Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez fura vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fura vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval idén lesz az esküvőnk és már több éve vagyunk együtt a párommal. Imádjuk egymást, a szex is tökéletes, sokat nevetünk együtt, imádunk romantikázni stb.

Nálam lassabban alakultak ki az érzelmek,mint nála. Egyébként emberileg nagyon hasonlóak vagyunk,a család és gyerekvállalásról is hasonlóan vélekedünk. Tehát én valahogy úgy érzem, hogy megtaláltam a lelki társam, sokszor tudjuk a másik mire gondol, mi bántja stb.

Úgy érzem, hogy nagyon szeretem szeretettel, de közben szerelmesnek is érzem magam, mert nagyon kívánom és van, hogy én sűrűbben akarok vele lenni.

Szóval hogy érthető legyen a mi kapcsolatunk nagyon mély, de úgy érzem szeretettel jobban szeretem, mint szerelemmel.


Szerintetek ez baj?

Ez csak úgy megfogalmazódott bennem... :)


2014. febr. 26. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom most múlik, vagy legalább is hagy alább a szerelem. ha így is úgy látod, hogy vele akarod leélni az életed, az a legjobb. nincs itt gond...
2014. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, biztos vagyok benne, hogy vele szeretném leélni az életem és úgy érzem ez a lelki kapocs mindennél erősebb. :)
2014. febr. 26. 15:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy alább hagy a szerelem, de az igazság az, hogy egyre jobban szeretem és most még sokkal boldogabb vagyok vele, mint pl. 1 éve vagy az elején, szóval nem látjuk az érzelmeink végét. :) Remélem ez érthető volt. :)
2014. febr. 26. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vagy vele, akkor minden rendben.
2014. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben, az én érzésvilágom szerint a szerelem a szeretet egy megnyilvánulási formája (van baráti szeretet, szülői szeretet, szerelmes szeretet...), tehát alapból nem is tudok olyanba beleszeretni akit nem szeretek. Nálam ez így működik, úgyhogy nem tartom furcsának amit írtál.
2014. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem átalakult mély kötődéssé és szeretetté,ami egy hosszú kapcsolat esetén természetes folyamat.Ha boldogok vagytok,nincs mitől tartanod.
2014. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fura, és a leírásodból nekem úgy tűnik, boldogok vagytok. Ne keress ott gondot (pláne ne csinálj), ahol nincs. :)
2014. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden jó, akkor miért írtad ki a kérdést? Mi az, amitől félsz?
2014. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyugodj meg, minden rendben van. Ez egy teljesen természetes dolog. Nem szabad az ilyet túlgondolni. Magadnak adsz öngólokat így. Ahogy valaki írta fennebb: Ne csinálj problémát ott, ahol nincs. Ne gondold túl a dolgokat. Élvezd a helyzetet, élj a jelenben és légy boldog. Jobban mondva:Legyetek boldogok!
2014. ápr. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!