Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
 141/162 anonim ***** válasza:
15%

Megadtad a választ a kérdésedre: "Az önbecsülésemmel nincs baj."


Mindössze ennyi a különbség közted és a nők 99%-nál...

2014. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/162 anonim ***** válasza:
90%

Húú, nagyon nagyra vagy magaddal, de hamarosan nagyot fogsz koppanni!;)

Már amennyiben tényleg szereted a férjed!

2014. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/162 anonim ***** válasza:
6%

Ha meg akarna csalni a férjed, akkor nem mondaná el ezeket a dolgokat. :) És ha elolvasná ezt a kérdést, akkor biztos örülne, hogy így gondolkodik a felesége, nem sárkány-módra, mint itt a legtöbb válaszoló.

F

2014. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/162 anonim ***** válasza:
100%

Aki rendszeresen találkozik egy ellenkező neművel, tetszik is neki, és jól érzik magukat együtt, az nem sörözgetés, hanem randizás.


Kérdező, hamarosan volt feleség leszel....

2014. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/162 anonim ***** válasza:
4%
szerintem jól állsz hozzá, lazán , nem idegeskedve, hogy jaj biztos dugnak is...elobb utobb ugyis megcsalják egymast az emberek, úgyhogy, amig nincs nagy gond pl nem hagy el benneteket felesleges aggodni.
2014. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/162 anonim ***** válasza:
100%
Leírták már előttem nagyon okosan, itt az a legnagyobb probléma hogy a férjed VÁGYIk egy másik nő társaságára. Ez felett szemet hunyhatsz, de akkor ne csodálkozz ha a férjed egyszercsak hipphopp elköltözik, mert szerelmes lett, te meg nézel hogy miért hiszen olyan nagyvonalú voltál.....EGy okos nő nem féltékenykedik, az igaz, de ebben az esetben nagyon naiv vagy.
2014. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/162 gusztibacsiak válasza:
100%

Húúú. Ennyi hozzászólást nem fogok végig olvasni, s lehet hogy te se. Lehet az enyémet sem, azért leírom.


Férfiként egy kicsit magam láttam ebben a történetben. Lehet csak alkalom kérdése lett volna az egész, hiszen férfiként nem vagyok fából. S lehet én a ritka kivételek egyike vagyok, de én nem keverem a szezont a fazonnal. Számomra vannak a barátok, akikkel beszélgetetk az autókról, a fociról a nőkről, vagy mittom én miről. Vannak a barátnők, akikkel olyan dolgokrol tudok beszélgetni, pontosabban úgy ahogy a férfiakkal nem. De van az asszony, akitől az gyengédséget kapom, a törödést, azt hogy van valaki akinek fontos vagyok. S amig ez így van nincs okom megcsalni.

2014. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/162 anonim ***** válasza:
21%

Igen, tulajdonképpen te vagy a fura, mert nem zavar az, ami az emberek 90 százalékát zavarná. Az emberek többsége, főleg a nőneműek nem hisznek a férfi-nő barátságban, ráadásul sokan zokon veszik, ha a férjük mással is jól érzi magát. Ha ez a másik ráadásul ellenkező nemű, elbizonytalanodnak, gyanakodnak, nem tartják természetesnek. Látod, még olyan is van, aki férfibarátot sem tűrne...ismerek olyat, aki nem engedi a férjét sehova egyedül szórakozni, mert minek neki más, ha ott van ő meg a család.


Emlékszem, hogy anyukám, amikor még együtt laktunk, sehogy sem értette, mit nem értette? fel volt háborodva, hogy milyen az már hogy néhány hetes házasokként a férjem elmegy horgászni, én meg a barátnőmmel moziba megyek.


Ami a konkrét kérdést illeti, tudod, én nő vagyok, de nekem is van egy ilyen barátom, akivel remekül tudok beszélgetni, és ha nem lenne, bizony szegényebb lenne az életem. A férjem nem volt boldog tőle az elején, de aztán elfogadta. Mint ahogyan elfogadta, hogy van olyan barátnőm is, aki nem szimpatikus neki.

És mivel több évtizedes barátságról van szó, nem valószínű, hogy más is lesz belőle, mint ami, igazi, mély barátság. Amiről nem vagyok hajlandó lemondani, csak mert más furának találja.

2014. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/162 anonim ***** válasza:
100%

78%-os, te is kevered a dolgokat. Nem férfi-női barátságról van szó. Nekem is mindig férfi barátaim voltak, sőt, még most is többségében azok vannak. De azok a férfi barátok nem olyanok, hogy férfiként nézzek rájuk, hiszen barátok, ami kb a testvér szinonimája. Egy testvérről pedig nem jut eszedbe, hogy jó csaj vagy jó pasi, mert a nemiség nem játszik egy családi vagy baráti kapcsolatban. A férfi-női barátsággal semmi baj nincs. De ne akarjátok megmagyarázni, hogy itt erről van szó, különben a férfinak eddig is lettek volna női sörözőpajtásai, nem emelné ki, hogy tetszik neki, és hinne a férfi-női barátságban, tehát a feleség is nyugodtan mehetne a világba férfiakkal szórakozni. Pusztán ennyi a különbség a két szituáció között.

Másrészt annak az embernek, akit nem zavar, ha félremennek mellette, igenis pont az önbecsülésével van baj. Ugyanaz a kategória, mint a túlzott féltékenykedés. Nyugtázta, hogy úgysem elég ő egy férfinak, úgyhogy inkább megalkuszik. Ha pedig büszkén állítja magáról, hogy nincs baj az énképével, akkor nem szereti a férfit. De természetesen a férfiak úgyis arra buzdítanak, csak így tovább, hiszen nagy részük pont olyan nőt keres, aki mellett élhetik tovább szingli életüket, és nincsenek feléjük alapvető igényei sem.

2014. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/162 anonim ***** válasza:
100%

13:29-es: nem azzal van baj, amit leírsz. Én nő vagyok, és tudom, hogy van férfi-nő barátság. 15 éves korom óta fiú a legjobb barátom. (Ma már férfi.:) Szerintem az gáz, aki azt hiszi, hogy ha egy férfi és egy nő összekerül, dugni fognak.


De itt tök más a helyzet.


"Ismered a Pétert a munkahelyemről? Nagyon tetszik a pasi, és úgy tudok vele beszélgetni, ahogy veled nem. Elmegyek vele sörözni. Szia!"

2014. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!