Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem fura az, mikor a tinik...

Nem fura az, mikor a tinik úgy nyilatkoznak az aktuális barátjukról, hogy őt szeretik a legjobban a világon?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mindenki gondolja komolyan, de pl a legjobb barátnőm is fél éve volt együtt a barátjával, mikor mondta, hogy mindent itthagyna a srácért.

Én még nem voltam igazán szerelmes, az nyilván megbolygatja az embert, de soha nem bírom elképzelni, hogy jobban szeressek valakit anyukámnál, legalábbis most még semmiképp nem, főleg nem egy olyan embert akit pár éve ismerek, mikor anya mindig ott volt nekem egész életemben. persze, nem mindenki van jó kapcsolatban a szüleivel, de azért a többség legalább az egyikkel igen.

és persze lehet azt mondjátok, hogy gyerekes vagyok, és fel kéne nőnöm, de én azt akkor sem szégyellem soha, hogy anyut szeretem a világon a legjobban, és furcsa, hogy a velem egykorúak általában nem így vannak.

18L


2014. febr. 25. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nincs azzal semmi baj, ha azt gondolja az ember az aktuális párjáról, hogy őt szereti a legjobban.

Én a szüleimet máshogy szeretem mint a páromat.

2014. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Én nem mondom, hogy a szüleimet nem szeretem, de az irántuk érzett szeretet más, mint amit a párom iránt érzek, illetve nekem nincs jó kapcsolatom a szüleimmel. Mi az évek során csak azt tanultuk meg, hogy hogyan éljünk egymás mellett, hogyan cseverésszünk, beszélgessünk olyan dolgokról, amik nem túl mélyek, és nem kell hozzá feltárulkoznunk a másik előtt, ellenben a párom előtt semmit nem kell szégyellnem, bármit elmondhatok neki, és tudom, hogy bármi is jön közbe, mellettem lesz még egy darabig. Ha szakítunk sem fogom megbeszélni a szüleimmel, mert nálunk nem szokás kiteregetni az érzéseinket.


17/L, egy éve vagyok kapcsolatban, a párom 22 éves.

2014. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ez valami ösztönös dolog lehet

Végül is az az élet rendje, hogy a "lány" kirepül a családi fészekből és belekezd a családalapításba a későbbiekben "élete szerelmével"

Tehát természetes, hogy ha szerelmesek vagyunk, azt egy mindenek felett álló érzésnek tartjuk

Így szakadunk el a szüleinktől és leszünk önállóak részben :)

2014. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen megértelek. Én már jóideje együtt vagyok a párommal, nemsokára születik a kislányunk, és én a szüleimet szeretem a legjobban. Van egy nagyon fiatal húgom, még kisgyermek, és pont ma mondtam páromnak, hogy én nem fogok tudni közte és a gyerekünk között különbséget tenni, mindkettőt az életemnél jobban szeretem :) Lehet,hogy nem normális dolog, de így érzek.
2014. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!