Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ítélik el azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat az embereket/párokat, akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
Zimóka irónia is van a világon és boldog vagyok így ahogy vagyok :P
2014. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
Igazad van és mindenek meg van a helye is.
2014. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
Zimoka, sok mindenben egyet értek veled, de a megfogalmazás kicsit durva. A 21. században pont az a jó, hogy egy nőnek van választása, és a gyerek szulesen kívül egy csomó hasznos és szép dolgot csinálhat. Fiam keresztanyja gyermektelen, mert mindegy, hosszú is, hogy miért. Ő az egyik ember, akit a legjobban szeretek a világon. Jó munkája van, művelt, nekem is sokat segít.. stb... Ettől függetlenül utálom az ilyen típusú kérdéseket, mert mindig ide vonzzák azokat, akiknek jól esik leirni, hogy az otthon lévő anyák élősködők. :-( mert ha minden nyomós anyagi indok nélkül (!!) ledobnam a babám a mellemrol, beadnám egy csecsemők fogadasara szinte alkalmatlan állami bölcsibe, sz*rnek a kisfiam elengedhetetlen gyógy foglalkozasaira, és mennék vissza építeni a karrierem, akkor lennék nagy ász :-) sőt, ha még főiskolára is beiratkoznek, hogy hétvégén se legyek velük, akkor már szinte hős lennék :-) MAS : tudod Mr King az eloskodes is relatív. Olvastál valaha antifeminista blogokat? Tele van olyan férfiakkal, akik leirjak, hogy szeretnék, ha találnának olyan nőt, aki képes magát a gyerekeknek és az otthonnak szentelni. Mi a nagyobb eloskodes? Az, ha vki otthon van, míg a férje dolgozik. Vagy a férj, aki évadja, hogy a nő adja fel a karrierjét, és éljen a családnak, biztosítson jó minőségű hátteret? Nem tudom, nem az utóbbi - e? Főleg a nagyobb gyerekem szükségletei miatt az én férjem is azt szeretné, ha itthon maradnék meg 5-6 évet, de persze nem fogok, ismerem magam, befordulnek. Szob vissza megyek dolgozni, de biztos nem a régi poziciomba, mert arra ramenne a család, összeegyeztethetetlen lenne velük. Majd kitalalom. Az általad vázolt vész helyzetektol nem félek, nem gondolkozom ilyeneken, mert attól nem lesz jobb. Nagyon stabil, össze tartó család vagyunk.
2014. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
48%

"Zimoka, sok mindenben egyet értek veled, de a megfogalmazás kicsit durva. A 21. században pont az a jó, hogy egy nőnek van választása, és a gyerek szulesen kívül egy csomó hasznos és szép dolgot csinálhat."


Van e nagyobb és szebb dolog, amit csinálhat egy nő, mint az utódját a legnagyobb gonddal és szeretettel felneveli?


Nem kis dologról van itt szó! Ez nem csak egy szülés!


Egy új nemzedék alapjait rakod le és nem mindegy milyen alapra.

Nézz körül a világunkban és láthatod az alapot, amit valaki valaha lerakott.

Minden mindennek a folyamánya és következménye.

Ez a világ egy torzszülött és ezt a világot a nők szülték, dédelgették nevelgették. Tehát nem is olyan bagatell dolog egy új életnek életet és életformát adni.

Durva a megfogalmazás? A valóság milyen?

Most félre ne érts, nem akarom a mai állapotokat csak a nők nyakába varrni, de ők a kezdő pont és az alaphang.

Mindennek az életben célja és feladata van a nőnek is és a férfinak is. A baj, hogy senki sincs a helyén.

És mivel nincs a helyén, nem éli meg a feladatából, szerepéből adódó sikert és elégedettséget, emiatt folyton keres és pótlékokkal elégíti ki magát.

Még egyszer! Nem akarok pálcát törni, csak rádöbbenteni, hova jutottunk és miből kéne kimászni.

2014. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
51%

A gyerek a legnagyobb pótlék. A saját életedet nem sikerült megszervezni, csinálsz egy másikat.


(Mármint az ilyen hozzád hasonlóknak, hála istennek, vannak sokan normális anyák.)

2014. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Te is egy pótlék voltál?
2014. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
Ezt Zimokanak írtad, utolsó? Nekem nem egyértelmű, hogy nő. Sokszor inkább férfiak gondolják, hogy egy nő számára az anyaság a minden.
2014. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
51%
Zimóka értsd meg aki nem akar gyereket arra nem szabad ráerőltetni, mert abból semmi jó nem sül ki,hisz nem azt a szeretet fogja megadni a picinek amire tényleg szüksége van.Ez olyan mintha én arra kényszerítenélek ,ne nevelj gyereket ezzel tönkretenném a te lelkivilágod és a körülötted levőkét...
2014. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:

A természet nagy úr!

Talán őt kellene meggyőznöd.

2014. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
51%
a természet nagy úr én meg legyőztem egy pár centis spirállal...-.-"
2014. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!