Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/162 anonim ***** válasza:
84%
Itt nem azzal van a probléma, hogy mással barátkozik, hanem azzal, hogy a nő tetszik neki, és még közli azt is, hogy vele gyakorlatilag jobb beszélgetni, mint veled. Hát bocs, de nekem ez nem férne bele és eléggé sértőnek érezném, elgondolkodnék, hogy valami probléma van a kapcsolatunkkal, ha a férjem egy másik nővel jobban szeret beszélgetni, mint velem...
2014. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/162 A kérdező kommentje:
Egy jól működő házassághoz az kell, hogy két ember mindenről tudjon együtt beszélni, minden téma érdekelje mindkettőt? Ha engem a politika egyáltalán nem érdekel, de ők remekül elpolitizálgatnak, akkor már az is baj?
2014. nov. 28. 21:48
 13/162 A kérdező kommentje:

Az hogy tetszik neki miért lenne baj? Tényleg egy jó csaj. Mondja inkább azt, hogy nem? Úgysem hinném.


Mi is sokat beszélgetünk, de vannak olyan témák, amiben nem tudunk egymás partnerei lenni.

2014. nov. 28. 21:49
 14/162 anonim ***** válasza:
55%

Egy jó házasság alapvetése, hogy nem járunk el kéthetente a nekünk tetsző kollegával sörözni. Arról nem is szólva, hogy nem is tud tetszeni idegen (de ez már pro-szint).

Az, hogy erről nyíltan dumáltok, sajnos ugyanolyan szörnyű képet fest a kettőtök kapcsolatáról. Igazából baromira sajnállak. :(

2014. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/162 anonim ***** válasza:
78%
Tudod mit gondolok? Azt, hogy azért belül ez téged zavar, különben nem írnál ide gykra... Az én férjemnek is vannak havernoi, főleg azért, mert járnak túrázni, de az más. Ezek a lányok egy nagyobb társaság részei, nem kettesben találkozik velük, sokszor hozzánk is jönnek, tehát ismerem őket, nekem is van velük kapcsolatom. Nekem is van egy fiú, egy nagyon régi kollégám, akivel össze ülünk 3-4 havonta egyszer, és férjem nem jön, mert számára unalmas, régi sztorikat szedünk elő, jöhetne, ha akar, de nem akar, mert csak unna magát. A te eseted viszont nagyon zavarna. Zavarna a gyakoriság, hogy ennyire szüksége van erre, zavarna, hogy mindig kettesben találkoznak, nem nagyobb társaság részeként, zavarna, hogy én ettől el vagyok zárva, nem mehetek én is, és zavarna az indok is.
2014. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/162 A kérdező kommentje:

Ha egy férfi kollégával járna sörözni, az nem lenne baj? Csak nő ne legyen?


Sajnálsz? Mert őszintén merünk beszélni olyan dolgokról, amik miatt más nők már hisztit csapnának és a pasik inkább hallgatnak róla?

2014. nov. 28. 21:54
 17/162 anonim ***** válasza:
85%

Nekem rengeteg ilyen 33-43 éves kollegám van. Ekkorra már megunják az asszonyt és a belevalóbb kolleganőkkel járnak sörözni, dumálnak, siránkoznak, temetik magukat. Sokan bennemaradnak a kihűlt kapcsolatokban, egyre kevesebb mosoly van az arcukon. Van, aki kiugrott a házasságból volt, aki boldogabb lett, volt, aki nem.

De minden esetben hajtottak a kolleganőkre. És nem csak a politikáról beszélgettek.

2014. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/162 anonim ***** válasza:
72%
Az elején nem azt írtad, hogy van közös érdeklődési körük, amit meg tudnak beszélni, hanem általánosságban utaltál arra hogy olyan stílusban tudnak beszélgetni, ahogy ti nem, kicsit más kategória a kettő. De persze, ha neked ez oké, rendben, nekem és még sok nőnek ennél nagyobb önbecsülése van.
2014. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/162 A kérdező kommentje:
Én is voltam már velük, de nekem nem jött be a csaj. Pont azért, mert olyan dolgokról beszélgettek, amikről férjemmel sem szeretek.
2014. nov. 28. 21:56
 20/162 anonim ***** válasza:
61%
Sajnállak, mert neked ebből az egészből csak az jön le, hogy az jelenti a problémát, hogy ellenkező nemű az illető. Nem, a probléma az, hogy jobb társaságot jelent nálad. Nagyobb szellemi kihívást. Jobb szórakozást, amit újra és újra igényel a férjed. Ez a probléma. Nem az aktus létrejötte, vagy nem jötte. Hosszútávon ez a bibi.
2014. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!