Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/162 A kérdező kommentje:

Kedves 62 százalékos, nincs problémánk, át van beszélve, nem egyszer, de sokszor. Tudjuk, hogy nem ez a megszokott, de nekünk így jó.


Amiért a kérdést kiírtam az az, hogy megértsem a tesóm reakcióját.

2014. nov. 28. 22:57
 62/162 anonim ***** válasza:
17%

"A mi kapcsolatunk felszínes? Mikor nyíltan tudunk mindenről beszélni? Arról is, hogy adott esetben vannak dolgok, amelyeket mással jobb megélni. Mikor nem kell titkolóznia, mert tudja, hogy nem az lesz az első reakcióm, hogy akkor kidobom?"


Na, pont ez a nyíltság kellene egy esti beszélgetéshez. Még a kiírást is megmutathatod neki. Ráadásul senki sem írt olyat, hogy hagyd el, vagy elhagyná a párját, csupán a saját véleményét tapasztalatát osztotta meg mindenki. Amiért a kiírás megszüleletett.

2014. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/162 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez nem tetszik leírva, ez a szitu, de valóban magánügyed, hogy te mit gondolsz és érzel erről.

Sok szerencsét!

2014. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/162 A kérdező kommentje:
Abban biztos lehetsz, hogy megmutatom neki :-)
2014. nov. 28. 23:00
 65/162 anonim ***** válasza:
85%

Ha nektek jó, akkor meg miért érdekel bárki véleménye a saját magánéleteddel kapcsolatban?

Ha pedig érdekel, az ellenkező véleményeket miért nem fogadod el? Nem értem.

2014. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/162 anonim ***** válasza:
33%

#60 Mert te aztán biztosan tudod, hogy a kérdező tudja, hogy ez rossz..


Miért olyan nehéz elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák?

Szerintem nem helyes ha egy férfi egy másik nővel sörözik, én pedig bízok abban, hogy nem csinál hülyeséget.

Ha minden este vele lenne helyettem, akkor szólnék neki, hogy nem zavar ha néha söröznek, de én ne érezzem a hiányát közben, ne vegyem észre, hogy sok időt töltenek együtt.


Ha meg akarna csalni, így is úgy is megcsalna.. Inkább megszavazom neki a bizalmat, nem tiltom el senkitől, felnőtt ember, el tudja maga dönteni, hogy mit csinál.


Itthon igyekszem neki mindent megadni, szeretni önzetlenül, és érzem a részéről pontosan ugyanezt.


Ha 30 év múlva esetleg megcsalna, de aztán hazajön hozzánk, továbbra is érzem a szeretetét, az odaadását, akkor nem érdekelne, hogy ez megtörtént. Amíg nem csinál következetesen hülyét belőlem. (mint egy viszony..)


Szerintem ezzel a gondolkodással semmi gond. Én ettől még boldogan fekszem és kelek a párommal.


#31

2014. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/162 anonim ***** válasza:
79%
Gondoltam, hogy megmutatod,lássa milyen megértő asszonkája van. Mint mondtam, ennek örülni fog. Remélem, hosszútávon jól alakul, bár továbbre sem tolnék rátok sok zsetont, mindenesetre azt kívánom ezegyszer ne legyen igazam.
2014. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/162 anonim ***** válasza:
75%
*szerinted nem helyes ha...
2014. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/162 A kérdező kommentje:

Azért az "érdekel" és az "elfogadom" elég messze esnek egymástól. Azért mert érdekelnek a sorozatgyilkosságok, még nem fogom elfogadni :-)


És hogy miért is érdekel mások véleménye? Nem tudom, mindig is érdekelt.

2014. nov. 28. 23:04
 70/162 anonim ***** válasza:
68%

31- persze, sok félék vagyunk, de az ember alapvetően egyfajta. Én mindenesetre nem szeretném, hogy a férjem kéthetente egy neki kifejezetten tetsző kollegínával járjon sörözni kettesben. Nem azért, mert megcsalna, hanem azért, amit már 5x leírtam, nem én lennék az a társasága, aki jelenleg vagyok. Nekem pedig ő.

Nyilván mindez a kérdezőt is birizgálja, mert kiírta ezt a kérdést, és nyilván téged is cukkolna a szitu, valahol ezt te is érezheted.

2014. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!