Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/162 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, nem tartalmilag kell elfogadni, vagy azonosulni az ellenkező véleménnyel, hanem a létét elfogadni. Vannak ellenkező vélemények. Hiszen, ahogy írod te is sok félék vagyunk (bár mégsem), sok igénnyel, határral, lehetőséggel.
2014. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/162 A kérdező kommentje:
62-es, és nem azért nem szeretnéd, mert nem vagy elég biztos benne, hogy továbbra is hozzád menne haza? mert nem vagy biztos saját magadban sem és a kapcsolatotokban sem?
2014. nov. 28. 23:10
 73/162 A kérdező kommentje:
Az ellenkező véleményeket elfogadom, persze, hogy nem lehet mindenki olyan, mint én (szerencsére). Csak megérteni próbálom, ami viszont nem megy.
2014. nov. 28. 23:11
 74/162 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nem a ritz szállót vezetem, nagyjából számomra mindegy, ki alszik itthon és ki nem. Sokkal fontosabb számomra, hogy a testén kívül a szellemét, tudatos és kognitív énjével legyen harmonikus kapcsolatom, hiszen ez az alapja annak, hogy az ember elköteleződik. Saját akaratból és boldogan.
2014. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/162 anonim ***** válasza:
63%

Bírom ezeket a hűség bajnokait. Mint az itt válaszolók többsége. Máraitól vett idézetet pokolra juttatják mert azt hitték a kérdező gondolata, miközben lehet hogy a facebookon a Márait kedvelők csoportjának tagjai és naponta ott istenítik és áradoznak róla. De fel nem ismerik a gondolatát. Csőlátók akik magukat sem ismerik fel ha a látómezőn kívül állnak. Hűségről és erkölcsről szólnak és erősködnek, hogy ők bezzeg nem. És mikor mégis, akkor jön az hogy de meg kell mondani, be kell vallani, mert az úgy erkölcsös ha bevalják. Akkor azt kérdezném: valóban? Hiszen már eleve az nem erkölcsös hogy velök a bezzegekkel is megtörtént. Akkor tovább mi van? Miről is beszélnek?

Miért ne lenne önbecsülése annak aki mindezt meg tudja beszélni a párjával? Mert tovább terjed a horizontja mindkettőnek mint a Való világ vagy a Szomszédok? És ha az egyiket a művészet érdekli a másikat a számítástechnika akkor miért legyen a beszélgetés például ilyen: -mitt szólsz az újonann felfedezett Rembrandthoz? - szerintem elég jó de a Trójai vírus hatásosoabb.

És miért is gyanús ha valaki elmegy kéthetente egy nyilvános helyre beszélgetni egy más neművel a párja tudtával mintha azt hazudná hogy kéthetente horgászni megy és egy motelban hemperegnének?

2014. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/162 anonim ***** válasza:
41%
Te egy klassz Nő vagy, mert nem görcsölsz. Sok puszi.
2014. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/162 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyáltalán nem ingattak meg az itteni válaszok, akkor bódottá van. Remélem, marad is.
2014. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/162 anonim ***** válasza:
32%
75- szerintem mindenki sejtette, hogy a kérdező idéz. Tudom, hihetetlen de aki, az akarnák-ragozással fejezi ki magát,az nyilván guglizik ilyenkor hűség témában. Igaz, nem ismertem fel pont Márait a sorok mögött, de ettől még nyugodtan alszom. Mint a hűség bajnoka.:D
2014. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/162 A kérdező kommentje:
bódottá??? :-)
2014. nov. 28. 23:17
 80/162 anonim ***** válasza:
79%
75-szerintem nem értetted meg a kommentekben elhangzottak lényegét.
2014. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!