Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/162 anonim ***** válasza:
0%

"mert amint nekem bejött az élet bizonyos területe, elkezdtek irigykedni és kizártak a csapatból"


Ezt mondjuk nem biztos, hogy ők is így látják.

2014. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/162 anonim ***** válasza:
100%

Persze. 11 év együtt lógás után hirtelen megváltoznak. Mikor összejöttem a férjemmel és egy pár voltunk, akkor nem volt semmi bajuk, összejártunk ugyanúgy. Csak hirtelen akkor nem tetszett nekik a dolog, amikor házasság lett a dologból.


Mellesleg az a lány, aki békülést kezdeményezett, be is vallotta, hogy ő is irigy volt rám, ahogy a másik kettő is. (Mert ugye a hátam mögött beszéltek is rólam)

2014. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!