Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyesek elég degradálóan...

Egyesek elég degradálóan nyilatkoznak azokról akik UH képet töltenek fel pl FB-ra. Miért?

Figyelt kérdés
Speciel én olyan helyzetben vagyok, hogy eléggé szelektáltam azt, hogy kit veszek fel ismerősnek, és kiket jelölök vissza, így csak közeli ismerősök, ill rokonok vannak fent. Ezen kívül vidékről költöztünk BP-re, így egyszerűen nincs lehetőségem arra, hogy nagyon sok, barátomnak, rokonomnak személyesen mutassam meg a képeket, pedig kíváncsiak lennénekl rá, így megfordult a fejemben, hogy igenis fel fogom tölteni a FB-ra. Olvasgattam hasonló témában kérdéseket, válaszokat, de egyesek nagyon leszólják, azokat akik feltöltik, de igazából nincs hozzá indoklás sehol. Vajon miért van ez?
2013. márc. 7. 11:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha úgy teszed ki, hogy csak azok lássák akik kérték, akkor rendben. Ellenkező esetben csak ostoba magamutogatás, mint úgy általában az FB-n lévő képek 90%-a.


Ettől függetlenül e-mailben is el lehet küldeni a képeket és akkor nincs ilyen gond. Viszont én nem vagyok fent FB-n úgyhogy igazából nekem tök mindegy ki mit rak ki.

2013. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinek a magánügye, hogy mit tesz föl...
2013. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!