Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyesek elég degradálóan...

Egyesek elég degradálóan nyilatkoznak azokról akik UH képet töltenek fel pl FB-ra. Miért?

Figyelt kérdés
Speciel én olyan helyzetben vagyok, hogy eléggé szelektáltam azt, hogy kit veszek fel ismerősnek, és kiket jelölök vissza, így csak közeli ismerősök, ill rokonok vannak fent. Ezen kívül vidékről költöztünk BP-re, így egyszerűen nincs lehetőségem arra, hogy nagyon sok, barátomnak, rokonomnak személyesen mutassam meg a képeket, pedig kíváncsiak lennénekl rá, így megfordult a fejemben, hogy igenis fel fogom tölteni a FB-ra. Olvasgattam hasonló témában kérdéseket, válaszokat, de egyesek nagyon leszólják, azokat akik feltöltik, de igazából nincs hozzá indoklás sehol. Vajon miért van ez?
2013. márc. 7. 11:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Ne foglalkozz ilyenekkel!


Nekem is szanaszét van a családom, és igen is én is feltettem a lányomról az uh képeket! Mert büszke voltam, hogy ott van a pociba! :D


tedd csak fel! Boldog babavárást

2013. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert boldog boldogtalan láthatja a facebookon egyszerűen nincs az a beállítás ami elegendő lenne ahhoz hogy valóban CSAK az lássa akinek kell...persze egy uh képben mondjuk semmi ciki nincs igazából..
2013. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, egyáltalán nem befolyásol mások véleménye...:) csak egyszerűen tudni szeretném, hogy ez egyeseket miért zavar? Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik töltöttek fel képeket, de sose jutott eszembe az, hogy ez engem ez zavarna...
2013. márc. 7. 11:20
 4/22 A kérdező kommentje:
Természetesen lakcímet, telefonszámot nem mellékelek hozzá...:P Ez csak egy UH kép, idegeneknek semmit nem mond, viszont a családom nagyon szívesen nézegeti. Az intimebb képekkel persze már más a helyzet és másféle vita témát képeznek..:)
2013. márc. 7. 11:23
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Én be tudom állítani, hogy csak az lássa, akinek tényleg szánom. :)

Amúgy tök mindegy mit csinálsz, valakinek úgysem fog tetszeni. Főleg itt gyiken...itt találsz ezernyi okosabbat magadnál, hiába kapálózol. :)


Azt oszd meg, amit jónak látsz, de szerintem is érdemes egy-két kattintással letiltani a nem kívánatosakat (bár azoknak meg ajánlanám, hogy ne is facebookozzon, ha zavarja a megosztás fogalma, vagyis az amiről pont szól a facebook...)

2013. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem,ez egy gyönyörü dolog nem szégyellni valo,mondjuk aki felteszi pl a szüléséről a videot az már nekem is sok de az uh kép miért lenne ciki?elvégre a gyermekedről készült kép,az más dolog hogy még a méhedben van de nem értem én sem miért olyan elitélendő dolog,amugy nekem van fenn képem a kisfiamrol,igaz csak a 26hetes 4D-s képeket tettem fel mert a sima 2d-n sokak nem látnak semmit és kicsit idegesitő mikor mutattam valakinek és nem látta hogy mi is lenne az,szerntem nyugodtan tedd fel,nem a melled mutogatod vagy hasonlok,aki ezért elitél az bekaphatja,én igy vagyok vele :D
2013. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia. Én soha semmilyen képet (és semmilyen információt) nem rakok ki magamról (magunkról) FB-ra, se máshova.. úgy érzem, az mi intim szféránk - ebbe a család bőven beletartozik nálam - nem kerülhet ki a világhálóra, boldog boldogtalan pedig ne lapozgassa az én "életemet" a neten. :)


Ugyanakkor semmi bajom sincs azzal, aki kirak egy uh képet, természetes, hogy örül, ez egy csodás dolog, nincs ezzel semmi baj.


Szerintem akik degradálnak, azok egyszerűen irigyek.. én ennek tudnám be.

2013. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem nem zavar, de én is úgy gondolom, hogy ez személyesebb dolog ... Pl nem tartozik a régi ált iskolás oszt társamra, akit azóta nem is láttam, de FB-n meg ismerősöm. Ismerőseim raknak ki ilyen képeket, azokat sem ítélem el emiatt, nem zavar, megnézem, örülök, h örülnek, de akkor is bennem van, h ez valahogy rám nem tartozik, hisz ezer éve nem beszéltünk, nem az a bizonyos kör, aki felhív engem is ha terhes...

Amikor terhes voltam, illetve babánk lett, én e-mail-ben küldtem képeket azoknak, akiknek szerettem volna.

De persze ha FB-n csak rokonok és közeli ismerősök vannak, vagy valaki beállítja, hogy kik láthassák, akkor simán feltenném én is. De nekem nem így néz ki a FB-om...

:)

2013. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...remélem azért ír még majd olyan is akit kifejezetten irritál, kíváncsi lennék, tényleg, hogy miért....
2013. márc. 7. 12:04
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem be van állítva, hogy csak az a 8 ember lássa akinek szánom.
2013. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!