon hülyének kell lenni.Persze ezt egy kismamával sem osztom meg mert nem az én dolgom(csak akkor amikor kioktatnak arról nekem miért nincs mert enélkül értelmetlen az életem-.-"
2014. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
64%
ha csak a másik ellátása életünk célja,de nem foglalkozunk önnön magunk kibontakozásával(ergó ki vagyok én, stb.)akkor valahol sosem leszünk teljesen boldogok,de ez csak akkor derül ki amikor kirepül a gyerek,pl. gyermekét elengedni nem tudó anyuka stb.
2014. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
Utolsó, de ebben tökéletesen egyet is értünk. Én sem vagyok ilyen, bár én el sem ítélem az ilyeneket, sőt, inkább csodálom. Én is azért vállaltam csak kettőt, mert azt látom, hogy három fölött már nagyon nehéz dolgozni, egyebeket csinálni. Nálam csak ez ütötte ki a biztosítékot, de nagyon, ez az ingyenélősködes. Ha vki megengedheti magának anyagilag, és kedve is van, plusz a férje is egyet ért (sőt ), miért ne szanhatna rá egy-két évet a babájára? Nem tudom, láttatok e valaha állami bölcsit. Fiam járt. Annyira ritka hogy másfél éves kor alatt beadnanak bárkit, hogy rohadtul nincsenek rá felkészülve.
2014. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan félelemből nem vállalnak gyereket. Mert jogos félelmek vannak, pl nem vesznek vissza a munkahelyedre, átmeneti szexhiány, hogy bírja a kapcsolat. És akkor mintegy önigazolásként le kell nézni az anyákat. Hallottatok Dunaharasztiról? Ezrével költöztek oda kisgyerekesek, de nincs elég bölcsi. Ott él egy ismerősöm, babát nem vették fel bölcsibe, magán bölcsi havi 65 000. A gyede több, mint nettó fizu mínusz bölcsi. Akkor húzzon vissza dolgozni? Nyugaton más minden: rövidített munkaidő, fejő szoba az irodában, családbarát munkahely, ovi az irodaházon belül, apa, anya heti 35,5 órát dolgozik... stb.. Itthon nagyobb kockázat a gyerek, van, aki vállalja, van, aki nem.
2014. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
46%

Az anyukázást abba lehet hagyni. Én sem emlegettem a tiédet, szóval te se tedd. Mellesleg nem kell anyámhoz mennem, tudom meddig volt otthon. Velem is meg a nővéremmel is 6 hónapig volt otthon, 4 év a körkülönbség köztünk. Azért ment vissza mert nem tehette meg, hogy 3 évig otthon ül.:) Örülj neki ha te megtehetted.


Amúgy ki állított olyat, hogy félelemből nem vállal gyereket? Én legalábbis nem láttam, hogy bárki ilyet írt volna. Én sem.


Mellesleg voltam otthon ápolásin egy darabig, de mivel nem értek hozzá, mert nem ezt tanultam, nem érdekelt az ilyesfajta munka, inkább dolgozni mentem, és anyu vette át a nagymamát amíg még élt... (anyu pl utálja az irodai munkát, adminisztrálást, papírmunkát, ilyeneket...én meg szeretem:) szóval sokkal egyszerűbb volt így, minthogy mindketten olyasmit csináljuk amit utálunk.


A diák iskolába jár, az a munkája hogy tanuljon. Akik lógnak, és kicsesznek a szüleikkel, azok is igen, élősködők. Nem unod még?


Aki szerint gyerek nélkül értelmetlen az élet, na én azt tudom sajnálni.

2014. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!