Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/162 anonim ***** válasza:
19%
Végre egy normális nö!!!!!
2014. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/162 anonim ***** válasza:
82%

Igen, te vagy a fura.

Legyen már annyi önbecsülésünk nekünk nőknek is (egy férfi általában rögtön elhajtja a nőt ha az megcsalja), hogy nem tűrünk el mindent a férfinak csak azért, hogy ne legyünk egyedül.

Abban igazad van, hogy nem vagy az anyja, de akkor viselkedj is úgy mint egy feleség és ne nézd el neki ha csajozik. Csajozhat persze hisz felnőtt ember de akkor húzzon a francba.

2014. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/162 anonim ***** válasza:
95%
ha ez egy sima haveri viszony lenne, engem se zavarna. főleg ha ismerném a nőt, esetleg neki is lenne párja, még négyes programokat is lehetne szervezni. de így, hogy tetszik neki a csaj... a megcsalást pedig nem tűröm, soha, semmilyen körülmények között!
2014. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/162 anonim ***** válasza:
93%
Első, gondolom, férfi vagy. Akkor a feleség is mehet, amerre tetszik, ha a férjhez jön haza? Különben nincs azzal baj, amit ír kérdező, de csak akkor, ha ez neki tényleg cseppet sem fáj. Ha csak a felszínen ilyen laza, valójában belül emészti magát, az gond.
2014. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/162 A kérdező kommentje:

Na jó, de akkor hagyjuk a megcsalást. Egy "normális" nőt már az is kellene hogy zavarjon, ha a férje más nővel barátkozik és mással is eltölt valamennyi időt, miközben jól érzi magát?


Az önbecsülésemmel nincs baj.

2014. nov. 28. 21:38
 6/162 anonim ***** válasza:
87%

Ti ilyenek vagytok. Férj és feleség, de ezen felül nem egymás legjobb barátai is egyben, így kell valaki, akivel úgy el lehet beszélgetni, ahogy ti soha nem fogtok tudni együtt. Nyilván az a fergeteges szerelem sem tombol már. Ismerek ilyen párt, jól megvannak.

Ha nektek nem furcsa, akkor mással ne foglalkozzatok.


Az mi házasságunkban már furcsa lenne bármelyikünk részéről, mert a mi kapcsolatunk kicsit más jellegű, de mi sem hagynánk, hogy mások határozzák meg, hogy jó nekünk.

2014. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/162 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, azt írod ,,hozzánk,,, gyerek is van? Mert ha gyerek is van, ott ok, hogy azt írod, ferjed hozzátok megy haza, de akkor már nem mindegy hányra megy haza, milyen sűrűn. Ahol szerető van, ott azt gyakran megsinylik a gyerekek, hisz munka mellett így is alig van az embernek ideje, ha még egy szeretőt is be kell suriteni.. Nem ismerek igazán jól működő nyitott kapcsolatot, gyerek nélkül még talán, de gyerekkel ez már nehéz.
2014. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/162 anonim ***** válasza:
79%

Igen, szerintem te vagy a fura. Az utolsó mondatod mindezt aláhúzta.


Az egész sztoriban nem az a "veszélyes", hogy a férjed barátkozik egy nővel, hanem az, hogy igénye van olyan típusú beszélgetésre, témákra és módra, amit az elmondása alapján te nem tudsz megadni.

Ez a gáz.

A férjed keresi ezt a másik típust, időt szán rá, szeret vele lenni. Nem azt mondom, hogy meg fog vele csalni, de egyáltalán nem áll biztos alapokon a házasságotok. Nem tolnék nagy összeget arra, hogy együtt lesztek 5 év múlva is.

2014. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/162 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavar, hogy a férjemnek vannak barátnői, de az, hogy "nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem" - ez engem nagyon zavarna.
2014. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/162 A kérdező kommentje:
Igen, gyerekek is vannak. A férjemnek nem igazán van hobbija, sehova máshova nem jár el itthonról, csak olyan kétheti alkalommal ezzel a csajjal. Amikor pedig itthon van, akkor sokat foglalkozik a gyerekekkel. Szóval ez miatt sem tudok egy rossz szót sem mondani rá.
2014. nov. 28. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!