Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » MIt szóltok ahhoz, amikor...

MIt szóltok ahhoz, amikor valakivel valami nagy tragédia történik (pl a múlt heti Lágymányosi hídnál történt halálos baleset) és a szülei/rokonai néhány nap után nyilatkoznak a TV-ben?

Figyelt kérdés
Hogy képesek erre? Vagy ilyen sok pénzt ajánl nekik a szenzációhajhász média? Nem értem az ilyeneket. Meg egyáltalán miért kell erről beszélni a tvben? Jó hírként még megértem, de utána miért kell az áldozatok rokonainak a személyes érzéseiket ország világ elé tárni? Ezt nagyon gusztustalannak tartom a magam részéről.
2010. nov. 23. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Ennél a hidas esetnél nekem is eszembe jutott, hogy miért kell a rokonaikat zargatni. Bár ha pénzt kapna ért lehet, hogy "érdekük" szerepelni, a temetés nem olcsó.
2010. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg volt az a cigány család akinek a gyerekét elvitte a vörös iszap azok is állandóan benne voltak a tv-ben

Nem értem hogy tudnak ilyen könnyen beszélni a tv-ben

2010. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is mindig felháborodok! A tv részéről is undorító, hogy megtörténik a tragédia, és másnap már ott tobzódnak a családnál. De a családokat sem értem. Hogy tudnak, meg miért akarnak nyilatkozni?

Ezt az embert sem értem, akinek a kisfiára rádőlt a gyermekotthonban a szekrény. Olyan higgadtan beszél, mintha csak egy pohár tört volna el. A férjem is ki volt akadva. Mondta, hogy Ő beleőrülne, ha a gyermekünkkel bármi történne, nem tudna megszólalni, nemhogy tv-nek nyilatkozni.

2010. nov. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
osztom a véleményeteket. Épp ezért nem értem. Ezek az emberek ennyire sötétek lennének, hogy fel sem fogják mekkora tragédia történt, ezért beszélnek ezekről ilyen könnyen, higgadtan? Vagy olyan sok pénzt kapnak, ami enyhíti a fájdalmukat? (bár nem hiszem hogy létezik annyi pénz)
2010. nov. 24. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Akik nyugodtan beszélnek a tévében egy családjuk elvesztésében, azt a szereplési vágy hajtja, hogy "majd jól meggazdagszik" vagy nem tudom, szerintem valami ilyen motiválja őket. El sem tudnám képzelni, hogyha nekem történne valakimmel valami, akkor másnap majd vigyorgok a híradóban... Számomra felfoghatatlan ez a hozzáállás.
2010. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!